Belépés
velemenyezd: Pályakerékpáros vb - Szalontay sprintben a 32 között búcsúzott, Lovassy 20. omniumban
29 éves magyar kerékpáros a kvalifikációban a 18. legjobb időt érte el, de a 32 között 96 ezredmásodperccel kikapott az ausztrál Sam Webstertől, így búcsúzott.
Lovassy Krisztián omniumban szerepelt, és 20. lett, a számot a 2017-es világbajnok, tavaly ezüstérmes francia Benjamin Thomas nyerte. Lovassy scratch-ben utolsó lett két kör hátránnyal a 24 fős mezőnyben, a tempóversen
2020-02-29 20:02:49
velemenyezd: Pályakerékpáros Eb - Borissza 19., Lovassy 17. omniumban

A négy számból álló omnium 21 női résztvevője közül Borissza a scratch-ben elért 19. hellyel kezdett, majd a tempóversenyben 17., míg a három bukással tarkított kieséses számban 18. lett, a pontversenyben pedig már nem tudott javítani pozícióján. A holland Kirsten Wild megvédte címét.
A férfiaknál ugyancsak 21-en vállalkoztak az omniumra, Lovassy scratch-ben 16. pozícióv
2019-10-18 22:02:16
velemenyezd: Pályakerékpáros Eb - Borissza Johanna Kitti 12. a női kieséses versenyben
óránkénti átlagsebességű viadalt a spanyol Sebastián Mora Vedri nyerte, a 2016-os világbajnok az utolsó hat körre szakadt el a riválisaitól.
Lovassy és Borissza is szerepel pénteken omniumban, míg a csuklósérülés és műtét után visszatérő Borissza szombaton - épp 22. születésnapján - a pontversenyben áll rajthoz.
Szalontay Sándor a férfi sprinterek 24 fős mezőnyének kvali
2019-10-17 22:02:14
velemenyezd: Európa Játékok - Magyar "bronzvasárnap" a zárónapon
Hárspataki Gábor (75 kg) is kikapott, így mindkettejük nyakába bronzérem került.
A pályakerékpárosoknál is két magyar volt érdekelt a zárónapon: Lovassy Krisztián 12. helyen végzett omniumban, Szalontay Sándor pedig az első forduló reményfutama után búcsúzott keirinben.
A második alkalommal megrendezett Európa Játékok a Dinamo Stadionban rendezendő esti záróünnepséggel é
2019-06-30 17:32:16
velemenyezd: Európa Játékok - A pályakerékpáros Lovassy 12. omniumban

A BVSC 31. éves kerekese - aki csütörtökön 11. lett scratch-ben - 60 pontot gyűjtött a négy részből álló vasárnapi versenyben, s ezzel négy riválisát tudta megelőzni.
Az olimpia műsorán is szereplő versenyszám aranyérme a holland Jan-Willem van Ship nyakába került.
Eredmény:
férfi omnium:1. Jan-Willem van Ship (holland) 178 pont2. Thery Schir (svájci) 1443. Dan
2019-06-30 17:01:42
velemenyezd: Pályakerékpár-vb - Lovassy 23. omniumban, Szalontay 21. sprintben

