Belépés
menusgabor: Meg van írva
sárga lapot kapott. Kicsoda??? Mi történt??? Mit csinálhatott Jézus, hogy így figyelmeztették? Milyen szabályt szeghetett meg? Aztán egyre többször hallottam ki ezt a nevet a mérkőzésből. Passzolt, faltolt, reklamált, talán még le is cserélték mérkőzésen.

Karácsonyi gondolatokkal a szívemben és fejemben óhatatlanul áthallásossá vált számomra ez a mérkőzés, és az esemény
2023-12-28 21:50:22
menusgabor: 70 éve volt az évszázad mérkőzése, a legendás 6:3
érvénytelenítette a szabályos találatot. Az izgalmakat még az is fokozta, hogy az ellenfél (Sewell) kiegyenlítette az állást. A válasz azonban nem sokáig váratott magára, ismét Puskás passzolt Hidegkutihoz, aki immár a bíró által is szabályosnak ítélt gólt lőtt.

A harmadik magyar gólt Puskás szerezte, amelyet Szepesi egyből ki is kiáltott az ,,évszázad" góljá
2023-11-24 20:00:41
menusgabor: Hogyan táncoltatott asztalt Nemere István?
részében feltett kérdésekre egy másik világ­ból, ahol nem ugyanezek a fizikai törvények uralkodnak - értelmes válaszokat küldött.

És nemcsak egy-egy válasz ,,passzolt" az előzőleg feltett kérdéshez, hanem a válaszok sorozata is egy logikus egységet alkotott! Nem tagadható tehát legfőbb állításunk: a válaszo­kat valamilyen értelem adta nekünk!
2022-11-17 21:30:14
maroka: Bajnokok Ligája-selejtező 3. forduló:
játékrész első tíz percében újra következtek a vendéghelyzetek, a Ferencváros csak a kontrákban bízhatott és ez be is jött: a 65. percben Uzuni gyorsaságát kihasználva csapott le a labdára és passzolt higgadtan a hálóba.
A hátralevő időben a horvátok ugyan hajtottak az egyenlítésért, de a Ferencváros magabiztosan védekezett, Dibusznak is volt még egy nagy védése.
A hazai
2020-09-16 22:39:58
velemenyezd: Vincze Balázs követi Benedek Tibort az UVSE-nél
Vincze Balázs a férficsapat új vezetőedzőjeként és szakmai igazgatójaként csatlakozik a klubhoz. Lovas Péter elnökkel már alá is írták a szerződést.
"Furcsa érzésem van! Játékosként én passzoltam Tibinek, most tőle kaptam egy átadást. Igyekszem gólra váltani, ahogy Ő tette ezt megszámlálhatatlan alkalommal. Jó érzés újra újpesti klub kötelékébe tartozni" - idézte a közlemény
2020-05-05 14:02:37
velemenyezd: NFL - Drew Brees szakkommentátor lesz pályafutását követően
majd.
Brees - aki 2010-ben Super Bowlt nyert
2020-04-11 21:13:12
velemenyezd: NFL - Újabb kulcsjátékosától vált meg a Patriots
Super Bowlba vezető, akkor az alapszakasz legértékesebb játékosának megválasztott Cam Newton nézhet új munkaadó után. A 2011-es draft első helyén kiválasztott játékos több mint 29 ezer passzolt yarddal zárta carolinai karrierjét, de az utóbbi két évben előbb vállsérülése, majd lábközépcsont-törése miatt összesen csak 16 mérkőzésen lépett pályára.
Kirúgásával 19 millió dollárt
2020-03-26 10:01:21
velemenyezd: NFL - Az "ellenligából" szerződtet irányítót a Carolina Panthers

P.J. Walker mindaddig, amíg a koronavírus-járvány miatt félbe nem szakították az XFL küzdelmeit, a passzolt yardokban (1338) és a touchdown-átadásokban (15) is vezette a rangsort.
Érdekesség, hogy a Carolina Panthers új vezetőedzője, Matt Rhule a Temple Egyetemen már együtt dolgozott az új szerzeménnyel, aki a nemrég szerződtetett Teddy Bridgewaterrel küzdhet majd meg a
2020-03-23 21:33:07
velemenyezd: NFL - Bajnok a Kansas City Chiefs
mezőnygóljával növelte három ponttal előnyét a Chiefs (10-3). Ezt követően feltámadt a 49ers támadójátéka, első sorban kiváló futásokkal jutott el ellenfele térfelének végéhez, ahol Garoppolo passzolt touchdownt érően Kyle Juszczyknek (10-10).
A nagyszünetben Jennifer Lopez és Shakira szórakoztatta a közönséget.
A második félidő első támadását a 49ers vezethette és Robbi
2020-02-03 07:05:00
velemenyezd: NFL - Lamar Jackson lett a legértékesebb játékos
csak egyszer volt példa, a hatszoros bajnok legenda Tom Bray 2010-ben lett így MVP.
Jackson 14/2-es mérleggel alapszakasz győzelemre vezette a Ravenst, 15 mérkőzésen 36 touchdownt passzolt és 1206 futott yardjával NFL-rekordot döntött a posztján.
A nagydöntő, azaz a Super Bowl előestéjén tartott díjátadón a legjobb támadónak járó elismerést Michael Thomas, a New Orleans
2020-02-02 09:11:06
velemenyezd: Férfi kézilabda Eb - Balogh Zsolt: hitet és erőt adhat a győzelem
a védekezésünk nagyjából stabil volt, és Mikler Roland védésével sikerült két pontot szereznünk" - összegzett Balogh.
Az 57-szeres válogatott játékos az utolsó percben tökéletesen passzolt Bánhidi Bencéhez, de a beálló lövését Viktor Kirejev kivédte, majd az oroszok időt kértek. Az utolsó támadásuk során az őrizetlenül hagyott Timur Gyibirovhoz került a labda, ám a tapasztalt
2020-01-12 17:11:45
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Debreceni győzelem Zalaegerszegen
adódott. Szűk tíz perc elteltével viszont a vendégcsapat került előnybe, amely jól használta ki, hogy a zalaegerszegi térfélen nagy terület nyílt: egy nagyszerű kiugratás után Garba higgadtan passzolt a kapuba. Nem sokkal később egy beadást követően a menteni igyekvő Bobál Dávid szerencsétlenül ért a labdába, majdnem 0-2 lett az állás. Ezt a két lehetőséget leszámítva végig a ZTE
2019-11-30 17:51:46
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Nemere István, Bajnokok Ligája-selejtező, Vincze Balázs, Benedek Tibort, Drew Brees, Carolina Panthers, Kansas City Chiefs, Lamar Jackson, Balogh Zsolt, Labdarúgó NB, Lovas Péter, Super Bowlt, Super Bowlba, Matt Rhule, Temple Egyetemen, Teddy Bridgewaterrel, Kyle Juszczyknek, Jennifer Lopez, Super Bowl, Michael Thomas, Mikler Roland, Bánhidi Bencéhez, Viktor Kirejev, Timur Gyibirovhoz, Bobál Dávid, évszázad mérkőzése,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,