Belépés
velemenyezd: Pályakerékpáros vb - Szalontay sprintben a 32 között búcsúzott, Lovassy 20. omniumban

A 29 éves magyar kerékpáros a kvalifikációban a 18. legjobb időt érte el, de a 32 között 96 ezredmásodperccel kikapott az ausztrál Sam Webstertől, így búcsúzott.
Lovassy Krisztián omniumban szerepelt, és 20. lett, a számot a 2017-es világbajnok, tavaly ezüstérmes francia Benjamin Thomas nyerte. Lovassy scratch-ben utolsó lett két kör hátránnyal a 24 fős mezőnyben, a temp
2020-02-29 20:02:49
velemenyezd: Valter Attila az év legjobb magyar férfi országúti kerékpárosa
szerint.
Hegyikerékpárban az év magyar bajnokai, Benkó Barbara és Dina Márton kapta a legjobbnak járó elismerés. A pályakerékpárosok közül Borissza Johanna Kitti, Filutás Viktor és Szalontay Sándor is díjat kapott. Utóbbi decemberben kétszer is megdöntötte a 200 méter országos csúcsát.
Szalontay előre tekintve elmondta: azzal lenne elégedett, ha a legjobb nyolc közé kerü
2019-12-21 20:03:45
velemenyezd: Egy hét után újra megdöntötte országos csúcsát a pályakerékpáros Szalontay Sándor
Brisbane-ben a kvalifikációban 9.561 másodperc alatt teljesítette a 200 méteres távot, és az egy hete az új-zélandi cambridge-i viadalon elért 9.656 másodperces idejét javította meg.
Szalontay ezzel a második helyen rangsorolt, a nyolc közé jutásért pedig alig három századmásodperccel maradt alul a szám 2016-os Európa-bajnokával, az orosz Pavel Jakusevszkijjel szemben, így k
2019-12-15 17:51:41
velemenyezd: Pályakerékpáros Eb - Szalontay 15. egy kilométeren
Európa-bajnok:
--------------------------------------------- Quentin Lafargue (Franciaország) 1:00.289 perc2. Theo Bos (Hollandia) 1:00.4093. Michael d'Almeida (Franciaország) 1:00.663...15. Szalontay Sándor
női 500 méteres időfutam, Európa-bajnok:
------------------------------ Anasztaszija Vojnova (Oroszország) 33.005 mp2. Darija Smeleva (Oroszország) 33.0573. Ol
2019-10-20 17:52:38
velemenyezd: Pályakerékpáros Eb - Filutás országos csúccsal 17. az egyéni üldözéses versenyben
résztvevő közül. Az olasz Maria Confalonieri megvédte címét.
Keirinben - amelyben motoros felvezetéssel érik el a versenyzők az utolsó köröket, és sprinttel döntik el a helyezéseket - Szalontay Sándor az első körben ötödik lett hétfős futamában, a vigaszágon pedig harmadikkként zárt az öt versenyzőt felvonultató futamban, így nem jutott a legjobb 12 közé.
Eredmények (a v
2019-10-19 22:12:47
velemenyezd: Pályakerékpáros Eb - Borissza 19., Lovassy 17. omniumban
vállalkoztak az omniumra, Lovassy scratch-ben 16. pozícióval indított, majd a tempóversenyben 15., a kiesésesben pedig 20. helyen végzett, és a pontversenyben megtartotta pozícióját.
Szalontay Sándor férfi sprintben csütörtökön a nyolcaddöntőben búcsúzott, a számot a legutóbb is aranyérmes holland Jeffrey Hoogland nyerte világbajnok honfitársát, Harrie Lavreysent legyőzve.
2019-10-18 22:02:16
velemenyezd: Pályakerékpáros Eb - Borissza Johanna Kitti 12. a női kieséses versenyben
riválisaitól.
Lovassy és Borissza is szerepel pénteken omniumban, míg a csuklósérülés és műtét után visszatérő Borissza szombaton - épp 22. születésnapján - a pontversenyben áll rajthoz.
Szalontay Sándor a férfi sprinterek 24 fős mezőnyének kvalifikációjában a 13. időt tekerte (9.981 másodperccel), a 16 közé jutásért a selejtezőt huszadikként záró olasz Francesco Cecit b
2019-10-17 22:02:14
velemenyezd: Európa Játékok - Magyar "bronzvasárnap" a zárónapon
Gábor (75 kg) is kikapott, így mindkettejük nyakába bronzérem került.
A pályakerékpárosoknál is két magyar volt érdekelt a zárónapon: Lovassy Krisztián 12. helyen végzett omniumban, Szalontay Sándor pedig az első forduló reményfutama után búcsúzott keirinben.
A második alkalommal megrendezett Európa Játékok a Dinamo Stadionban rendezendő esti záróünnepséggel ér véget. A
2019-06-30 17:32:16
velemenyezd: Európa Játékok - A pályakerékpáros Szalontay nem jutott a középdöntőbe keirinben
helyen végzet, s mivel csak az első kettő került közvetlenül a legjobb 12 közé, reményfutamra kényszerült. Ebben négyen versenyeztek egymással, és a helyezkedésből, majd a végső sprintből Szalontay jött ki a legrosszabbul, utolsóként haladt át a célvonalon. A kvartettből csak a győztes jutott tovább, a többiek kiestek.
"Szeretném kitörölni ezt a mai napot a naptáramból. - kez
2019-06-30 10:41:18
velemenyezd: Európa Játékok - Torba döntős, Lőrincz Tamás és a női asztaliteniszezők a bronzért küzdhetnek
románoktól a csapatverseny elődöntőjében, így szombaton a bronzéremért játszhat a lengyelekkel. Az aranyért járó tokiói olimpiai kvótáról azonban már biztosan lemarad.
A pályakerékpáros Szalontay Sándor a nyolcaddöntőig jutott sprintben, miután a selejtezőt és az első kört a vigaszágról sikerrel vette. A 16 között a csapatban világ- és Európa-bajnok holland Jeffrey Hoogland v
2019-06-29 10:24:58
velemenyezd: Európa Játékok - A pályakerékpáros Szalontay nem jutott nyolc közé

