Belépés
velemenyezd: Női tenisz-világranglista - Babos a 88. helyen

A soproni játékos - aki párosban a negyedik - a héten Melbourne-ben szerepel, egyesben a WTA rangsorában 56. lengyel Iga Swiatek lesz az első ellenfele.
Rajta kívül még egy magyar található a top 200-ban, Jani Réka Luca a 197.
A rangsor élén változatlanul a világbajnok ausztrál Ashleigh Barty áll, mögötte a cseh Karolina Pliskova a második, a román Simona Halep pedi
2020-01-20 09:31:35
velemenyezd: Vízilabda Eb - A férfiaknál is több gólt lőtt a magyar női válogatott

Bíró Attila együttese vasárnap a torna egyik leggyengébb csapata, a szerbek ellen nyert 27-0-ra.
A magyarok a keddi negyeddöntőben a franciákkal találkoznak, várható sikerüket követően pedig a világbajnoki ezüstérmes spanyol és a görög csapat párharcának továbbjutójával csapnak össze.
Az olimpiai kvalifikációs kontinensviadalon egyetlen tokiói indulási jog szerezhet
2020-01-19 20:21:45
velemenyezd: Férfi röplabda Extraliga - A Pénzügyőr legyőzte a címvédő Kazincbarcikát

Az ötszettes összecsapáson a hazaiak szereztek vezetést, de a vendégek fordítottak. A Pénzügyőr a 25-19-re megnyert negyedik játszmában egyenlített, majd az ötödikben is jobbnak bizonyult ellenfelénél.
A játéknap másik találkozóján a DEAC négy szettben kerekedett a vendég Kecskemét fölé: az Extraligában előbbi az első győzelmét aratta, utóbbi a második vereségét szenvedt
2020-01-19 19:21:45
velemenyezd: Úszó Bajnokok Sorozata - Szilágyi legyőzte Hosszút, aki 200 méter vegyesen is második lett
háromszoros olimpiai bajnok riválisát. Szilágyit jelenleg Hosszú korábbi férje és edzője, Shane Tusup készíti fel.
A szám harmadik magyar versenyzője, az aktuális világbajnok Kapás Boglárka a negyedik lett 2:09.91 perccel.
Ami talán még Szilágyi sikerénél is nagyobb meglepetés, hogy Hosszú kedvenc számában, 200 méter vegyesen is második lett, 67 századdal kapott ki a kan
2020-01-19 09:01:06
velemenyezd: Férfi kézilabda Eb - Az osztrákokat is legyőzték a címvédő spanyolok
is csak egygólos hátrányban voltak.
Az osztrák csapat a 37. percig tudta tartani magát, akkor a címvédő egy 5-1-es sorozattal meglépett, és a folytatásban már nem fenyegette veszély negyedik sikerét és százszázalékos mutatóját.
A MOL-Pick Szeged spanyol játékosai közül a jobbátlövő Jorge Maqueda hat, a balátlövő Joan Canellas egy gólt dobott.
Eredmények, középdöntő,
2020-01-18 20:02:41
velemenyezd: Úszó Bajnokok Sorozata - Hosszú és Késely is nyert egy aranyat, Szeto Miláknak "üzent"
meg a sportág legjobbjait.
2020-01-18 12:31:33
velemenyezd: Balázs Attila diadala a bangkoki tenisztornán
jöhetett a sorsdöntő rövidítés. Ebben a magyar Davis Kupa-válogatott alapembere harmadik meccslabdáját kihasználva megnyerte a találkozót, amely 2 óra 52 percig tartott.
A 31 éves Balázs negyedik challenger-döntőjében második diadalát aratta, eddigi legnagyobb sikere tavaly júliusban az umagi ATP-finálé volt. Bangkoki trófeája mellé 7200 dollárt (2,1 millió forintot) kapott.|
2020-01-18 11:51:24
pacsakute: Korpacibere
vérnyomást és a koleszterinszintet és a legújabb kutatások szerint rákmegelőző hatása is van.

A korpacibere kúrák akkor igazán hatásosak, ha legalább három hétig tartjuk és mindig egy negyed órával étkezés előtt fogyasztjuk. Ha fogyni szeretnénk, akkor a megivott csészék számát fokozatosan kell növeljük napi 7 csészére.

A korpacibere nagyon savanyú ha koncent
2020-01-17 22:56:33
velemenyezd: Vízilabda Eb - Döntetlen a spanyolok ellen

Ez azt jelenti, csak szombaton dől el, hogy Märcz Tamás együttese - amely Máltával játszik majd - első helyen közvetlenül a negyeddöntőbe jut, vagy játszania kell a nyolc közé jutásért.
Az olimpiai kvalifikációs kontinensviadalon egy kvótát lehet szerezni, az európai csapatok közül az olimpiai címvédő szerbek, a világbajnok olaszok, valamint a spanyolok tokiói szereplése
2020-01-16 20:31:57
velemenyezd: Női kosárlabda Euroliga - Soproni győzelem a Girona ellen
olimpiai második és háromszoros Eb-győztes Marta Xargayt.
Gáspár Dávid együttese csütörtökön ennek ellenére is nagyszerűen kosárlabdázott, 5-5 után állva hagyta ellenfelét, így az első negyedet követően 11 pontos előnyben volt. A második játékrészben tovább növelte a különbséget a szerb Jelena Brooks és az amerikai Briann January vezette Sopron, amely a nagyszünetig kétszer a
2020-01-16 20:11:58
velemenyezd: Női röplabda Magyar Kupa - Jászberényben került előnybe a címvédő

A vendégek az első két szettet nyerték, a harmadikat ugyanakkor 25 perc alatt elveszítették. A negyedik felvonásban a jászberényiek 20-14-es hátrányuk után 23-22-re is vezettek, ám Hollósy László együttesének volt válasza, így lezárta a 105 perces összecsapást, nagy lépést téve a finálé felé.
A visszavágót január 30-án játsszák Nyíregyházán.
Eredmény, elődöntő, 1. m
2020-01-16 19:02:03
velemenyezd: Grezsa: kultúrtörténeti és banktörténeti jelentőségű Munkácson az OTP bankfiók megnyitása
lakott Dobó István, az egri hős, vélhetően a Butler-házban játszódott Mikszáth Kálmán Különös házassága. Azt mondta, hogy a fejlesztésekkel nem állnak meg.
Az OTP tavaly a harmadik negyedévben 131,6 milliárd forint konszolidált adózás utáni eredményt ért el, ami 53 százalékkal haladta meg az egy évvel korábbi azonos időszak, és 25 százalékkal a 2019 második negyedév nyereségé
2020-01-16 15:51:45
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Vízilabda Eb, Úszó Bajnokok Sorozata, Szeto Miláknak, Balázs Attila, Magyar Kupa, Jani Réka Luca, Ashleigh Barty, Karolina Pliskova, Simona Halep, Bíró Attila, Shane Tusup, Kapás Boglárka, MOL-Pick Szeged, Jorge Maqueda, Joan Canellas, Davis Kupa-válogatott, Märcz Tamás, Eb-győztes Marta Xargayt, Gáspár Dávid, Jelena Brooks, Briann January, Hollósy László, Dobó István, Mikszáth Kálmán Különös, címvédő Kazincbarcikát, címvédő spanyolok,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,