Belépés
maroka: Szánkósport - verseny szánkózás
- egyedül vagy párban - a szánkón hanyatt fekve őrült sebességgel (mintegy 140 km/h) csúsznak végig a kiépített pályán.
A férfiaknál egyes és páros, a nőknél csak egyes versenyszám van. A férfiaknak átlagban egy 1500 méter hosszú, jobb, bal, S-, és hajtűkanyarokkal tarkított speciális döntött kanyarú teknőpályán kell minél gyorsabban beérni a célba. ......
2013-02-08 22:50:00
mezixy: 1912 Stockholm - svéd minőség

2013-02-07 14:22:10
velemenyezd: Fair play-gála - A díjazottak
első lett, míg Yavuz negyedikként ért célba.

diploma:Katrin Green (német, atléta)
A parasportolók atlétikai-világbajnokságán a francia Marie-Amélie Le Fur, a 200 m-es versenyszám nagy esélyese szabálytalan futócipőben állt rajthoz, amit a bíró kifogásolt. Green, Le Fur legfőbb ellenfele győzte meg a bírót, hogy engedje futni a franciát. Utóbbi megnyerte a versenyt
2012-04-28 20:45:04
schuro: 10 legszebb stadion a világon
pekingi olimpiai játékok alkalmából épült. A külseje alapján Madárfészeknek becézett épület az olimpiai események központja volt, helyet adott a nyitó-, és záróünnepségnek, valamint számos versenyszám bonyolódott le itt. A 2008. júniusában megnyitott épület a pekingi olimpiai helyszínek középpontjában helyezkedik el, keletre a pekingi olimpiai sportcsarnokok másik kiemelkedő építé
2010-12-13 17:34:08
vg999: A. J. Cook
Nathan, Paul és Angie. Erősen vallásos - hívő mormonként csakis olyan szerepeket vállal, amelyek nem sértik a hitét. Négy éves korától jazz és balett leckéket vett, és évekig versenyszerûen táncolt. 17 éves korában határozta el, hogy színésznő lesz, ebben a döntésében erősen inspirálta a Dirty Dancing c. film.

Első munkája egy MacDonalds-re
2010-05-24 14:39:30
maroka: STOCKHOLM 1912, Olimpia
agyhártyagyulladásban hunyt el, emlékére minden évben nemzetközi atlétikai viadalt (Tsiklitiria) rendeznek Athénban.
Rekordokban sem volt hiány a svéd fővárosban, bár az általunk kiválasztott két versenyszám nem az eredmény miatt érdekes. Az utcai kerékpárverseny távja 320 km volt, ez az olimpiatörténet leghosszabb viadalának számít. A kötöttfogású birkózók középsúlyú elődön
2008-07-24 21:03:01
zgfumag: Történelmi fordulópont előtt -
manipulálását célzó közvéleménykutatások megszüntetése attól a megfontolástól vezettetve, hogy a krisztusi értékrend alapja a kölcsönös segítség (szeretet) elve, minden természetű versenyszerű rendezvény - például sportverseny - megszüntetése. miután a papi átképzések miatt minden templom zárva marad egy bizonyos ideig, a rendszeres istentisztelettel egybek
2008-01-15 18:01:56
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Katrin Green, Marie-Amélie Le Fur, Dirty Dancing, szánkón hanyatt, kiépített pályán, férfiaknál egyes, nőknél csak, férfiaknak átlagban, 1500 méter, svéd fővárosban, általunk kiválasztott, eredmény miatt, utcai kerékpárverseny, olimpiatörténet leghosszabb, francia Marie-Amélie, bíró kifogásolt, külseje alapján, olimpiai események, pekingi olimpiai, döntésében er&#245, kötöttfogású birkózók, megfontolástól vezettetve, krisztusi értékrend, kölcsönös segítség, papi átképzések, bizonyos ideig,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,