Szalontayra - miután a selejtezőt és az első kört vigaszágról sikerrel vette - a csapatban világ- és Európa-bajnok holland Jeffrey Hoogland várt rá, és nem volt esélye az azonnali továbblépésre. Így megint vigaszágra került, ahol a lengyel Rafal Jan Sarneckivel csatázott. Az utolsó mért körben Szalontay sokáig elöl állt, az utolsó kanyarba is elsőként érkezett, ám riválisa re
2019-06-29 10:16:07
velemenyezd: Európa Játékok - A pályakerékpáros Szalontay a 16 között

Szalontay a selejtezőben 72,347 kilométeres óránkénti átlagsebességgel tekerve 9.952 másodperces időt ért el, ezzel 13. lett a 22 fős mezőnyben. Az első körben a szám tavalyi vb-ezüstérmese, a brit Jack Carlin várt rá, aki 9.933 másodperces idejével közvetlenül Szalontay előtt végzett a kvalifikációban.
A páros türelmesen vágott neki a párharcnak, sokáig a 28 éves magyar
2019-06-29 10:05:56
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Valter Attila, Szalontay Sándor, Pályakerékpáros Eb, Borissza Johanna Kitti, Európa Játékok, Lőrincz Tamás, Lovassy Krisztián, Benjamin Thomas, Benkó Barbara, Dina Márton, Filutás Viktor, Pavel Jakusevszkijjel, Theo Bos, Anasztaszija Vojnova, Darija Smeleva, Maria Confalonieri, Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysent, Francesco Cecit, Dinamo Stadionban, Rafal Jan Sarneckivel, Jack Carlin, pályakerékpáros Szalontay, egyéni üldözéses, középdöntőbe keirinben, bronzért küzdhetnek,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,