Belépés
maroka: Előnyről kapott négyet a Real Madrid Valenciában
vezetést, a folytatásban fordítani tudott a Valencia, amely három büntetőt is rúghatott, amire korábban még nem volt példa a Real Madrid ellen a spanyol bajnokságban. A Valencia négy nyeretlen bajnoki - egy döntetlen és három vereség - után győzött ismét.

La Liga, 9. forduló:
Valencia-Real Madrid 4-1 (2-1)
Levante-Alavés 1-1 (0-1)
Real Vallado
2020-11-09 12:41:02
velemenyezd: Premier League - Magabiztosan nyert a Wolverhampton Wanderes
ziccert kihagyó cserejátékos, Diogo Jota volt eredményes.
A Wolverhampton Wanderes két vesztes találkozó után tudott újra nyerni, az Everton sorozatban harmadik mérkőzésén maradt nyeretlen.
Premier League, 35. forduló:Wolverhampton Wanderes-Everton 3-0 (1-0)
később:Aston Villa-Crystal Palace 15.15Tottenham-Arsenal 17.30Bournemouth-Leicester City 21.00
hétfőn já
2020-07-12 15:11:53
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Miskolci győzelmével az élvonalban maradt a Kisvárda
mögöttük álló Debrecent is figyelniük kellett, amely egyidejűleg a Paksot fogadta. A hatalmas tétet igazolva a Kisvárda a nyolcadik percben megszerezte a vezetést, mire a hat meccs óta nyeretlen DVTK rákapcsolt, és több ígéretes helyzetet alakított ki.
A játékvezető a 36. percben dörgés, villámlás és felhőszakadás miatt az öltözőbe rendelte a csapatokat, és csaknem negyedórá
2020-06-27 19:42:19
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Győzött a Honvéd Mezőkövesden

A kövesdiek ezzel immár öt bajnoki mérkőzés óta nyeretlenek, saját stadionjukban ez volt sorozatban a negyedik összecsapás, melyet nem tudtak diadalmaskodni.
A Honvéd - amely a Magyar Kupa döntőjében szintén 2-1-re verte a Mezőkövesdet - két nyeretlenül megvívott bajnoki meccs után győzött ismét.
OTP Bank Liga, 29. forduló:Mezőkövesd Zsóry FC-Budapest Honvéd 1-2 (0-
2020-06-12 22:23:20
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Kisvárdán is folytatódott a Mezőkövesd rossz sorozata

A harmadik helyen álló borsodiak az újraindulás óta hat találkozójuk egyikén sem győztek, az NB I-ben pedig négy mérkőzés óta nyeretlenek.
OTP Bank Liga, 28. forduló:Kisvárda Master Good-Mezőkövesd Zsóry FC 1-1 (1-1)--------------------------------------------------Kisvárda, 832 néző, v.: Bogár
gólszerzők: Viana (22.), illetve Nagy D. (45+3.)
piros lap: Kovácsr
2020-06-09 19:03:05
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Kisvárdai vereségével nehéz helyzetben az Újpest

A lila-fehérek szombati vereségükkel sorozatban öt bajnoki találkozó óta nyeretlenek és akár kieső helyre is visszaeshetnek, ha a Paks az esti találkozón legyőzi a MOL Fehérvárt.
OTP Bank Liga, 26. forduló:Kisvárda Master Good-Újpest FC 1-0 (0-0)----------------------------------------Kisvárda, 820 néző, v.: Bognár
gólszerző: Bumba (63.)
piros lap: Calcan (56.)
2020-05-30 19:12:30
velemenyezd: Labdarúgó NB I - A Paks hosszabbításban mentett pontot az Újpest ellen

