Belépés
maroka: Évközi 19. vasárnap 08.09
egyedül imádkozzék. Közben beesteledett, s ő ott volt egymagában. A csónak pedig már jó pár stádiumnyira eltávolodott a parttól. Hányták-vetették a hullámok, mert ellenszél fújt. Éjszaka a negyedik őrváltás idején Jézus elindult feléjük a víz színén járva. Amikor észrevették, azt hitték, hogy kísértet, és rémületükben felkiáltottak. De Jézus azonnal megszólította őket: ,,Báto
2020-08-06 22:54:15
velemenyezd: Százszázalékos lett három napelempark pályázati támogatása Pécsen
hogy az átadás előtt álló, fél megawatt teljesítményű napelemparkok olyan jelentős pécsi intézmények villamosenergia-igényének jelentős részét fedezik majd, mint a Kodály Központ, a Zsolnay-negyed, a Pécsi Nemzeti Színház, a műjégpálya és a Hullámfürdő.
Kiemelte, a támogatási intenzitás növelése érdekében maga és Őri László (Fidesz-KDNP), a Baranya Megyei Közgyűlés elnöke szá
2020-08-04 12:21:44
velemenyezd: Női kézilabda NB I - Nem változtak a célok Vácon
tekintettel. Ez ügyben még zajl
2020-08-03 19:53:26
velemenyezd: Koronavírus - Az orosz gyógyszeripar 2021-re havi több millió adagra tervezi felfuttatni a vakcinagyártást
emelkedett az elmúlt egy nap alatt Oroszországban a hétfőn közölt hivatalos adatok szerint. Ez 0,6 százalékos növekedést jelent. Az új esetek 26,2 százaléka tünetmentes.
Oroszország a negyedik helyen áll a világon a koronavírus-fertőzöttek számát tekintve az Egyesült Államok (4 667 957), Brazília (2 733 677) és India (1 803 695) után.
Moszkvában a diagnosztizált fertőzöt
2020-08-03 12:42:14
velemenyezd: MLBKT: júliusban emelkedett a beszerzésimenedzser-index
késztermékkészletek szintje júliusban magasabb lett az előző hónaphoz képest, de ennek üteme még nem túl erős. A korábbi júliusi értékeket nézve az idei átlag felettinek tekinthető, és a negyedik legnagyobb 1995 óta.
A külpiaci mutatók közül az importindex értéke nőtt júniushoz képest, 50,0 pont fölé emelkedett. A szezonális kiigazításnak köszönhetően az index négy hónapja je
2020-08-03 09:41:56
velemenyezd: Férfi vízilabda Magyar Kupa - A Vasas hibátlanul zárt a Zöld csoportban
hozták a csapatok, amelyek a mostani hétvégén újabb négy négyes csoportban - kék, fehér, piros és zöld - küzdöttek. Ezekbe a kvartettekbe az első körből egy-egy első, második, harmadik és negyedik helyezett került.
2020-08-02 18:54:20
velemenyezd: Evezős ob - A férfiaknál a Csepel, a nőknél a Külker nyerte a nyolcast a zárónapon

Az ob negyedik, záró napján a felnőtteknél nyolc A döntőt rendeztek, amelyből öt szerepel az olimpiai programban.
A sportág leglátványosabb versenyszámának döntőjében a férfiaknál győztes csepeli nyolcas nagy csatában utasította maga mögé a MEC-Vasast, a Csepel EK B gárdáját, valamint a Győri AC egységét. A nőknél az első Külker közel öt másodperccel előzte meg a második
2020-08-02 18:34:22
velemenyezd: Férfi vízilabda Magyar Kupa - Simán nyert a címvédő FTC
hozták a csapatok, amelyek a mostani hétvégén újabb négy négyes csoportban - kék, fehér, piros és zöld - küzdenek. Ezekbe a kvartettekbe az első körből egy-egy első, második, harmadik és negyedik helyezett került.
A harmadik forduló csoportbesorolása szintén az előző szakasz eredményei alapján történik: az I-es csoportban a "színes" csoportok 1-2. helyezettjei, míg a II-esben
2020-08-02 15:13:25
velemenyezd: Koronavírus - Moszkva októberre ígéri a tömeges oltás elkezdését
közölt hivatalos adatok szerint. Ez 0,6 százalékos növekedést jelent, és a ráta immár 12. napja nem lépte túl a 0,7 százalékot. Az új esetek 28,8 százaléka tünetmentes.
Az aktív esetek száma 1708-cal 186
2020-08-02 10:41:49
velemenyezd: Férfi vízilabda Magyar Kupa - Papírforma sikerek
2020-08-01 20:02:40
velemenyezd: Férfi vízilabda Magyar Kupa - A címvédő FTC magabiztosan verte a Honvédot
2020-08-01 13:11:34
velemenyezd: Férfi vízilabda Magyar Kupa - Százszázalékos maradt a Szolnok

A két találkozó közül utóbbi volt a szorosabb, a hevesiek ugyan megnyerték a nyitónegyedet, de a Szolnok az UVSE-től igazolt 19 éves Konarik Ákos vezérletével - a fiatal játékos öt lövésből négy gólt szerzett - fordított és összességében magabiztosan diadalmaskodott.
A sorozat múlt heti első körében megszerzett pontjaikat magukkal hozták a csapatok, amelyek a mostani hét
2020-07-31 21:53:16
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Magyar Kupa, Kodály Központ, Pécsi Nemzeti Színház, Baranya Megyei Közgyűlés, Egyesült Államok, Csepel EK, Győri AC, Konarik Ákos, célok Vácon, orosz gyógyszeripar, tömeges oltás, csónak pedig, negyedik őrváltás, átadás előtt, támogatási intenzitás, hétfőn közölt, negyedik helyen, diagnosztizált fertőzöt, előző hónaphoz, korábbi júliusi, idei átlag, negyedik legnagyobb, külpiaci mutatók, importindex értéke, szezonális kiigazításnak, index négy,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,