Eredmények:
férfi omnium, világbajnok:
------------------------- Campbell Stewart (Új-Zéland)2. Benjamin Thomas (Franciaország)3. Ethan Hayter (Nagy-Britannia)...23. Lovassy Krisztián
női 500 méteres időfutam, világbajnok:
------------------------------------- Darija Smelejeva (Oroszország) 33.012 másodperc2. Olenya Sztarikova (Ukrajna) 33.3073. Kaarle McC
2019-03-02 21:42:44
velemenyezd: Pályakerékpár-vb - Lovassy 22. scratch-ben
ütemben indító Samuel Welsford bizonyult a leggyorsabbnak, aki a táv során 52,302 kilométer/órás átlagsebességet ért el.
Lovassy - aki szombaton a négy versenyszámot magában foglaló omniumban is érdekelt lesz - a 22. helyen ért célba, utolsóként azok közül, akik nem kaptak körhátrányt.
Welsford alig negyedórával korábban tagja volt a négy kilométeres üldözéses csapatvers
2019-02-28 21:12:48
velemenyezd: Kerékpár Eb - Filutás Viktor 17. lett a 40 kilométeres pontversenyben
szerepel.
Szalontay Sándor vasárnap délelőtt a sprint versenyszám nyolcaddöntőjében búcsúzott, és végül a 15. helyen zárt, kedden pedig keirinben indul. Lovassy Krisztián szombaton omniumban 16., pénteken a 15 km-es scratch-ben 18. lett.
Skócia multisport Európa-bajnokságnak ad otthont: a kerékpáron kívül az evezés, a vizes sportágak, a golf, a triatlon és a torna kontin
2018-08-06 11:56:04
velemenyezd: Pályakerékpáros Eb - Lovassy hatodik a pontversenyben

Lovassy - aki csütörtökön ezüstérmet nyert scratchben, majd pénteken tizedik lett omniumban - a viadal honlapjának eredményközlése szerint egy kör előnyért hat társához hasonlóan 20 pontot kapott a 40 kilométeres (160 körös) versenyben.
Ebben a számban minden tizedik kör végén rendre 5, 3, 2 és 1 ponttal gazdagodik az élen haladó négy versenyző - az utolsó sprint dupla p
2017-10-21 19:33:04
velemenyezd: Pályakerékpáros Eb - Lovassy tizedik omniumban, Szalontay nem jutott 16 közé sprintben

Lovassy - aki csütörtökön ezüstérmet nyert scratchben - ezúttal a négy versenyszámot magában foglaló omniumban indult. Az első szám a 10 kilométeres (40 körös) scratch volt, amelyben a helyezéseket az utolsó sprint és a lekörözések száma dönti el. A magyar versenyző a viadal honlapjának eredményközlése szerint kört kapva 18. helyen zárta a futamot, innen lépett előre két hely
2017-10-20 21:34:06
velemenyezd: Pályakerékpáros Eb - Lovassy: vártam magamtól a jó eredményt, de dobogóra nem számítottam
magát, mivel az esti versenyen nagyon fel tud pörögni a szervezet, így csak nehezen tudott elaludni, de nagyon örül az éremnek. A 29 éves versenyző előre tekintve elmondta, a pénteki omniumban (egy napon rendezett öt verseny összesítése) szeretne az első tízben végezni, ami nagyon szép eredmény lenne.
"A szombati pontverseny pedig már legyen egy bónusz!" - fogalmazott Lovassy
2017-10-20 09:21:27
velemenyezd: Kerékpáros pálya ob - Lovassy a nap hőse

A BVSC-Zugló kerekese a 4000 m-es állórajtos üldöző időfutamban, az 50 körös pontversenyben és az Omniumban bajnok lett, az olimpiai sprint csapatversenyben pedig a BVSC I. csapatával a második helyen végzett a Millenáris sporttelepen.
Az alacsony létszám miatt a serdülő fiúk és a felnőtt nők pontversenyének mezőnyét közös futamban indították, így Kercsó-Magos Zsuzsanna
2012-09-30 18:55:10
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Pályakerékpáros Eb, Borissza Johanna Kitti, Európa Játékok, Kerékpár Eb, Filutás Viktor, Lovassy Krisztián, Benjamin Thomas, Kirsten Wild, Sebastián Mora Vedri, Szalontay Sándor, Hárspataki Gábor, Dinamo Stadionban, Thery Schir, Campbell Stewart, Ethan Hayter, Darija Smelejeva, Olenya Sztarikova, Kaarle McC, Samuel Welsford, BVSC, Kercsó-Magos Zsuzsanna, pályakerékpáros Lovassy, 2017-es világbajnok, négy számból, scratch-ben elért, három bukással,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,