A kiesés elkerüléséért küzdő mindkét csapat három kör óta nyeretlen az élvonalban.
OTP Bank Liga, 25. forduló:Újpest FC-Paksi FC 1-1 (0-0)----------------------------Zalaegerszeg, zárt kapuk mögött, v.: Pillók
gólszerzők: Litauszki (57.), illetve Könyves (94.)
sárga lap: Onovo (97.)
Újpest FC:
----------Pajovic - Heris, Litauszki (Szakály P., 82.), Ri
2020-03-14 19:22:46
velemenyezd: Labdarúgó NB II - Kikapott a Kazincbarcikától az MTK
fölé.
A Haladás a Soroksár vendégeként aratott sima győzelmet, így már öt bajnoki óta veretlen és elmozdult a kieső helyekről.
A Gyirmót egymás utáni hetedik mérkőzésén maradt nyeretlen - 2020-ban még nem győzött -, ezúttal a Dorog vendégeként kapott ki, míg a már négymérkőzéses nyeretlenségi szériánál tartó Siófok Budaörsön szenvedett vereséget.
Merkantil Bank Liga
2020-03-08 16:32:42
velemenyezd: Labdarúgó NB II - Emberhátrányban fordított a második Budafok
órától a tiszakécskei gárdát fogadja.
Idén először nyert a Nyíregyháza, amely egy döntetlen és három vereség után jutott ismét három ponthoz.
Sorozatban hatodik mérkőzésén maradt nyeretlen a Gyirmót, amely ezúttal a Budaörs vendégeként maradt alul.
November 27. után kapott ki ismét a bajnokságban a Siófok, amely azóta háromszor nyert, és háromszor döntetlenre végzet
2020-03-01 16:32:48
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Győzelemmel mutatkozott be a bajnokságban Márton Gábor
mérkőzésen először ült a héten kinevezett Márton Gábor, aki a Magyar Kupában szerdán az NB III-as Lipót otthonában elszenvedett 3-1-es vereséggel debütált.
A találkozó előtt mindkét gárda nyeretlen volt tavasszal, a negatív sorozatot így a ZTE szakította meg, amely ráadásul 2010. október 2-a óta először győzte le az Újpestet bajnoki találkozón.
OTP Bank Liga, 21. forduló
2020-02-15 23:25:52
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Emberelőnyét kihasználva győzött a Puskás Akadémia

A felcsútiak öt bajnoki mérkőzés óta veretlenek, ráadásul megszakították hat meccsből álló hazai nyeretlenségüket, hiszen odahaza legutóbb október 19-én győztek. A Kisvárdának ez volt sorozatban a hatodik nyeretlen bajnoki találkozója idegenben.
OTP Bank Liga, 21. forduló:Puskás Akadémia FC-Kisvárda Master Good 3-1 (1-0)-------------------------------------------------Fe
2020-02-15 23:25:40
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Kikapott a Paks a Diósgyőr vendégeként

A borsodi együttes két nyeretlenül megvívott bajnoki után nyert ismét, a Tolna megyeiek pedig egymás után második vereségüket szenvedték el.
OTP Bank Liga, 21. forduló:Diósgyőri VTK-Paksi FC 2-0 (1-0)------------------------------------Diósgyőr, 3245 néző, v: Vad II
gólszerző: Ivanovski (28.), Hasani (79.)
sárga lap: Kelemen (34.), Lenzsér (38.), Szélpál (53.)|
2020-02-15 23:25:31
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Real Madrid Valenciában, Premier League, Wolverhampton Wanderes, Labdarúgó NB, Honvéd Mezőkövesden, Labdarúgó NB II, Márton Gábor, Puskás Akadémia, Real Madrid, Valencia-Real Madrid, Real Vallado, Diogo Jota, Wolverhampton Wanderes-Everton, Aston Villa-Crystal Palace, Magyar Kupa, Bank Liga, Mezőkövesd Zsóry FC-Budapest Honvéd, Kisvárda Master Good-Mezőkövesd Zsóry FC, Nagy, Kisvárda Master Good-Újpest FC, Újpest FC-Paksi FC, Újpest FC, Szakály, Siófok Budaörsön, Merkantil Bank Liga, Magyar Kupában,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,