Belépés
velemenyezd: Meccsenként ötöt lehet majd cserélni a labdarúgó NB I-ben és az MK-ban
indulhat újra.
Az elnökségi határozatban szerepel, hogy a meccsek során öt cserejátékos léphet pályára, de a cserékre a mérkőzés alatt csak három időpontot lehet felhasználni (a félidőben végrehajtott csere ebbe nem számít bele). A találkozók során továbbá mindkét félidőben a játékrész felénél ivószünetet kell tartani a játékosok számára.
Ha sikerül lejátszani a hátralév
2020-05-05 09:42:06
velemenyezd: Netanjahu és Ganz megállapodott az egységkormányról Izraelben
diaszpóraügyek minisztériuma lesz Ganzé. A Kék-fehér megszerezte még a kneszet külügyi bizottságának elnöki székét,a belügyi és az oktatási bizottságot.
A Likud oszthatja szét a "második félidőben"a külügyi tárcát, a belbiztonsági, a közlekedési, a lakhatási, az oktatási, a környezetvédelmi, az energiaügyi minisztériumot, valamint Jeruzsálemet ügyének tárcáját és más kevésbé
2020-04-20 19:32:26
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Ferencvárosi döntetlen a jubiláló Zalaegerszeg otthonában
64.)
Ferencváros:
----------Dibusz - Lovrencsics, Blazic, Civic, Heister - Haratin, Sigér (Leandro, 86.) - Varga R. (Szánthó, 88.), Lódico (Skvarka, 64.), Nguen - Boli
A jó iramú első félidőben többet volt ugyan a labda a vendégeknél, de a hazaiak számos helyzetet dolgoztak ki, és többször is veszélyeztették Dibusz kapuját. A zalaegerszegi szurkolók a meccs 20. perc
2020-03-07 21:33:35
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Hátrányból felállva győzte le a Fehérvár a Puskás Akadémiát

A fehérváriak a szünetben még egygólos hátrányban voltak, a második félidőben szerzett négy góllal győztek.
OTP Bank Liga, 24. forduló: Puskás Akadémia FC - MOL Fehérvár FC 1-4 (1-0) ---------------------------------------------- Pancho Aréna, 2015 néző, v.: Pintér Cs.
gólszerző: Slagveer (24.), illetve Bamgboye (50.), Petrjak (59.), Nikolics (81.), Stopira (89.)
2020-03-07 19:13:26
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Kikapott az Újpest a Diósgyőr vendégeként
Onovo, Csongvai - Calcan (Simon, 66.), Perosevic (Koszta, 66.), Nwobodo - Novothny
A vendégek harmatos védekezése nyomán nagyon hamar megszerezte a vezetést a Diósgyőr, amely az első félidőben többet birtokolta a labdát és veszélyesebben is futballozott. Az Újpest valamivel több mint 30 perc után mutatott először életjelet, de igazán komoly helyzetet a szünetig nem tudott kia
2020-03-07 19:12:46
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Hazai pályán győzött a Debrecen
Beriosz, Rubus, Protic - Lucas, Karaszjuk - Gosztonyi (Tischler, 75.), Bumba, Grozav (Sassá, 46.) - Viana
Kiegyenlített küzdelmet, kevés veszélyes akciót láthatott a közönség az első félidőben. A játékrész legnagyobb helyzete a Debrecen előtt adódott: az első félóra végén Bényei lövését Dombó hatalmas bravúrral, lábbal tolta a felső lécre.
Szépségdíjas debreceni góllal
2020-03-07 19:03:37
velemenyezd: Férfi kézilabda NB I - Pontot mentett az Orosháza

A fővárosiak az első félidőben vezettek, utána a hazaiak akarata érvényesült, ám a hajrában fordított a Ferencváros. Az Orosháza végül egy másodperccel a vége előtt a mezőny legeredményesebbje, a kilenc gólos Lele Ákos révén mentett pontot.
Eredmények (a szövetség honlapja szerint):Orosházi FKSE-Linamar - FTC-HungaroControl 30-30 (15-17)
korábban:Váci KSE-Csurgói KK
2020-03-06 20:42:34
velemenyezd: Magyar Kupa - A Puskás Akadémia vendégeként szerzett előnyt a Mezőkövesd

Az első félidőben a felcsútiak irányítottak, a második játékrész már kiegyenlített játékot hozott. A találkozót Budu Zivzivadze 47. percben szerzett találata döntötte el.
A visszavágót jövő szerdán 18 órától rendezik.
Magyar Kupa, negyeddöntő, első mérkőzés:Puskás Akadémia FC-Mezőkövesd Zsóry FC 0-1 (0-0)
szerdán játsszák:Dorogi FC (NB II)-MTK Budapest (NB II)
2020-03-03 21:12:24
velemenyezd: Labdarúgó NB I - A Ferencváros legyőzte a Debrecent
81.)
Debrecen:
----------Nagy S. - Kusnyír, Szatmári, Kinyik, Ferenczi - Csősz (Kundrák, 77.), Haris - Bódi, Szécsi, Varga K. - Garba (Adenji, 80.)
Bátor, egész pályás letámadást vállalt fel az első félidőben a Debrecen, amely nagyon nem ízlett a kibontakozni így sokszor képtelen Ferencvárosnak. A vendégek állandóan mozgásban és feszültség alatt tartották a hazaiak
2020-02-29 21:42:27
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Az első félidőben szerzett gólokkal verte a Fehérvár a Kaposvárt
veszélytelen volt. A szünet előtt tovább növelte előnyét a hazai csapat: Ivan Petrjak önzetlen passzát a február elején visszatért Nikolics Nemanja gurította az üres kapuba
2020-02-29 19:13:20
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Zalaegerszegi siker Mezőkövesden
D. (Jurina, 50.)
ZTE:
---Demjén - Bolla, Lesjak, Bobál G. (Ikoba, 61./Bobál D., 83.), Katanec - Katelarisz, Barczi - Stieber, Mitrovic, Bőle (Ostrek, 83.)- Radó
Az első félidőben többet támadott a Mezőkövesd, amely a labdát is többet birtokolta, de gólt nem sikerült szereznie, miután Demjén remekül védett. A félidő hajrájához közeledve Mitrovic jól sikerült távoli
2020-02-29 19:02:56
velemenyezd: Bajnokok Ligája - A Bernabeuban nyert a Manchester City, előnyben a Lyon

Madridban a 13-szoros BL-győztes Real és az angol bajnok Manchester City nem igazán tudott mit kezdeni egymással az első félidőben. A vendégeknek ugyan valamivel több veszélyes akciójuk volt, a második játékrész derekán mégis a spanyolok szereztek vezetést Isco góljával. A madridiak növelhették volna előnyüket, azonban a City egyenlített Gabriel Jesus fejesével: a brazil táma
2020-02-26 23:12:58
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Labdarúgó NB, Puskás Akadémiát, Magyar Kupa, Puskás Akadémia, Bajnokok Ligája, Manchester City, Varga, Bank Liga, Puskás Akadémia FC, Fehérvár FC, Pancho Aréna, Pintér Cs, Lele Ákos, Orosházi FKSE-Linamar, Váci KSE-Csurgói KK, Budu Zivzivadze, Puskás Akadémia FC-Mezőkövesd Zsóry FC, Dorogi FC, Ivan Petrjak, Nikolics Nemanja, Bobál, BL-győztes Real, Gabriel Jesus, egységkormányról Izraelben, jubiláló Zalaegerszeg, első félidőben,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,