Belépés
velemenyezd: Vizes vb - Negyedik a férfi vízilabda-válogatott
válogatott, Hárai talált be emberelőnyből, majd Zalánki Gergő kettős fórban volt eredményes (8-7). A horvátok nem változtattak a formulán: a következő előnyüket - melynél Angyal is kipontozódott - újfent Jokovic használta ki egy bombagóllal. Ekkor már a horvátoktól is négyen csak a kispadról figyelhették, ahogy Hrvoje Benic kevesebb, mint két perccel a vége előtt visszaállítja a h
2019-07-27 11:31:59
velemenyezd: Női kosárlabda Eb - Tét nélküli vereséggel zárták a csoportkört a magyarok
Studer harmadik triplája visszahozta a magyar reményeket. A 47-41-es török vezetésről induló zárószakaszban csaknem három percen át 46-49-et mutatott az eredményjelző, Varga Zsófia kipontozódott, a holtpontról pedig a török gárda mozdult el, és nemsokára megint hét pont lett a különbség. A 208 centis Határ Bernadett egy látványos dobásblokkolás mellett fontos közeli duplákat ért e
2019-06-30 18:12:48
velemenyezd: Férfi vízilabda világliga szuperdöntő - A szerbek nyerték a rangadót
összecsapást, amely a várakozásoknak megfelelően rendkívül kemény és színvonalas volt. A találkozóról sokat elárul, hogy a horvátoktól öt, a szerbektől három játékos is idő előtt kipontozódott.
A vasárnapig tartó torna győztese elsőként indulási jogot nyer a jövő nyári tokiói olimpiára.
Eredmények, csoportkör, 2. forduló:
B csoport:Szerbia-Horvátország 11-10 (2-3, 2
2019-06-19 22:37:20
velemenyezd: Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Varga Zsolt: egy munkának most a végére értünk
egyértelműen a Reccónak van, de nem mindig a legjobb összeállítású együttes nyer, hanem a legjobb csapat.
A szakvezető kitért arra is, hogy a döntőben az utolsó tíz percet az idejekorán kipontozódott Varga Dénes, később pedig Vámos Márton nélkül fejezték be: "Van egy mondás, hogy mindennek úgy kell lennie, ahogy lennie kell, bár ezt néha nehéz elfogadni. Amikor Dumi (Varga Dé
2019-06-09 07:03:53
velemenyezd: Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Ötméteresek után a Ferencvárosé a trófea
kaptak a görögök, de Vogel a torna egyik legnagyobb védését mutatta be.
Bő két perccel a vége előtt Fontulisz kapáslövésével megint csak egy volt a különbség, ráadásul Vámos is kipontozódott, amit Geniduniasz használt ki és egyenlített. Egy perccel a dudaszó előtt újra a görögök támadhattak, de Vogel leszedte az ejtést. Ekkor Varga Zsolt kért időt, majd kiállításhoz jutott az
2019-06-08 22:31:54
velemenyezd: Férfi vízilabda világliga - Fölényesen nyert Máltán a magyar válogatott
vendégek több alkalommal is gyors ellentámadás végén növelték előnyüket, így a nagyszünetben már tíz találattal vezettek.
A máltaiak többször szabálytalankodtak, három játékosuk is kipontozódott, a magyarok viszont két büntetőt is kihagytak, ennek ellenére tovább nőtt a különbség. A negyedik felvonásban már több volt az üresjárat mindkét csapat játékában, a vendégek azonban í
2019-03-12 18:38:13
velemenyezd: Női kosárlabda Euroliga - Soproni siker a Riga ellen
állás.
Térfélcsere után Roberto Iniguez együttese már 11 ponttal elhúzott, ám a hazaiak spanyol vezetőedzőjét reklamálás miatt kiállították, a 208 centis Határ Bernadett pedig kipontozódott. Ez sem törte meg azonban a zöld-sárgák lendületét, akik a záró játékrészben is magabiztosan őrizték 10 pont körüli előnyüket, s végül megérdemelt győzelemmel fejezték be a 2018-as évet. A
2018-12-20 19:55:25
velemenyezd: Női kosárlabda Euroliga - Megvan a Sopron első győzelme
Euroliga-szezon legjobb bedobójának választott szerb Aleksandra Crvendakic is elkapta a fonalat. A 71-59-ről induló zárószakasz ötödik percében 18 pontra nőtt a különbség, ráadásul a túloldalon kipontozódott az Olimpiakosz legjobbja, a 14 pontos Lykendra Johnson, ezzel gyakorlatilag eldőlt a találkozó.
Gól - ötméteresből: 2/2, ill. -
Kipontozódott: Jansik D. (19. p.), Benic (20. p.), Younger (31. p.)

Cseh Sándor: A csapat meg tudja adni egy meccs vázát, mindig a csapat megy előre, de ahhoz, hogy egy ilyen trófeát megny
2017-12-27 21:42:22
maroka: Férfi vízilabda csapat EZÜSTÉRMES lett a 2017 V.B.-én
Hosnyánszky, Mezei, VÁMOS 3, Gór-Nagy. Csere: Hárai, Zalánki, Manhercz K. 1, Decker Á., Török 1. Szövetségi kapitány: Märcz Tamás
Gól - emberelőnyből: 9/3, ill. 10/4
Kipontozódott: Gór-Nagy (22. p.), Macan (28. p.)
Kiállítva (végleg cserével): Hárai (32. p.)
velemenyezd: Volvo Kupa - Kiütéses győzelemmel mutatkozott be Märcz Tamás
fokozatosan növelő magyar csapat fölényét jól jellemzi, hogy a szlovákok a második negyedben, 4-0 után szerezték meg első góljukat, valamint hogy egyik játékosuk már a nagyszünet előtt kipontozódott.
A fordulás után a kapuban a Lévai Mártont váltó Decker Attilát sem dolgoztatták meg jobban a szlovák lövések, elöl viszont remekül teljesített a magyar csapat, Hosnyánszky Norber
2017-02-10 22:04:37
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Bajnokok Ligája, Varga Zsolt, Volvo Kupa, Märcz Tamás, Zalánki Gergő, Hrvoje Benic, Varga Zsófia, Határ Bernadett, Varga Dénes, Vámos Márton, Amikor Dumi, Varga Dé, Ekkor Varga Zsolt, Roberto Iniguez, Aleksandra Crvendakic, Lykendra Johnson, Vjekoslav Kobescak, Jansik, Cseh Sándor, Manhercz, Decker, FEKETE, Komlósi Péter, Lévai Mártont, Decker Attilát, Hosnyánszky Norber,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,