Belépés
velemenyezd: Női kézilabda NB I - Szombathelyi siker a bajnoki szünet előtt

A november 30-án kezdődő, Japánban sorra kerülő világbajnokág előtt ez volt az utolsó találkozó a női élvonalban. A következő meccseket a szünet után, december 29-én rendezik.
Eredmény:Szombathelyi KKA - Motherson-Mosonmagyaróvár 32-26 (17-14)

A tabella: 1. Győri Audi ETO KC

10 10 - -333-23020 pont 2. FTC-Rail Cargo Hungaria
97 2 -294-22916 3.
2019-11-16 20:01:53
velemenyezd: Brazil Nagydíj - Albon az első szabadedzés leggyorsabbja
zászlóval ért véget: éppen Albon csúszott ki a pályáról, autóját a gumifal fogta meg.
A második helyen a finn Valtteri Bottas (Mercedes), míg a harmadikon a Ferrari négyszeres világbajnoka, a német Sebastian Vettel végzett.
Az első szabadedzést négyen zárták mért idő nélkül, köztük az immár hatszoros vb-győztes, az idei sorozatban is első Lewis Hamilton, a Mercedes brit
2019-11-15 17:01:41
velemenyezd: Rövidpályás gyorskorcsolya vk - Győzött a férfi váltó és Liu Shaolin Sándor 500 méteren
így a 23 éves magyar első lett, egyúttal átvette a vezetést a táv vk-pontversenyében. Liu Shaolin győzelme és előzése különösen nagy bravúr azt figyelembe véve, hogy a táv kétszeres világbajnoka, Hvang veretlen volt ebben az idényben, azaz mostanáig mindhárom egyéni versenyét megnyerte. A szintén ötkarikás aranyérmes másik két magyar közül Liu Shaoang 18., míg a selejtezőben kiese
2019-11-11 07:04:03
velemenyezd: Palkovics László: 2022-től MotoGP-futamot rendezhet Magyarország

Palkovics László azt mondta, hosszabb ideje folytattak tárgyalásokat a MotoGP kereskedelmi jogait birtokló céggel, amellyel szándéknyilatkozatot is aláírtak, a következő lépés pedig az, hogy a kormánynak február 28-ig végleges döntést kell hoznia többek között a helyszínről és a rendezéshez kapcsolódó intézkedésekről.

"November folyamán, december elején a kor
2019-11-09 14:41:32
velemenyezd: Rövidpályás gyorskorcsolya vk - Két magyar bronzérem a nyitányon
kisdöntőbe jutott. Utóbbi meg is nyerte helyosztó futamát, így ötödikként zárt. A 21 éves Liu Shaoang a kettes pályáról rajtolt az éremfutamban, pozícióját meg is őrizte a szám kétszeres világbajnoka, a dél-koreai Hvang Tae Hon mögött, azonban a visszavonulása után visszatérő hatszoros olimpiai bajnok orosz Viktor An megelőzte a szám magyar Európa-bajnokát, aki így Jászapátihoz ha
2019-11-03 07:03:45
velemenyezd: Egyesült Államok Nagydíja - Valtteri Bottas nyerte az időmérőt
Amerikában pedig első alkalommal nyert időmérőt. A pontverseny második helyezettje mellől, szintén az első sorból rajtolhat vasárnap a német Sebastian Vettel, a Ferrari négyszeres világbajnoka.
A harmadik időt Max Verstappen, a Red Bull holland pilótája autózta. A címvédő brit Lewis Hamilton - aki vasárnap megszerezheti hatodik vb-címét - csupán ötödik lett a Mercedesszel.
2019-11-02 23:42:53
velemenyezd: Egyesült Államok Nagydíja - Verstappen az első szabadedzés leggyorsabbja

