Belépés
maroka: A női kézilabda olimpiai selejtező menetrendje:
figyelemmel ezt az óriási érdeklődésre számot tartó eseményt" - mondta Székely Dávid, az M4 Sport csatornaigazgatója.
"Stratégiai partnerünk az MTVA és az M4 Sport, ráadásul a hazai válogatott mérkőzések hosszú évek óta kizárólag a közmédiában láthatóak - nem lesz ez másként az olimpiai selejtező alkalmával sem" - emelte ki Novák András, a Magyar Kézilabda S
2020-02-20 23:23:01
maroka: Gulácsi Péter remek védésével nyert a csapata
labdarúgó Bajnokok Ligájában.
A német csapat jobban kezdett, a meccs elején a hazaiak kapusa, Hugo Lloris csak a kapufa segítségével tudott menteni, s bár később a túloldalon a magyar válogatott Gulácsi Péternek is volt egy bravúrja, alapvetően a Leipzig irányított, de gólt nem tudott szerezni. A folytatás angol helyzettel indult, Gulácsi pedig ismét remekül védett. Ezt leszá
2020-02-20 10:53:14
velemenyezd: Férfi kosárlabda Eb-selejtező - Ivkovics: mindkét februári meccsen nyerni akarunk
e heti meccsünkre úgy megyünk ki, hogy meg akarjuk nyerni" - tette hozzá.
Ivkovics Sztojan elmondta, örül, hogy Szalay Ferenc, a szövetség (MKOSZ) elnöke korábban meglátogatta a válogatottat az edzőtáborban, és sokat beszélgettek az MKOSZ vezetőjével.
"Mindegy, ki jön utánam a kapitányi poszton, minden játékosnak kötelessége a válogatott rendelkezésére állni, mert ez a m
2020-02-17 11:11:45
velemenyezd: Több mint száz nemzetközi esemény az idei hazai sportnaptárban
vizes vb-t, amely azóta is mérce a rendezésben. Ő is megemlítette az idei vízilabda Eb-t, amely szerinte nemcsak a rendezés, hanem a sportszakma sikere is volt, hiszen a magyar férfi válogatott itt harcolta ki a tokiói részvételt.
"Fantasztikus sportlétesítményeink vannak, a kormány támogatásával rangos versenyeknek tudunk otthont adni a jövőben is" - tette hozzá.
Sárfal
2020-02-17 11:11:34
velemenyezd: Birkózó Eb - Orosz, olasz, török és georgiai aranyak
125 kilóban a háromszoros világbajnok georgiai Geno Petriashvili diadalmaskodott.
A magyar csapat Kuramagomedov Murad (74 kg) révén egy ötödik helyet szerzett vasárnap, a szakági válogatott pedig két ötödik pozícióval zárt, mivel szombaton Iszmael Muszukajev (65 kg) is elveszítette bronzmérkőzését.
Eredmények:
szabadfogású 61 kg, Európa-bajnok:
----------------
2020-02-16 21:12:32
velemenyezd: Férfi röplabda Extraliga - Sima meccsen nyert a Kaposvár és a DEAC

Eredmények (a szövetség honlapjáról):Fino Kaposvár - MAFC-BME 3-0 (18, 19, 17)Magyar utánpótlás-válogatott - DEAC 0-3 (-14, -18, -23)
Az állás: 1. Pénzügyőr 17 pont/6 mérkőzés, 2. Kazincbarcika 13/6 (15-7), 3. Kaposvár 13/6 (15-8), 4. DEAC 8/6, 5. Kecskemét 6/6, 6. MAFC 3/6, 7. Magyar utánpótlás-válogatott 0/4
2020-02-16 18:22:23
velemenyezd: Szerződést hosszabbított a Ferencvárosnál Kovacsics Anikó
is hatással volt erre, hiszen ezekkel teljes mértékben azonosulni tudok" - idézte a 28 éves, kétszeres Bajnokok Ligája-győztes és nyolcszoros magyar bajnok játékost a fradi.hu.
A válogatott csapatkapitánya 2016-ban igazolt a Győri ETO-tól az FTC-hez, melyben a 2016/2017-es bajnoki kiírásban hetvenhárom, a 2017/2018-asban nyolcvanöt, a 2018/2019-esben pedig száztíz gólt szerze
2020-02-15 23:33:01
velemenyezd: Férfi röplabda Extraliga - Hozta a kötelezőt a Kecskemét

A bő egyórás mérkőzésen fiatalok az első és a harmadik szettben nagyon jól tartották magukat.

Eredmény: Magyar utánpótlás-válogatott - HÉP Kecskeméti RC 0-3 (-22, -17, -22)
2020-02-15 23:20:26
velemenyezd: Német Kupa - Kiesett a Leipzig, a Dortmund és a Hertha

A lipcsei csapat magyar kapusa, Gulácsi Péter a cseresorból nézte végig az Eintracht Frankfurt otthonában 3-1-re elveszített mérkőzést. Az ugyancsak magyar válogatott hátvéd, Willi Orbán sérülés miatt ezúttal is hiányzott a keretből.
A Borussia Dortmund együttesében negyedik tétmeccsét játszotta a téli szünetben igazolt norvég Erling Braut Haaland, és ezúttal is gólt sz
2020-02-04 23:33:45
velemenyezd: Bocskai emlékverseny - A válogatott legjobbjai biztos győzelmet arattak

A magyar szövetség tájékoztatása szerint Szaka István (52 kg), Kovács Richárd (63 kg), Fodor Milán (63 kg), valamint Harcsa Zoltán (75 kg) és Hámori Ádám is egyértelmű sikert aratott és készülhet a folytatásra a 30 ország 219 öklözőjét felvonultató viadalon.
A jelenlegi első számú magyar amatőr bokszoló, a többszörös Európa-bajnoki érmes Harcsa a ciprusi Andreas Kokkinos
2020-02-04 22:32:47
velemenyezd: Rangos elismerésben részesül a Magyar Jégkorong Szövetség alelnöke
szövetségi titkár, majd 2017-ig főtitkár volt, azóta alelnökként tevékenykedik a szövetségben. A nevéhez kötődik szám
2020-02-04 15:42:03
velemenyezd: Tokió 2020 - Kína helyett Kazahsztán lesz a női kézilabdázók ellenfele a selejtezőben
magyar szövetséget (MKSZ), hogy Kína nem vállalja a részvételt, helyette az ázsiai olimpiai selejtező harmadik helyezettje, Kazahsztán szerepel - Oroszország és Szerbia mellett - a magyar válogatott csoportjában, áll az MKSZ honlapján.
A Koreai NDK csapata után a kínai a második válogatott, amely visszalépett a selejtezőtől.
Az olimpiai selejtező programja:
március
2020-02-03 17:02:50
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Gulácsi Péter, Birkózó Eb, Ferencvárosnál Kovacsics Anikó, Német Kupa, Magyar Jégkorong Szövetség, Székely Dávid, Novák András, Magyar Kézilabda, Bajnokok Ligájában, Hugo Lloris, Gulácsi Péternek, Ivkovics Sztojan, Szalay Ferenc, Geno Petriashvili, Kuramagomedov Murad, Iszmael Muszukajev, Fino Kaposvár, Bajnokok Ligája-győztes, Győri ETO-tól, Kecskeméti RC, Eintracht Frankfurt, Willi Orbán, Borussia Dortmund, Erling Braut Haaland, Szaka István, Kovács Richárd,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,