Belépés
velemenyezd: Négy-öt érem a cél a budapesti kadet, junior és U21-es karate Európa-bajnokságon
súlycsoportjában, küzdelemben (kumitében) tatamira lép hazai résztvevő, de formagyakorlatban (katában) is minden egyéni és csapat kategóriában lesz induló.
Fischer Mihály, a korosztályos válogatott edzője szerint Magyarország nagyon erős csapattal indul a kontinensviadalon, ahol a fiatalok számára fantasztikus érzés lesz hazai közönség előtt versenyezni, és ez pozitív energiá
2020-02-03 13:01:33
velemenyezd: Fedettpályás öttusa idénynyitó - Muir a női győztes, ötödik a legjobb magyar
döntőbe, a legjobb 36 közé, de csak hárman - Alekszejev Tamara, Guzi Blanka és Gulyás Michelle - versenyeztek pénteken. Földházi Zsófia ugyanis államvizsgája miatt kihagyta a finálét. A válogatott kerettagok közül eleve többen hiányoztak sérülés és betegség miatt.
A mezőny egyik legfiatalabb tagja, a 2000-es születésű Gulyás három szám után hatodik helyen állt. A lövészetből
2020-01-31 21:00:47
velemenyezd: Női torna Eb - Maximális létszámmal utazik a magyar válogatott

Az esemény honlapjának keddi híradása szerint a magyar küldöttséget öt felnőtt és öt junior korosztályú versenyző, négy edző, két bíró, egy delegációvezető, két csapatvezető és háromfős orvosi stáb alkotja majd.
A tavaszi kontinensviadalon dől majd el, hogy Kovács Zsófia vagy Schermann Bianka indul-e a nyári, tokiói olimpián. A kvótát Kovács szerezte tavaly ősszel a stut
2020-01-28 18:01:56
velemenyezd: Távozik Ivkovics Sztojan, a férfi kosárlabda-válogatott szövetségi kapitánya

A szövetség (MKOSZ) honlapján közzétett tájékoztatás szerint az elnökség kedden a szakvezető meghallgatását követően úgy döntött, elfogadja a lemondását azzal, hogy a szerződésben rögzített felmondási időben igényt tart a munkájára. Ez azt jelenti, hogy a februári Eb-selejtezőkön még Ivkovics irányítja a nemzeti csapatot.
A horvát-magyar szakember január elején jelenti,
2020-01-28 12:31:39
velemenyezd: Női kézilabda Eb - Nem igényel infrastrukturális beruházást a 2024-es torna
megrendezésére.
Kocsis Máté a férfiak Európa-bajnoki szereplése - kilencedik helyezése - kapcsán úgy fogalmazott: minden magyar büszke lehet arra, hogy van egy megfiatalított felnőtt férfi válogatott, amelynek jó néhány tagja most lépett először pályára világeseményen. Ehhez képest az olimpiai bajnok nem tudta legyőzni az együttest, az oroszokat pedig még soha nem verték meg
2020-01-25 18:42:59
velemenyezd: Héraklész Gála - Özbas Szofi és Kopasz Bálint 2019 legjobb utánpótláskorú sportolója
Katinka, Bérczy Dorottya alkotta, szintén junior vb-győztes kardcsapat lett a győztes.
A klasszikus csapatsport kategória legjobbja a junior Európa-bajnoki címet nyert női kézilabda-válogatott lett.
Idén először értékelték az egyéni sportágak vegyes - női és férfi versenyzőkből álló - csapatait. Itt megosztott első díjban részesült a junior Eb-győztes nyíltvízi úszó-, az

velemenyezd: Balogh Norbert marad a Hull Citynél
edzőjének, hogy szeretne maradni és megküzdeni helyéért, mert érzi a bizalmat az együttes részéről.
"Úgy érzem, hogy tudom a csapatot segíteni" - szögezte le a kétszeres felnőtt válogatott játékos, aki hangsúlyozta: gyermekkori álma vált valóra azzal, hogy a szigetországban futballozhat.
Balogh 2016 januárjában került a Debrecentől a Palermóhoz, az elmúlt idényt pedig kö
2020-01-20 21:12:28
velemenyezd: Labdarúgó NB II - Priskin Tamás Győrben folytatja

A 63-szoros válogatott támadóról szerdán derült ki, hogy távozik eddigi klubjától, a bajnoki címvédő Ferencvárostól. Az NB II-ben szereplő győriek csütörtökön honlapjukon jelentették be, hogy két és fél éves szerződést kötöttek a 33 esztendős játékossal.
Priskin 13 évesen került a Győri ETO-hoz, ahol 16 évesen mutatkozott be a felnőtt csapatban. Három évvel később, 2006-
2020-01-16 17:42:04
velemenyezd: Ismét Kovács István lett a férfi tornászválogatott szövetségi kapitánya

A Magyar Torna Szövetség csütörtöki közleményében Magyar Zoltán elnök elmondta, új szisztémát alakítottak ki, ennek értelmében párosok látják el a teendőket a válogatottaknál. Mint kifejtette, egy szövetségi kapitány és egy vezetőedző tevékenykedik a felnőtteknél és az utánpótlásban egyaránt, így megoszlanak a feladatok.
A felnőtt csapatnál Kovács István mellett Szűcs Ró
2020-01-16 17:41:46
velemenyezd: Három magyar aranyérem a prágai evezős ergométeres Eb-n

A magyar szövetség honlapjának tájékoztatása szerint a paraevezősöknél a válogatott csapat tagjaként Pető Zsolt megvédte címét - és negyedszer lett Európa-bajnok -, míg az ifjúsági nők mezőnyben klubja, az Arrabona EK színeiben induló Siska Bettina 2000 és 500 méteren is elsőként végzett.
A magyar válogatott három fővel - Pető Zsolt mellett Krémer Eszterrel és Nagy Ráhel
2020-01-12 17:31:52
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Távozik Ivkovics Sztojan, Héraklész Gála, Özbas Szofi, Kopasz Bálint, Cser Zoltán, Balogh Norbert, Hull Citynél, Labdarúgó NB II, Priskin Tamás Győrben, Ismét Kovács István, Fischer Mihály, Alekszejev Tamara, Guzi Blanka, Gulyás Michelle, Földházi Zsófia, Kovács Zsófia, Schermann Bianka, Kocsis Máté, Bérczy Dorottya, Győri ETO-hoz, Magyar Torna Szövetség, Magyar Zoltán, Kovács István, Szűcs Ró, Pető Zsolt, Arrabona EK,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,