menusgabor: Füle Lajos: Napi csendességek 365 napon - III. negyedév

Füle Lajos: NAPI CSENDESSÉGEK 365 NAPON365 NAPON

Te égbe váró IRGALOM!

"Várom az Urat, várja az én lelkem, és bízom az
2022-09-22 21:00:45
maroka: Hatodik a magyar póló válogatott a világligában
Az Európa-bajnok magyar válogatott a hatodik helyen végzett a férfi vízilabda világliga európai selejtezőjében, miután vasárnap a debreceni torna helyosztóján 9-7-re kikapott az olimpiai címvédő szerb csapattól.
Szerbia-Magyarország 9-7 (2-1, 2-2, 1-2, 4-2)
Gólszerzők: Pijetlovic, Drasovic, Filipovic 2-2, Rasovic, Dedovic, Prlainovic 1-1,
illetve Angyal 2, Hosnyánsz
2021-01-11 15:46:31
maroka: Ferencváros - Dinamo Kijev 0:1 - B.L.
Szerhij Rebrov vezetőedző szerint annak ellenére a keddi volt a Ferencváros egyik legjobb mérkőzése a Bajnokok Ligájában, hogy végül 1-0-ra kikapott a Dinamo Kijev vendégeként.
A Juventus és a mostani Dinamo Kijev elleni idegenbeli meccsre vagyok a legbüszkébb, ezeken kimagaslóan jól játszott a csapat - válaszolta az MTI kérdésére az ukrán szakember a találkozót követő
2020-12-09 16:43:06
maroka: Nemzetek Ligája elitjébe jutott Magyarország
A magyar labdarúgó-válogatott fegyelmezett és okos játékkal 2-0-s győzelmet aratott Törökország felett a Nemzetek Ligája B divíziójában, ezzel - miután az eddigi éllovas Oroszország kikapott Szerbiában - megnyerte a 3. csoportot és feljutott a legmagasabb osztályba "A" divíziójába.
......
2020-11-19 10:17:55
maroka: Koronavírusos a Veszprém világbajnok átlövője - kézilabda
csak neki kell karanténba vonulnia, így csapata ezen a héten lejátszhatja a Ferencváros és az Eger elleni bajnoki mérkőzéseit.
A spanyol válogatott múlt szerdán Veszprémben 32-29-re kikapott a magyar nemzeti együttestől az Eurokupa első fordulójában, Maqueda négy gólt dobott.
A veszprémi keretből koronavírusos megbetegedés miatt továbbra is hiányzik Lékai Máté, Rodrigo C
2020-11-11 14:41:23
maroka: Két magyar birkózóérem Lengyelországban
és Európa Játékok-győztes, világbajnoki harmadik helyezett Barka Emese az 57 kilogrammos súlycsoportban egy kirgiz, egy moldovai és egy lengyel rivális legyőzésével döntőbe jutott, ahol kikapott orosz riválisától.
A kétszeres kadet Európa-bajnok, és jelenleg is junior korosztályú Szél Anna a 62 kilósok között legyőzött egy török birkózót, majd orosz ellenfelétől kikapott, ám
2020-11-07 09:16:26
velemenyezd: Születésnap - Kovács (Kokó) István 50 éves
ívet vett, Kovács István 17. meccsén Európa-bajnoki övet, 19. találkozóján pedig a Boksz Világszervezet (WBO) vb-övét is megszerezte. A címvédés már nem sikerült, Julio Pablo Chacontól kikapott, majd két győztes meccs után visszavonult.
"Gdanszkban, az első nagy nemzetközi sikerem helyszínén volt az utolsó mérkőzésem, így keretbe lett foglalva a karrierem, amivel tökéletesen
2020-08-14 13:22:56
velemenyezd: Labdarúgó NB II - Hazai győzelemmel kezdett a Debrecen

A győztes találatot a 83. percben a védő Szatmári Csaba szerezte.
A mezőny másik debreceni együttese, a DEAC 1-0-ra kikapott a Soroksáron.
Merkantil Bank Liga NB II, 1. forduló:
-------------------------------------Debreceni VSC-Budaörs 1-0 (0-0)Soroksár SC-DEAC 1-0 (0-0)
később:Pécsi MFC-Dorogi FC 19.00 FC Ajka-WKW ETO FC Győr 19.00 Szeged-Csanád Grosic
2020-08-02 19:44:46
velemenyezd: Palermói tenisztorna - Jani Réka kikapott a selejtezőben

A 29 éves magyar játékos, aki 198. a WTA világranglistáján, két sima szettben maradt alul a 23 esztendős, a nemzetközi rangsorban 172. argentin Nadia Podoroskával szemben a selejtező szombati nyitófordulójában. A torna honlapja szerint mérkőzésük 76 percig tartott.
Eredmény, selejtező, 1. forduló:Jani Réka - Nadia Podoroska (argentin) 6:3, 6:1
2020-08-01 18:12:12
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Sima győzelemmel javított helyzetén a Paks
előtt a kilencedik helyen áll, két ponttal előzi meg szombati ellenfelét, az utolsó előtti Debrecent, amellyel idegenben játszik majd.
A Paks az idény korábbi szakaszában kétszer kikapott a DVTK-tól. Utóbbi csapat az utolsó fordulóban a tizedik helyezett Kisvárdát fogadja.OTP Bank Liga, 32. forduló:Paksi FC-Diósgyőri VTK 4-2 (1-0)----------------------------
2020-06-24 23:15:30
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Harmadszor is legyőzte a Paks a Mezőkövesdet, kiesett a Kaposvár
kaptak.
A paksiak szombati sikerével eldőlt, hogy a sereghajtó Kaposvári Rákóczi búcsúzik az élvonaltól.
A Mezőkövesd az újrakezdés után bejutott a Magyar Kupa döntőjébe, de a fináléban kikapott, és összességében öt tétmérkőzéséből egyet sem tudott megnyerni, két döntetlen mellett háromszor szenvedett vereséget.
OTP Bank Liga, 27. forduló:Mezőkövesd Zsóry FC-Paksi F
2020-06-06 19:02:41
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Füle Lajos, Dinamo Kijev, Nemzetek Ligája, Labdarúgó NB II, Jani Réka, Labdarúgó NB, NAPI CSENDESSÉGEK, Szerhij Rebrov, Bajnokok Ligájában, Lékai Máté, Rodrigo, Európa Játékok-győztes, Barka Emese, Szél Anna, Kovács István, Boksz Világszervezet, Julio Pablo Chacontól, Szatmári Csaba, Merkantil Bank Liga NB II, Soroksár SC-DEAC, Pécsi MFC-Dorogi FC, Ajka-WKW ETO FC Győr, Szeged-Csanád Grosic, Nadia Podoroskával, Nadia Podoroska, Bank Liga,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,