Belépés
velemenyezd: Férfi kézilabda BL - A Szeged legyőzte a norvég bajnokot

Eredmény,
férfi BL, csoportkör, 7. forduló, A csoport:MOL-Pick Szeged - Elverum (norvég) 32-25 (15-13)------------------------------------------------
A kiegyenlített első félidő elején meglepetésre a norvégok diktálták a tempót, a szegediek csak tapadni tudtak. A fordulat a 15. perc tájékán jött el, amikor a házigazda Mirko Alilovic védéseire alapozva átvette a kez
2019-11-10 18:51:54
velemenyezd: Férfi kézilabda BL - A német Flensburg is negyeddöntős

A német csapat az idegenbeli 26-25-ös sikert követően vasárnap a hazai visszavágón 28-26-ra győzte le a magyar válogatott Jamali Iman fehérorosz csapatát, a Meskov Bresztet. A balátlövő négy lövésből két gólt szerzett.
Férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágók:Flensburg-Handewitt (német) - Meskov Breszt (fehérorosz) 28-26 (13-13)
Továbbjutott: a Flensburg ket
2017-04-02 21:14:06
velemenyezd: SEHA Liga - Megvédte címét a Veszprém

Eredmény:
SEHA Liga, négyes döntő (Varasd), döntő:MVM Veszprém-Vardar Szkopje (macedón) 28-26 (14-15)---------------------------------------------------
A magyar csapat gólszerzői: Ilic 7, Nagy 4, Sliskovic 4, Palmarsson 3, Marguc 3, Ugalde 2, Gulyás, Iváncsik, Nilsson, Rodriguez, Sulic

A címvédő veszprémiek a pénteki elődöntőben hétméteresekkel verték a
2016-04-03 21:20:05
Oldal:
Keresés

Üzenetek
SEHA Liga, MOL-Pick Szeged, Mirko Alilovic, Jamali Iman, Meskov Bresztet, Férfi Bajnokok Ligája, Meskov Breszt, Veszprém-Vardar Szkopje, norvég bajnokot, német Flensburg, kiegyenlített első, norvégok diktálták, szegediek csak, házigazda Mirko, német csapat, idegenbeli 26-25-ös, hazai visszavágón, magyar válogatott, balátlövő négy, magyar csapat, címvédő veszprémiek, pénteki elődöntőben, hétméteresekkel, kiegyenlített, meglepetésre, negyeddöntős,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,