Belépés
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Kiütéses Fradi-győzelem Debrecenben
a hazaiakat, akik negyedóra alatt három komoly lehetőséget is kialakítottak, mindháromszor Grófnak kellett nagyot védenie. A hazaiak így nem tudtak egyenlíteni, a zöld-fehérek pedig a félidőben hajrájában növelni tudták előnyüket.
Szünet után a csereként beállt Kundrák találatával hamar szépített a DVSC, de a Ferencváros öt perccel később Isael fejesgóljával visszaállította
2019-11-10 19:32:09
velemenyezd: Női kézilabda EHF Kupa - Hét góllal kikapott a Vác
tovább.
Eredmény,
Női EHF Kupa, selejtező, 3. forduló, 1. mérkőzés:Kastamonu Belediyesi GSK (török)-Váci NKSE 33-26 (16-11)--------------------------------------------------------
Az első félidőben a huszadik percig jól tartotta magát a Vác, a török csapat ezt követően tudott ritmust váltani, így a szünetben ötgólos előnyben volt elsősorban annak köszönhetően, hogy
2019-11-09 14:41:41
velemenyezd: Európa-liga - Lovrencsics még nem számolgat a továbbjutást illetően
megdolgoztunk ezért az öt pontért. Azt hiszem, a többi csapat kissé lenézett minket, kivéve a Ludogorecet. De az első meccsek tapasztalata után most érezhetően a CSZKA is óvatosabb volt, az első félidőben jóval kevesebbszer próbálkoztak letámadással, mert bebizonyítottuk kint, hogy ki tudjuk használni, ha kinyílnak" - értékelt Lovrencsics. Az MTI kérdésére úgy fogalmazott, egyérte
2019-11-08 07:04:17
velemenyezd: Európa-liga - Ferencvárosi döntetlen a CSZKA Moszkva ellen
ígéretüket, amely szerint úgy kezdték a mérkőzést, ahogyan az orosz fővárosban abbahagyták: magabiztosan tartották a labdát és nem hagyták kibontakozni az orosz ellentámadásokat.
Az első félidőben 44 percig egyik kapu sem forgott veszélyben, ekkor Tokmac adott be tökéletesen, de Boli óriási helyzetben a kapu mellé fejelt.
A második félidő óriási kimaradt vendég lehetőség
2019-11-07 23:12:46
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Fordított a Fehérvár, mégis döntetlent játszott Zalaegerszegen
egyenlített. A félidő közepéhez közeledve egyre több volt a szabálytalanság, a durva belépő, időnként el is szabadultak az indulatok, miközben továbbra is nagy volt az iram. A második félidőben jóval többet támadott a vendégcsapat, amely a hajrában megszerezte harmadik gólját, és úgy tűnt, be is gyűjti a három pontot, az utolsó percekben azonban a ZTE mindent egy lapra tett fel, é
2019-11-02 19:22:43
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Otthon tartotta a három pontot a Debrecen
jutott el az első huszonöt percben. A hazaiak a folytatásban öt perc alatt két gólt is szereztek, a megnyugtató előnyük pedig a szünetig nem forgott veszélyben.
A Paks a második félidőben sem tudott változtatni a játékán, a Debrecen pedig az első NB I-es gólját szerző Kundrák Norbert révén növelte előnyét. A hajrában Böde fejes góljával szépítettek a vendégek, de ennél többre
2019-11-02 19:03:13
velemenyezd: U17-es labdarúgó-vb - Megszerezték első pontjukat a magyarok
szövetségi edző csapata, amely a szombati nyitófordulóban 4-2-re kikapott Nigériától, Baráth Péter fejesével szerzett vezetést, majd Zuigéber Ákos büntetőből növelte az előnyt. A második félidőben az ausztrálok előbb szintén 11-esből szépítettek, majd nem sokkal később egyenlítettek is a goianiai találkozón.
A döntetlen azt is jelentette, hogy a két forduló után százszázaléko
2019-10-30 07:04:13
velemenyezd: Labdarúgó NB II - Rangadót nyert a Gyirmót

Az első félidőben Birtalan Botond büntetőből szerzett vezetést az angyalföldieknek, ám hét perccel később Szarka Ákos egyenlített. A győztes találatot Hudák Dávid szerezte a 92. percben.
A Gyirmót sorozatban ötödször nyert a másodosztályban, és a tabella harmadik helyén áll.
Merkantil Bank Liga NB II, 14. forduló:Aqvital FC Csákvár-Békéscsaba 1912 Előre 1-0 (0-0)Sze
2019-10-27 19:02:28
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Pakson szerezte meg első idegenbeli győzelmét a Diósgyőr
87.)
DVTK:
-------Danilovic - Polgár, Brkovic, Karan, Tamás M. - Márkvárt, Iszlai - Sesztakov, Rui Pedro (Vági, 85.), Korbély (Prosser, 62.) - Ivanovski (Hasani, 44.)
Az első félidőben többet birtokolta a labdát a Diósgyőr, amely viszonylag korán vezetést szerzett, és a szünetig irányította is a játékot. A hazaiak csupán három kapura lövéssel próbálkoztak, de a góls
2019-10-26 19:12:46
velemenyezd: Európa-liga - Varga rég volt ilyen boldog, Lovrencsics a második félidővel folytatná Budapesten

"A félidőben az hangzott el, hogy próbáljuk a középpályán és a támadósorban kicsit jobban megtartani a labdákat, ami szerencsére működött is. Így kicsit levegőhöz jutottunk, és nem kellett folyamatosan nyomás alatt játszanunk. Az első félidőben ezzel voltak komoly problémáink" - nyilatkozta a moszkvai találkozót követően az MTI-nek Lovrencsics Gergő, aki hozzátette, érezte az
2019-10-24 23:12:12
velemenyezd: Női kosárlabda Euroliga - Soproni siker a Fenerbahce ellen
egymással. A szakaszok első felében a törökök voltak jobbak, rendre közel tíz ponttal elhúztak, a periódusok utolsó perceiben viszont a házigazdák váltani tudtak, és felzárkóztak. Az első félidőben összességében mindkét gárda rosszul dobott, sok volt a kihagyott kísérlet, így 20 percet követően 24-25-öt mutatott az eredményjelző.
A nagyszünet egyértelműen a soproniaknak tett
2019-10-24 20:11:57
velemenyezd: Női kézilabda EHF Kupa - Kettős győzelemmel jutott tovább a Debrecen
(16-15)--------------------------------------------------------------
Továbbjutott: a Debrecen, kettős győzelemmel, 69-58-as összesítéssel.
A magyar csapat megnyugtató előnnyel érkezett Leverkusenbe, és már az első félidőben látszott, hogy a hazaiak nem fogják tudni a maguk javára fordítani a párharcot. Szinte végig felváltva vezettek a csapatok, a szünetben éppen a Baye
2019-10-20 17:52:53
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Labdarúgó NB, Kiütéses Fradi-győzelem Debrecenben, CSZKA Moszkva, Labdarúgó NB II, Kastamonu Belediyesi GSK, Kundrák Norbert, Baráth Péter, Zuigéber Ákos, Birtalan Botond, Szarka Ákos, Hudák Dávid, Merkantil Bank Liga NB II, Aqvital FC Csákvár-Békéscsaba, Tamás, MTI-nek Lovrencsics Gergő, továbbjutást illetően, három pontot, második félidővel, zöld-fehérek pedig, félidőben hajrájában, csereként beállt, első félidőben, huszadik percig, török csapat, szünetben ötgólos, többi csapat,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,