Belépés
velemenyezd: Labdarúgó NB II - Négygólos különbséggel nyert a Haladás és a Pécs

A szombathelyiek Siófokon győztek 5-1-re, a pécsiek a Dorogot múlták felül 4-0-ra, utóbbiak úgy, hogy a végeredmény már a 32. percre kialakult.
Merkantil Bank Liga NB II, 1. forduló:
-------------------------------------FC Ajka-WKW ETO FC Győr 2-1 (0-0)BFC Siófok-Szombathelyi Haladás 1-5 (1-3)Gyirmót FC Győr-Aqvital FC Csákvár 3-0 (2-0)Pécsi MFC-Dorogi FC 4-0 (4-0)
2020-08-02 21:05:29
velemenyezd: Koronavírus - Elmarad idén augusztusban a Savaria Történelmi Karnevál
amelyeket a járvány elleni védekezés jelenleg megkövetelne.
Nemény András a sajtótájékoztatón szólt arról is, hogy szeptemberben szeretnének egy olyan kisebb, egészen más típusú, a szombathelyiek számára élményt adó rendezvényt megtartani, amely lehetőséget kínálna a helyi művészek számára a fellépésre, valamint kicsit mérsékelné a szombathelyi kereskedőknek és vendéglősöknek
2020-06-12 13:02:38
maroka: Haladás házigazdaként nyerte meg a férfi futsal Magyar Kupát
Berettyóújfalunál.
A finálé első félidejében kétgólos előnyre tett szert a Haladás, de a Berettyóújfalu még a szünet előtt egyenlített. A második játékrész közepén ismét vezetéshez jutottak a szombathelyiek, majd mindkét fél előtt több lehetőség is adódott a gólszerzésre, a helyzetek azonban sokáig kimaradtak. A hajrában beszorult, de jól tömörült a Haladás, amely 22 másodper
2020-02-23 17:27:50
velemenyezd: Férfi kosárlabda BL - Litvániai vereséggel búcsúzott a Szombathely
fordítottak.
A folytatásban nem változott a különbség a csapatok között, a hazaiak sokáig 5-6 ponttal vezettek, a negyedik negyed elején viszont egy remek Falco-sorozat után a szombathelyiek kerültek előnybe. A hajrában szinte végig fej fej mellett haladtak a csapatok, viszont az utolsó percre már a litván gárda volt jobb helyzetben és a lefújásig jól gazdálkodott előnyével.|
2020-02-04 22:14:12
velemenyezd: Férfi kosárlabda BL - Kiesett a Falco
esélyét, de a D csoport később rendezett meccsén a Bonn nyerni tudott a Dijon ellen, így - a sorozat honlapja szerint - a vasi gárda már nem végezhet az első négy között.
A szombathelyiek egy fordulóval a vége előtt 6 győzelemmel és 7 vereséggel az ötödikek a nyolcasukban, BL szereplésüket pedig jövő kedden a litván Klaipeda vendégeként zárják. A négy nyolccsapatos csoportból
2020-01-29 08:50:59
velemenyezd: Férfi kosárlabda BL - Szombathelyi győzelem a Brindisi ellen
indult, és mivel rengeteg volt az elhibázott kísérlet mindkét oldalon, a Falco az utolsó öt perchez érve is vezetett (78-74). A hajrára magasabb sebességi fokozatba kapcsoltak a szombathelyiek, akik végül tízpontos győzelmet arattak.
A Falco egy hét múlva a litván Klaipeda csarnokában zárja a BL-csoportkört. A négy nyolccsapatos csoportból az első négy-négy jut a nyolcaddönt
2020-01-28 20:03:02
velemenyezd: Férfi kosárlabda NB I - Zalaegerszegen győzött a címvédő Falco

A listavezető szombathelyiek idénybeli 14. bajnokijukon tizenharmadszor nyertek.
Eredmény (a szövetség honlapjáról): Zalakerámia ZTE KK - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 89-98 (17-27, 26-27, 19-23, 27-21)
később:Naturtex-SZTE-Szedeák - PVSK-Veolia 18.00 OSE Lions-Egis Körmend 18.00 Sopron KC-Jászberényi KSE 19.00
2020-01-04 18:32:11
velemenyezd: Férfi kosárlabda BL - Győzött Görögországban a Falco
4/4-es, míg a PAOK 3/5-ös győzelmi mérleggel várta az összecsapást. A két együttes októberi, magyarországi találkozóján a Falco 76-66-ra legyőzte görög riválisát.
Jól kezdtek a szombathelyiek, a találkozó első percétől kezdve vezettek, és mivel a hárompontos vonalon túlról sokkal hatékonyabban céloztak, mint ellenfelük, az első és a második negyedet is megnyerték.
A nagy
2019-12-17 20:14:13
velemenyezd: Férfi kosárlabda BL - A Falco legyőzte litván ellenfelét
teljesítményt nyújtottak a színvonalas találkozón, és elsősorban eredményes támadójátékukkal alapozták meg magabiztos sikerüket. A negyedik ne
2019-12-04 20:01:54
velemenyezd: Férfi kosárlabda NB I - Továbbra is százszázalékos a bajnok Falco

A szombathelyiek ezzel továbbra is százszázalékosak az élvonalban.
Eredmények:Egis Körmend-Jászberényi KSE 87-53 (10-17, 32-3, 24-17, 21-16)Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Szolnoki Olajbányász 81-63 (21-13, 23-15, 17-10, 20-25)OSE Lions - PVSK-Veolia 91-69 (21-18, 24-17, 27-22, 19-12)
korábban:Alba Fehérvár-DEAC 99-87 (21-26, 27-21, 27-20, 24-20)
később:
2019-11-23 20:02:29
velemenyezd: Női röplabda Extraliga - Nulla-kettőről fordított a Haladás

Az eddig nyeretlen szombathelyiek kétszettes hátrányból fordítottak.
A fővárosi csapatnak egy győzelem mellett négy veresége van.

Eredmény (a szövetség honlapjáról):MTK Budapest-Hungast Haladás 2-3 (21, 20, -20, -16, -14)
2019-11-09 20:25:03
velemenyezd: Férfi kosárlabda BL - Bravúros szombathelyi győzelem a PAOK ellen
(63-62), de ezzel ellőtte a puskaporát, és az újabb pontnélküli időszak megpecsételte a sor
2019-10-22 20:12:56
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Labdarúgó NB II, Savaria Történelmi Karnevál, Magyar Kupát, Győzött Görögországban, Merkantil Bank Liga NB II, Ajka-WKW ETO FC Győr, Siófok-Szombathelyi Haladás, Gyirmót FC Győr-Aqvital FC Csákvár, Pécsi MFC-Dorogi FC, Nemény András, Zalakerámia ZTE KK, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely, Lions-Egis Körmend, Sopron KC-Jászberényi KSE, Egis Körmend-Jászberényi KSE, Szolnoki Olajbányász, Alba Fehérvár-DEAC, Budapest-Hungast Haladás, férfi futsal, címvédő Falco, bajnok Falco, szombathelyiek Siófokon, járvány elleni, sajtótájékoztatón szólt, olyan kisebb, szombathelyiek számára,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,