Belépés
menusgabor: Novus ordo seclorum - Az új világrend 2.
a televízió, lelkes szurkolók millióit vonzva, akik azonnal reagálnak minden veszélyes pillanatra, minden kemény ökölcsapásra, törött csontra, kiütésre, az elájult vagy esetleg meghalt versenyző elvitelére. Ily módon oldódik a "társadalommal szembeni" dühük, és átkerül a szembenálló csapatra. A római császárok pontosan ebből a célból hozták létre a cirkuszi játékokat, a gladiátorv
2023-05-15 20:30:43
velemenyezd: A szövetségi kapitány szerint ilyen jól még soha nem állt a magyar országúti kerékpársport

Az MTI-nek adott nyilatkozatában emlékeztetett rá: a topversenyzők különböző országok csapataiban szerepelnek, két-két magyar teker World Tour, prokontinentális és kontinentális sorban.
"Ilyen jól még soha nem álltunk, ennyi versenyzőnk még sosem volt magas szintű külföldi csapatban" - fogalmazott.
Az elmúlt nyolc évben egyetlen magyar sem tekert a legmagasabb szin
2020-02-03 09:21:09
menusgabor: OLIMPIÁK: Amszterdemtól Londonig
megfelelően az amerikai közvélemény óriási várakozással tekintett az olimpia elé, s megkülönböztetett figyelem kísérte a sportolókat... A rendezők még egy meglepetéssel szolgáltak, hiszen a versenyzők közös helyen, az olimpiai faluban laktak, melyért naponta két dollárt kellett fizetnie mindenkinek. Ezért saját szakácsot, tolmácsot, naponta tiszta ágyneműt és törölközőt kaptak. A
2019-05-02 21:30:51
simocsi: 897 méterre lőtt nyíllal döntött világrekordot...
versenyen.

897 méterre lőtt nyíllal döntött világrekordot egy magyar íjász
Mónus József az MTI-nek elmondta: többek között amerikai, ausztrál, brit, francia és kanadai versenyzők vettek részt a rangos viadalon, amelynek egyetlen célja, hogy az adott kategóriában megdöntsék a világcsúcsot.

Mónus közölte: a nemzetközi szövetség (World Archery Federation) b
2018-09-05 11:39:26
zgfumag: Fejezetek a magyar korrupció nagykönyvéből.
szerződést, amit nyílt közbeszerzésen a Grep meg is nyert. (A becsült összértéknél mintegy százmillióval drágábban, öt évre 550 millió forint plusz áfáért. Emellett a pályázatra nevező másik két versenyző sajnos nem elérhető a közbeszerzési adatbázisunkban.)
Az érdieknek jó lesz ez is kültérre

A legérdekesebb azonban az egészben, hogy miután a Grep megnyerte a giga
2018-05-02 20:50:53
velemenyezd: Budapest rendezheti a 2017-es cselgáncs-világbajnokságot
eddig nem vettek részt, ez a jövőben megváltozik, már csak azért is, mert a budapesti vb-n ebben a formában is osztanak majd érmeket.
"Elkezdetünk csapatot építeni, így még több versenyzőnk mutathatja majd meg magát a nemzetközi mezőnyben" - emelte ki Tóth László, aki szerint a 2017 augusztusában sorra kerülő cselgáncs-vb lehet az utolsó lobbilehetőség a 2024-es budapesti ol
2015-02-03 15:02:21
velemenyezd: Norvég győzelem született a Bocuse d'Or szakácsversenyen, a magyar séf különdíjat nyert

Ez a negyedik alkalom, hogy norvég versenyző vehette át a legjobbnak járó 20 ezer eurós pénzjutalmat.
A 29 éves Johannessen az Austevollban található Bekkjarvik Gjestgiveri nevű családi étterem séfje, ő képviselte két évvel ezelőtt is a hazáját.
Az ezüstérmet az Egyesült Államokból Philip Tessier, a bronzot pedig a Tommy Myllymaki vezette svéd csapat nyerte el.
2015-01-28 20:30:19
velemenyezd: Reklámadó - Lázár: ha lesz reklámadó, a bevételt iskolafejlesztésre költi a kormány
menetrendjét, ezen belül a reklámadó-javaslatot.
A médiaszektor tiltakozását úgy értékelte: ahogyan a konkurens pénzintézetek összeálltak a bankadó ellen, úgy az egymással egyébként versenyző médiaérdekeltségek is - gazdasági megfontolások alapján - összefognak és így tiltakoznak a reklámadó ellen, ebben "semmi furcsaságot" nem lát. Ezért tartja természetesnek, hogy a jobbold
2014-06-04 12:43:27
velemenyezd: Több mint ötvenezer látogató a Békéscsabai Sörfesztivál és Csülökparádé fesztiválon

A csülökfőző versenyre az ország más tájairól neveztek be csapatok, érkeztek versenyzők Erdélyből és más határon túli területekről. A versenyen 128 bográcsban főtt a pörkölt vasárnap délelőtt - mondta el a rendezvény főszervezője és házigazdája, Bora Imre az MTI-nek.
A versenyen részt vett Domokos László, az Állami Számvevőszék elnöke, a fesztivál fővédnöke, aki emlékezt
2013-06-16 20:13:59
sayuri: szeretettel

GOMBÓCVERSENY
Karácsonyi sporttudósítás

A gombócversenyre, amit Cini már szerdán bejelentett, ketten neveztek be, Gyula és Sanyi - a harmadik versenyző természetesen maga a házigazda volt, Cini, akinek agyában a gondolat, ennek a magas színvonalú sporteseménynek a terve megszületett. Nyil
2013-06-14 16:50:35
eladasos: Baltával támadt a cigány - reál történet
Villám a csúfneve.

Tegnap AK-47-es helyett fejszét ragadott, csakhogy a srác, akire rátámadt, egy szintén helyi volt K1-versenyző fia, aki nem járatlan a küzdősportokban. Ugyan a fejsze elérte a fejét, de tompítani tudta az ütést, majd elvette a cigánytól, és úgy pofán verte vele, hogy nem maradt ép hely az arcán.
2013-01-06 14:15:31
snbela44: Találtam, megosztom
vezetői Tommy Lee Jonest akarták megnyerni, de végül Kurt Russel lett a befutó.
A Palau nevű országocska 2000-ben (Sydney) indult először az olimpiai játékokon.
A legöregebb egyéni versenyző, aki olimpián érmet szerzett, a svéd Oscar Swahn volt. Ezüstérmét lövészetben szerezte, 1920-ban.
Egy átlagos emberi agy a testsúly mindössze 2%-át teszi ki, és a belélegzett ox
2012-08-14 07:52:54
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Amszterdemtól Londonig, Békéscsabai Sörfesztivál, World Tour, Mónus József, World Archery Federation, Tóth László, Bekkjarvik Gjestgiveri, Egyesült Államokból Philip Tessier, Tommy Myllymaki, Bora Imre, Domokos László, Állami Számvevőszék, Tegnap AK-47-es, Tommy Lee Jonest, Kurt Russel, Oscar Swahn, szövetségi kapitány, magyar országúti, magyar korrupció, elájult vagy, szembenálló csapatra, római császárok, célból hozták, cirkuszi játékokat, topversenyzők különböző, elmúlt nyolc,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,