Belépés
velemenyezd: Női kosárlabda NB I - A Csata legyőzte a DVTK-t

A nagyszünetben még a miskolciak vezettek öt ponttal, de a 11 ponttal megnyert harmadik negyeddel a házigazdák átvették az irányítást.
Eredmények (a szövetség honlapjáról):NKE-FCSM Csata - Aluinvent DVTK 77-73 (18-21, 18-20, 23-12, 18-20)Uni Győr MÉLY-ÚT - TFSE-MTK 81-72 (18-19, 17-15, 23-17, 23-21)
A tabella: 1.Sopron Basket 1918 11590-112537 pont
2020-02-16 19:02:47
velemenyezd: A Konstantinápoly Budapesten elnevezésű egykori szórakozónegyedről nyílt kiállítás Isztambulban
iratanyagát és terveit, amelyet a kiállításhoz kapcsolódó kutatás során találtak meg a Magyar Nemzeti Levéltár Országos Levéltára anyagai között. Hozzátették: szintén először került sor a vigalmi negyeddel kapcsolatos, a magyarországi gyűjteményekben fellelhető vizuális és tárgyi anyagok (hirdetések, plakátok), továbbá a korabeli folyóiratokban megjelent hírek átfogó bemutatására.
2019-11-29 15:19:22
velemenyezd: Női kosárlabda NB I - Döntőben a címvédő Sopron
Petra kosaraival felzárkózott a ZTE, a nagyszünetben 39-46 volt az állás.
Fordulás után 5 hazai pontra 13 érkezett - Crvendakic ekkor 24 pontnál tartott -, a 24-11-re hozott harmadik negyeddel a Sopron gyakorlatilag eldöntötte a találkozót. A hajrára már nem maradtak izgalmak, a találkozó legjobbja a 29 pontos Crvendakic lett, s a Sopron készülhet sorozatban ötödik, összesség
2019-04-21 21:52:03
velemenyezd: Rekordot döntött a pécsi Zsolnay Örökségkezelő programjainak és helyszíneinek tavalyi látogatottsága
változásokat, ugyanazokat a fesztiválokat és kiemelt programokat tervezik megtartani, mint korábban.
Az eseményen Páva Zsolt (Fidesz-KDNP), Pécs polgármestere arról beszélt, hogy a Zsolnay-negyeddel kapcsolatban nyolc éve megfogalmazott elvárások mára teljesültek, mivel annak ismertsége és elismertsége is folyamatosan nő. "Olyan kincs, kulturális örökség és hagyomány birtokos
2019-01-17 13:11:30
velemenyezd: Férfi kosárlabda EK - A Fehérvár és a Szolnok is vereséggel kezdte a második csoportkört
Milosevic 19 pontot szerzett.
Kiegyenlített nyitányt követően a nagyszünetre a Fehérvár is kilencpontos előnyre tett szert (46-37), de a bolgár házigazdák a nyolc ponttal megnyert negyedik negyeddel hosszabbításra mentették a mérkőzést (73-73), amelyben az 5-0-s kezdést követően a vendégek fölé kerekedtek. A fehérváriaknál Jacobi Boykins 23 ponttal bizonyult a legeredményeseb
2018-12-12 20:32:19
velemenyezd: Férfi vízilabda ob I - Élvonalban maradt az UVSE
fővárosi alakulat - amelynek edzője a következő idényben Benedek Tibor lesz majd - így 2-1-re bizonyult jobbnak riválisánál.
Az osztályozó harmadik felvon
2018-06-24 20:32:10
velemenyezd: Prága vigalmi negyed létrehozását mérlegeli
most azzal próbálnak véget vetni, hogy az érintett időszakban a dán rendőrség is kiküldi képviselőit a cseh fővárosba.
Jan Wolf, a városi tanács illetékes képviselője szerint vigalmi negyeddé lehetne átalakítani a városi kiállítási parkot, vagy az egykori vágóhídkomplexumot. Wolf szerint mind a két hely megfelelne egy vigalmi negyed céljaira, mert a városközpontból jól elérhe
2018-06-04 14:10:08
maroka: Férfi vízilabda Európa liga selejtező
megbeszéltünk és kértem, nagyon jó százalékkal viszontláttam.
- Robin van Galen: - Attól függetlenül, hogy a mérkőzés elején is voltak hibáink, elégedett vagyok az első két negyeddel. Jó ellenfelei voltunk a klasszisokból álló magyar válogatottnak két etapon keresztül. Az összecsapás második felében azonban már kijött, hogy a magyarok a játék minden elemében jobbak nál
2018-03-20 20:55:50
skorpiolilike: Heinrich Heine: Téli rege (1844)

megyeszékhelyen.
A kétévente sorra kerülő Kaposvári Nemzetközi Assitej Gyermek- és Ifjúsági Színházi Biennálé május 7. és 12 között lesz a városban, amelynek Fő utcája erre az időre szabadtéri színházi negyeddé alakul, elősegítve ifjúsági, csecsemőszínházi előadások és osztálytermi produkciók megismerését, elterjedését.
Kaposvár legnagyobb összművészeti rendezvényét, a R
2018-02-22 13:21:22
schuro: Josivara, Japán piros-lámpás negyede
betartatva.

Prostituáltak

Idővel a terület kiemelkedő kereskedő negyeddé vált. A városrészben a divat gyakran változott, és ezzel megnőtt az igény a kereskedőkre és kézművesekre. A hagyomány szerint a prostituáltak csak egyszerű kék köntöst viselhette
2017-12-31 21:17:12
taltos1: A mediterrán diétán élők ereiben kevesebb a plakk
legjellemzőbb

Az átlagos aMED pontszám 4.19 volt, a két nem között e tekintetben nem volt különbség. Ez a mediterrán étrend mérsékelt követését jelzi. A legalacsonyabb (0-2) pontszámú negyeddel összehasonlítva a legmagasabb, 6-9 pontszámú negyedben elhelyezkedők általában idősebben voltak (51,7 éves átlagos életkor, szemben az 50.9 éves átlagos életkorral), és kisebb vo
2017-08-24 23:58:24
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Konstantinápoly Budapesten, Zsolnay Örökségkezelő, Heinrich Heine, NKE-FCSM Csata, Aluinvent DVTK, Győr MÉLY-ÚT, Sopron Basket, Magyar Nemzeti Levéltár Országos Levéltára, Páva Zsolt, Jacobi Boykins, Benedek Tibor, KILENCEDIK FEJEZET, Kaposvári Nemzetközi Assitej Gyermek-, Ifjúsági Színházi Biennálé, címvédő Sopron, pécsi Zsolnay, második csoportkört, mediterrán diétán, miskolciak vezettek, házigazdák átvették, szövetség honlapjáról, kiállításhoz kapcsolódó, vigalmi negyeddel, magyarországi gyűjteményekben, korabeli folyóiratokban, nagyszünetben 39-46,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,