Belépés
velemenyezd: Torna-vb - Elégedettek és büszkék a szervezők
selejtezőben.
Wolfgang Drexler, a Sváb Torna Szövetség elnöke elmondta, számos pozitív visszajelzést kaptak a résztvevő tornászoktól a szervezés és a lebonyolítás kapcsán.
Hozzátette, a torna-világbajnokságok történetének legszebb, és minden idők technikailag leginnovatívabb érmeit adják át a dobogósoknak. A medálok rendkívüli formatervezésűek, mozgatás közben világítana
2019-10-09 08:12:44
velemenyezd: Atlétikai vb - Negatív csúcsok a hajnali maratonon
felkészülni.
"Még soha nem futottunk maratont ilyen körülmények között" - nyilatkozott Haji Abillo Roda, az élmezőnybe tartozó etióp atléták edzője.
Az eredmény két rekord: a dohai lett a világbajnokságok történetének leglassabb maratonija (2:34:43 ó), és még soha ennyien nem adták fel a versenyt. Köztük olyan neves futók, mint a világranglistán negyedik, kenyaiból izrae
2019-09-28 22:22:13
maroka: Ferenc pápa a braziloknak:
negyedszer búcsúzott a világbajnokságtól európai ellenféllel szemben, s ezzel az is eldőlt, hogy az öreg kontinens adja a 21. focivébé végső győztesét.
Brazília a labdarúgó-világbajnokságok történetének legsikeresebb válogatottja öt világbajnoki címmel. Az egyetlen csapat a világon, amely valamennyi világbajnokságon részt vett, és az első, amely ötször nyerte el a győztes cím
2018-07-08 23:34:19
velemenyezd: Danone Focikupa a Gyermekekért Óbudán
családi egészségnap is várja majd a gyermekeket és a szülőket, s egy Király Gábor által aláírt melegítőnadrágot is megnyerhetnek a résztvevők.
Az ifjú focisták Kiss Lászlóval, a világbajnokságok történetének leggyorsabb mesterhármasát szerző labdarúgójával is találkozhatnak. A tét, hogy melyik csapat képviselheti Magyarországot 2019-ben Spanyolországban, a közel 30 ország rés
2018-06-12 10:41:29
maroka: Történelmi arany a junior úszó világbajnokságon
A junior úszó-világbajnokságok történetének első magyar aranyérmét szerezte magyar idő szerint csütörtök hajnalban a Milák Kristóf, Barta Márton, Márton Richárd, Németh Nándor összeállítású 4×100-as gyorsváltó.
Indianapolisban a vb első napján a négy ifjú titán 3:17.99-es idővel diadalmaskodott úgy, hogy a váltónk utolsó tagja még az ötödik helyen ugrott a medencébe.
2017-08-24 11:34:05
maroka: Vizes vb: grandiózus nyitóünnepség
elárulhatunk: mi nem csalódtunk, a nyitóműsor az ígéretekhez híven valóban elképesztő látvánnyal szolgáltat majd. Videó A vizes világbajnokságok és Magyarország történetének leglátványosabb show-műsorával készülnek a szervezők a budapesti és balatonfüredi FINA-világbajnokság megnyitóünnepségére. Július 14-én este 9 órától
2017-07-12 21:05:14
velemenyezd: Liu Shaoang tarolt a junior rövidpályás gyorskorcsolya-világbajnokságon
tavalyi világbajnokságon egy-egy ezüst- és bronzérmet nyert, illetve a jelenlegi világkupa-sorozatban élen áll az 1000 méteres távon.
"A junior rövidpályás gyorskorcsolya-világbajnokságok történetének elmúlt 15 évében nem volt még olyan, aki minden aranyérmet megnyert volna, azaz 500, 1000, 1500 méteren és összetettben. Eddig. Liu Shaoang újra történelmet írt. A három távonké
2017-01-29 17:52:30
velemenyezd: Rövidpályás úszó-vb - Hosszú hetedik aranyával és országos csúccsal zárt
elképesztően intenzív volt számára az elmúlt hat nap, ugyanakkor csodálatos élményt jelentett számára itt versenyezni.
A háromszoros olimpiai bajnok klasszis ezzel a rövidpályás világbajnokságok történetének legjobb szereplésével zárt, ugyanis korábban még senki sem szerzett - a váltókat is beleértve - hét aranyérmet. Szintén rekord kilenc érme, a korábbi csúcsot az amerikai
2016-12-12 07:23:40
velemenyezd: Klose újabb évet vállal a Laziónál
zárófordulóban Nápolyban aratott 4-2-es sikerével szerezte meg a bronzérmet, melynek köszönhetően a Bajnokok Ligája selejtezőjében szerepelhet a következő idényben.
Klose, a világbajnokságok történetének legeredményesebb játékosa a bajnokságban 13, míg az Olasz Kupában három gólt szerzett a 2014/2015-ös szezonban, melyben a Lazio a kupában döntőbe jutott, s ott csak hosszabb
2015-06-08 19:03:37
velemenyezd: Birkózó-vb - Lalovic maradt a nemzetközi szövetség elnöke, Hegedüs Csaba nem tagja az elnökségnek
végzett.
"Mind a két budapesti világbajnokságot etalonnak tekintette a sportág, két olimpiának voltam a delegáltja, versenyigazgatója, számos nagy rendezvény, így korosztályos világbajnokságok vagy a bakui Golden Grand Prix-döntők felügyeletét bízták rám" - mondta a versenyzőként olimpiai bajnok Hegedüs. "Én hoztam tető alá a szövetség történetének legnagyobb értékű szponzori
2014-09-07 18:25:14
maroka: 2014 foci VB: Shaqiri mesterhármast rúgott
Honduras - Svájc 0:3
A svájci futballista triplája volt egyébként a világbajnokságok történetének ötvenedik mesterhármasa
Haza vihette a labdát
...............
A képen a 23 -as számú mezben látható
........
2014-06-26 15:25:27
maroka: 2014 foci vb Brazilia
Részletes menetrend a linken - A világbajnokságok csapatgól rekordját 1954 óta Magyarország tartja, 27 góllal.
Magyarország EZÜSTÉRMES volt. Összes mérkőzésék eredménye a következő linken- Foci-
2014-06-05 14:38:17
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Danone Focikupa, Gyermekekért Óbudán, Hegedüs Csaba, Wolfgang Drexler, Sváb Torna Szövetség, Haji Abillo Roda, Király Gábor, Kiss Lászlóval, Milák Kristóf, Barta Márton, Márton Richárd, Németh Nándor, Bajnokok Ligája, Olasz Kupában, Golden Grand Prix-döntők, Magyarország EZÜSTÉRMES, hajnali maratonon, junior úszó, junior rövidpályás, nemzetközi szövetség, résztvevő tornászoktól, lebonyolítás kapcsán, medálok rendkívüli, élmezőnybe tartozó, dohai lett, világbajnokságok történetének,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,