velemenyezd: Októberben bokszolhat egymással harmadszor Fury és Wilder
s
2020-03-26 13:11:41
velemenyezd: Elhunyt Gyuricza József olimpiai bronzérmes, világbajnok tőrvívó
szerzett. Világbajnokságokon tíz érmet nyert, köztük két aranyat és győzött főiskolás vb-n is. Az 1955-ös római vb-n egyéniben bizonyult a legjobbnak, ezzel ő lett a szakág első magyar világbajnoka. Kardvívásban világbajnoki ezüstérmet szerzett és Universiade-győzelmet is aratott. 1968-ban a TF-en szerzett testnevelő tanári diplomát, majd 1970-ben vívószakedző, vívómester, 1977-tő
2020-03-11 19:02:30
velemenyezd: Talmácsi: nagyot változtatna a magyar motorsporton egy MotoGP-futam

A 125 köbcentiméteres kategória 2007-es világbajnoka az M4 Sport Sporthíradó című műsorában pénteken azt nyilatkozta, régi törekvése, hogy Magyarország MotoGP-futamot rendezhessen.
"Amikor én aktív voltam, akkor erre még nem volt lehetőség, mert nem volt megfelelő pálya, és azóta is a csehországi Brno a legközelebbi helyszín, ahol a magyar szurkolók élőben megnézhetnek e
2020-03-06 13:41:39
velemenyezd: Pályakerékpáros vb - Filutás 14. a pontversenyben, világcsúcs és címvédés az üldözéses versenyben
4:01.934 perc alatt, 61 kilométeres óránkénti átlagsebességgel teljesítette a négy kilométeres távot. A döntőben pedig felülmúlta az amerikai Ashton Lambie-t, ezzel negyedszer lett a szám világbajnoka.
Eredmények (a viadal eredményközlője szerint):
női omnium, világbajnok:
------------------------
Kadzsihara Jumi (Japán) 121 pont2. Letizia Paternoster (Olaszors
2020-02-28 22:12:26
velemenyezd: Légfegyveres Eb - Ezüstérmes a Péni István, Dénes Eszter puskás vegyespáros
kellett megküzdenie a döntőben, az oroszok 2-es számú csapatát ugyanis a férfi egyéni versenyben háromszoros Eb-címvédő Vlagyimir Maszlenyikov és a 3x40 lövéses 50 méteres szám aktuális világbajnoka, Julija Karimova alkotta.
A szabályok szerint a fináléban minden sorozatban összevetik az eredményeket és a jobb páros két pontot kap, döntetlen esetén mindkét duó egyet-egyet, a
2020-02-28 17:32:16
velemenyezd: Bocskai emlékverseny - Rekordnevezés Debrecenben
nagyfokú érdeklődés - hangoztatta szakmai vezető.
Az idei viadalon olyan klasszisok is szerepelnek, mint a francia Sofiane Oumiha, a férfiak 63 kilogrammos súlycsoportjának 2017-es világbajnoka, a riói olimpiai ezüstérmese, vagy a tavalyi női világbajnokságon aranyérmes orosz Zenfira Magomedaljeva (75 kg) és honfitársa, az Európa-bajnok Szvetlana Szolujanova (51 kg).
A B
2020-01-24 14:41:35
velemenyezd: Rövidpályás gyorskorcsolya Eb - Magyar továbbjutásokkal kezdődött a verseny
is, szerinte most a legjobb, igaz, így nagyon hideg van a csarnokban, mert az eddig túl puha jeget tovább hűtötték.
A szám egyetlen meglepetéseként kiesett az 500 méter holland világbajnoka, Lara van Ruijven, aki elesett a futamában.
Pénteken a délelőtti programban az 1500 és az 500 méter selejtezőit rendezik, majd délután az 1000 méterét és zárásként a váltók negyeddönt
2020-01-24 11:31:24
velemenyezd: Szombaton ünnepli 50. születésnapját a Magyar Tájékozódási Futó Szövetség

A sportág első magyar világbajnoka, Monspart Sarolta szerdán reggel az M4 Sport Sporthíradó című műsorában elmondta: a gálán hozzá hasonlóan köszöntik majd a másik magyar vb-aranyérmest, a két alkalommal is első Oláh Katalint, de ott lesz az ünnepségen a magyar tájékozódási futók népes családja sem. Közöttük azok a tehetséges fiatalok, akik az elmúlt években a korosztályos ve
2020-01-22 10:52:14
velemenyezd: Úszó Bajnokok Sorozata - Hosszú nyerte a magyarok csatáját 200 méter pillangón
53 századdal úszott jobbat, mint Szilágyi Liliána - akit jelenleg Hosszú korábbi edző-férje, Shane Tusup készít fel -, valamint 1.78 másodperccel volt gyorsabb, mint a szám aktuális világbajnoka, Kapás Boglárka.
A 30 éves győztes nem sokkal később 100 méter háton volt érdekelt, itt 1:03.24-gyel negyedik lett, majd 2:10.42-vel nyert 200 méter vegyesen, végül 2:06.30-cal negyed
2020-01-15 15:42:16
velemenyezd: Hosszú és Rasovszky is az elmúlt év legjobbja Európában
előzte meg a német Florian Wellbrockot. A 22 éves magyar az összetett világkupa-győzelme mellett megnyerte a vb-n az 5 kilométeres viadalt, ezzel a szakág történetének első magyar világbajnoka lett. Német riválisa 10 kilométeren győzött és sporttörténelmet írt, ugyanis medencében 1500 méteren sem talált legyőzőre, korábban pedig arra még nem volt példa, hogy valaki a nyílt vízben
2020-01-09 12:51:23
velemenyezd: Hosszú Katinka nyert az európai sportújságírók szavazásán

A magyar úszó a dél-koreai világbajnokságon sporttörténelmet írt azzal, hogy 200 és 400 méter vegyesen is aranyérmet szerzett: a hosszabbik távon aratott sikerével első női úszóként ötödször diadalmaskodott egy számban, a sportág történetében pedig elsőként csinálta meg azt, hogy a 200-400 vegyest sorozatban négyszer nyert a vb-ken.
Hosszú az elmúlt négy évben harmadszor
2020-01-08 09:51:03
velemenyezd: Szilveszter-rali - A WRC2 világbajnoka is rajthoz áll a Hungaroringen

Füredi András, a Hungaroringen és környékén december 27. és 29. között már 21. alkalommal sorra kerülő Szilveszter-rali szervezője hétfő reggel, az M1 aktuális csatornán jelentette be a 19 esztendős finn pilóta vendégszereplését.
Rovanperä - aki a vb-n az abszolút 12. helyen zárt az év végén - 2020-ban az idei világbajnok Toyota gyári csapatában folytatja pályafutását a
2019-12-23 09:21:23
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Elhunyt Gyuricza József, Légfegyveres Eb, Péni István, Dénes Eszter, Rekordnevezés Debrecenben, Magyar Tájékozódási Futó Szövetség, Úszó Bajnokok Sorozata, Hosszú Katinka, Sport Sporthíradó, Magyarország MotoGP-futamot, Ashton Lambie-t, Kadzsihara Jumi, Letizia Paternoster, Eb-címvédő Vlagyimir Maszlenyikov, Julija Karimova, Sofiane Oumiha, Zenfira Magomedaljeva, Európa-bajnok Szvetlana Szolujanova, Monspart Sarolta, Oláh Katalint, Szilágyi Liliána, Shane Tusup, Kapás Boglárka, Florian Wellbrockot, Füredi András, magyar motorsporton,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,