A Red Bull holland pilótája mögött a Ferrari négyszeres világbajnoka, a német Sebastian Vettel, illetve Verstappen márkatársa, a thaiföldi Alexander Albon zárt.
Az ötszörös vb-győztes, jelenleg is éllovas Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája a nyolcadik időt autózta.
Eredmények (a formula1.com alapján):
1. szabadedzés:
---------------1. Max Verstappen
2019-11-01 19:12:40
velemenyezd: Hosszú Katinka és az ISL sztárjai gyerekekkel úsztak
szerint összeválogatva.
Az is kiderült, a szlovén Peter John Stevens kezdte a legkorábban az úszást, ő már háromévesen a medencében tempózott, az amerikaiak háromszoros olimpiai és világbajnoka, Ryan Murphy és Hosszú 4-5 évesen kezdte a pályafutását, míg a rövidpályán világbajnok amerikai Michael Andrew csak hétévesen. Murphy arról is beszélt, hogy az ISL-fordulónak is otthon
2019-10-24 15:31:43
velemenyezd: Maratoni kajak-kenu vb - Három magyar arany a nyitónapon
itt három kis kör és két futószakasz során összesen 3,6 kilométert kellett teljesíteniük a résztvevőknek. A női kajakosoknál Kiszli Vanda nyert, így ő lett a szám történetének első világbajnoka. Kiszli nagy versenyben, csupán egy másodperc előnnyel győzött a szerb színekben induló Bedőcs Krisztina előtt, a másik magyar, Czéllai-Vörös Zsófia pedig negyedikként ért célba.
A női
2019-10-17 12:31:49
velemenyezd: IAAF - Tizenegy jelölt az év férfi atlétája díjra
tett.
A listán öt amerikai sportoló szerepel, például Christian Coleman, a 100 és Noah Lyles, a 200 méter vb-győztese.
Európai atléta kettő került be a 11 közé: a diszkoszvetés világbajnoka és Gyémánt Liga-győztese, a svéd Daniel Stahl és a 400 gáton idén veretlen, szintén vb-és GYL-első norvég Karsten Warholm, aki kontinenscsúcsot (46.92 másodperc) futott.
A jelölt
2019-10-14 13:51:37
velemenyezd: Torna-vb - Fülöp-szigeteki aranyérem a férfi talajdöntőben
és Petruniasz nem szerzi meg sorozatban negyedik vb-címét. Mivel végül a dobogóról is leszorult, veszélybe került olimpiai kvalifikációja.
A nőknél ugrásban a szer olimpiai és világbajnoka, az amerikai Simone Biles elsőre némileg kimozdult a síkból, másodjára viszont rendkívül pontosan mutatta be a Jurcsenko szuplé két és fél csavart. Honfitársa, a selejtezőben élen végzett J
2019-10-12 19:34:31
velemenyezd: Torna-vb - Döntő és kvóta nélkül a magyar férfi versenyzők

A magyar férfiválogatott tagjai vasárnap kora délután mutatták be gyakorlataikat, de a selejtező utolsó csoportja csak hétfőn este végzett, eddig kellett várni a végeredmény kialakulására.
Az olimpiai kvalifikáció bonyolult sportági rendszere miatt még az egyéni összetett 51. pozíciója is kvótát ért, ám a magyar a csapat legjobbja, Sheppard a hetvenedik helyen zárt.
2019-10-07 22:52:19
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Brazil Nagydíj, Shaolin Sándor, Palkovics László, Egyesült Államok Nagydíja, Valtteri Bottas, Hosszú Katinka, Szombathelyi KKA, Győri Audi ETO KC, FTC-Rail Cargo Hungaria, Sebastian Vettel, Lewis Hamilton, Hvang Tae Hon, Viktor An, Alexander Albon, Peter John Stevens, Ryan Murphy, Michael Andrew, Kiszli Vanda, Bedőcs Krisztina, Czéllai-Vörös Zsófia, Christian Coleman, Noah Lyles, Gyémánt Liga-győztese, Daniel Stahl, Karsten Warholm, Simone Biles,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,