velemenyezd: Ha megrendezik, Fucsovics Márton indul a US Openen
velemenyezd: Legendás "pótmérkőzések" a wimbledoni tenisztorna honlapján
A férfi és a női teniszezők versenysorozatait márciusban
2020-06-28 11:39:50
velemenyezd: Budapest Kupa - Fucsovicsék legyőzték Babosékat
Péter ellen.
Ezután az egyénit kihagyó Babos Tímea helyére ismét az idén fedettpályás országos bajnok Drahota-Szabó Dorka ugrott be, aki 4:3 (7-3), 4:1-re kikapott a junior páros wimbledoni győztes Stollár Fannytól. Az immár tét nélküli vegyes párosban ismét Fucsovicsék bizonyultak jobbnak 4:3 (7-5), 4:2-vel, így 3-0-ra nyertek.
A zárt kapuk mögött zajló csapatversenyen
2020-05-22 20:33:36
velemenyezd: Budapest Kupa - Babosék győzelmével kezdődött a torna
játékig tartanak, 3:3-as állás esetén rövidítés dönt, a találkozók vonalbírók és labdaszedők nélkül zajlanak. A 12 fős mezőnyben ott van a junior US Open-bajnok Gálfi Dalma, a junior páros wimbledoni győztes Stollár Fanny, a junior páros Australian Open-bajnok Nagy Adrienn, a világranglista 31. helyén is megfordult Fucsovics Márton, a jelenleg 76-odikként őt is megelőző Balázs Att
2020-05-22 14:11:57
velemenyezd: Budapest Kupa - Fucsovics Márton: nem álltam le, száz százalékot akarok nyújtani
négy játékig tartanak, így 3:3-as állás esetén rövidítés dönt. A 12 fős mezőnyben ott lesz a páros világbajnoki címvédő Babos Tímea, a junior US Open-bajnok Gálfi Dalma, a junior páros wimbledoni győztes Stollár Fanny, a junior páros Australian Open-bajnok Nagy Adrienn, a világranglista 31. helyén is megfordult Fucsovics Márton, a jelenleg 76-odikként őt is megelőző Balázs Attila,
2020-05-20 13:07:28
velemenyezd: Visszavonult az amerikaiak kétszeres Grand Slam-győztes teniszezője
King.
A 2006 óta profi tengerentúli teniszező legjobbja egyesben az 50. hely volt a világranglistán, párosban azonban a harmadik pozícióig jutott, 15 tornát ny
2020-04-08 09:51:36
velemenyezd: Tenisztörténeti kiállítás Budapesten
elmesélte, hogy a sportágalapító Walter Wingfield brit őrnagy 1874. február 23-án szabadalmaztatta a "lawn tennis" felszerelését és pályáját, és három évvel később már megrendezték az első wimbledoni bajnokságot. Az első magyarországi pálya 1881-ben készült el a Városligetben.
"Talán a legbecsesebb tárgyam egy 1875-ös, ma már milliókat érő faütő, amelyből jó, ha tíz van a vil
2020-01-21 13:12:18
velemenyezd: Brisbane-i tenisztorna - Karolina Pliskova és Madison Keys vívja a döntőt
harmadikként rangsorolt japán Oszaka Naomit, akinek pedig mérkőzéslabdája is volt.
A másik ágon a kiemelési sorrendben 8. Keys szintén három szettben bizonyult jobbnak a kétszeres wimbledoni bajnok, Brisbane-ben ötödikként kiemelt cseh Petra Kvitovánál.
Eredmények, elődöntő:
---------------------Pliskova (cseh, 2.)-Oszaka (japán, 3.) 6:7 (8-10), 7:6 (7-3), 6:2 Keys
2020-01-11 12:21:31
velemenyezd: MTSZ: júliusban nem lesz WTA-torna Budapesten, februárban lehetne
emlékeztet rá, "a magyar kormány 2019 februárjában döntött arról, hogy a következő négy évben Budapesten legyen a Hungarian Grand Prix (HGP) elnevezésű WTA-verseny. De nem februárban, hanem a wimbledoni torna után júliusban. Nem kemény pályán, hanem salakon. Nem az MTSZ rendezésében, hanem Márky Jenő, a HGP jogtulajdonosának a szervezésében."
A teniszszövetség úgy véli, Márky
2019-11-11 13:22:14
velemenyezd: WTA-vb - Babos ismét megvédte címét párosban
műfajban, köztük a 2017-es budapestit is. A szintén 33 éves Srtycova jelenleg is világranglista-vezető, és 27 trófeát gyűjtött. A két duó eddig egyszer találkozott egymással, idén a wimbledoni elődöntőben a későbbi bajnok tajvani-cseh duó bizonyult jobbnak 7:6, 6:4-re.
Érdekes, hogy a soproni teniszező élete első páros tornagyőzelmét éppen Hsziével aratta 2012-ben Birminghamb
2019-11-03 11:21:29
velemenyezd: WTA-vb - Babosék a címvédés küszöbén
Anna-Lena Grönefeld, Demi Schuurs német, holland vagy a Hszie Szu-vej, Barbora Strycova tajvani, cseh duó áll a háló túloldalán. Előbbieket a csoportkörben 7:5, 6:2-re verték, utóbbi duó
2019-11-02 12:01:08
velemenyezd: WTA-vb - A címvédő Szvitolina és Halep is győzelemmel kezdett
veretlenül nyerte meg a vb-t, és az idén ő az egyetlen a nyolcfős mezőnyben, aki 2019-ben egyetlen tornát sem nyert.
A kvartett második meccsén a US Open-címvédő Bianca Andreescu és a wimbledoni bajnok Simona Halep csapott össze. A kanadai tinédzsernek a magabiztosan hozott nyitószett után a második felvonásban 6:5-nél meccslabdája volt, ám a románok volt világelsője rövidíté
2019-10-28 16:41:40
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Fucsovics Márton, Budapest Kupa, Grand Slam-győztes, Karolina Pliskova, Madison Keys, WTA-torna Budapesten, Nagy Péter, Madarász Gergely, Babos Tímea, Drahota-Szabó Dorka, Stollár Fannytól, Open-bajnok Gálfi Dalma, Stollár Fanny, Australian Open-bajnok Nagy Adrienn, Balázs Att, Balázs Attila, Walter Wingfield, Oszaka Naomit, Petra Kvitovánál, Hungarian Grand Prix, Márky Jenő, Anna-Lena Grönefeld, Demi Schuurs, Hszie Szu-vej, Barbora Strycova, Open-címvédő Bianca Andreescu,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,