Belépés
velemenyezd: Női kézilabda EHF Kupa - Az Odense lesz a Siófok ellenfele az elődöntőben

A dán csapat múlt szombaton a negyeddöntő első mérkőzésén 31-28-ra kikapott az orosz HK Lada Toljatti otthonában, a vasárnapi - zárt kapus - visszavágót viszont 34-30-ra megnyerte.
A Siófok a török bajnok Kastamonu Belediyesi GSK együttesét búcsúztatta kettős győzelemmel.
Az elődöntő első mérkőzését április első hétvégéjén játsszák Dániában, a visszavágót egy héttel
2020-03-08 17:22:45
velemenyezd: Tokió 2020 - Biztos olimpiai résztvevő a férfi kardcsapat
világbajnoki arany- és ezüstérmes Szatmári András, továbbá Gémesi Csanád és Decsi Tamás alkotta válogatott előbb 45-38-ra verte az ukránokat, majd a negyeddöntőben 45-40-re az amerikaiakat. Az elődöntőben 45-42-re kikapott az olaszoktól, a harmadik helyért rendezett mérkőzésen pedig 45-44-re a németektől.
A magyarok, akik a tavalyi világ- és Európa-bajnokságon ezüstérmet szer
2020-03-08 17:12:46
velemenyezd: Vívó-vk - Ismét győzött Szilágyi Áron, Pusztai Liza ezüstérmes Athénban
győzött - a 64-es főtáblán 15-9-re verte az olasz Leonardo Dreossit, 15-13-ra az orosz Konsztantyin Lohanovot, 15-8-ra a kínai Hszü Jing-minget, 15-6-ra az olasz Luca Curatolit, majd az elődöntőben 15-9-re az orosz Venjamin Resetnyikov, végül az aranyért 15-12-re a dél-koreai Gu Bon Gilt.
A 2017-ben világbajnok, tavaly vb-ezüstérmes Szatmári András térdműtétje és hosszú lábad
2020-03-07 17:22:45
maroka: A zárónapra is jutott egy-egy magyar arany és bronz a junior
45-35-re diadalmaskodott.

A Borsody Emma, Büki Lili, Muhari Eszter, Kardos Edina alkotta párbajtőr-válogatott a spanyolokon és az izraelieken gond nélkül jutott túl, majd az elődöntőben 45-44-re kikapott az oroszoktól, utoljára viszont 45-40-re verte az olaszokat.

2020-03-02 22:43:03
velemenyezd: Junior vívó Eb - Arany- és bronzérem a zárónapra
és 45-35-re diadalmaskodott.
A magyar juniorok hat éremmel fejezték be szereplésüket. Vasárnap győzött a Battai Sugár, Keszei Kira, S
2020-03-02 18:23:13
velemenyezd: A karatés Hárspataki Gábor harmadik a salzburgi olimpiai kvalifikációs versenyen
legyőzte a jamaikai Brownt, majd 2-0-ra verte az argentin Ichikit, a négy közé jutáért pedig 3-3-as eredmény mellett - első szerzett ponttal - a japán Nishimuránál is jobbnak bizonyult. Az elődöntőben aztán 4-1-re kikapott a tavaly Európa Játékok-győztes ukrán Horunától.
A bronzmérkőzésen a korábbi világ- és Európa-bajnok olasz Busa lett volna Hárspataki ellenfele, aki azonb
2020-03-01 13:22:21
velemenyezd: Birkózó Eb - Kuramagomedov kikapott az elődöntőben, Nagy kiesett

A honosított versenyző két magabiztos siker után várta a címvédő és tavaly világbajnoki ezüstérmes rivális elleni küzdelmet. Azonban Marquez már nagy falatnak bizonyult, végig a kubai születésű olasz irányított, ezért passzivitásért Kuramagomedov intették, aki a félperces akciókényszerben sem tudott mit kezdeni esélyesebb ellenfelével, és így már egypontos hátrányba került.
2020-02-15 23:19:32
velemenyezd: Birkózó Eb - Kuramagomedov elődöntős, Ligeti és Tóth kiesett
összpontosított, két éve Eb-bronzérmes fehérorosz riválisa pedig csupán szépíteni tudott (6-2). Kuramagomedovra a címvédő és tavaly vb-ezüstérmes olasz Frank Chamizo Marquez vár a délutáni elődöntőben.
A nehézsúlyú Ligeti Dániel viszont első meccsén kikapott. A sok akcióval tarkított nyolcaddöntős mérkőzésen az orosz Baldan Cizsipov 10-5-re bizonyult jobbnak nála. Ráadásul le
2020-02-15 23:17:55
velemenyezd: Asztalitenisz olimpiai selejtező - Elődöntős a vigaszágon a magyar férfiválogatott
Ecseki (139.) szinte lemásolva őt Pitchfordnál bizonyult jobbnak szintén úgy, hogy a második játszmát elvesztette, de a többiben ő volt a jobb.
A 3-1-es siker után a vigaszági elődöntőben a cseh-indiai párharc továbbjutója vár Aranyosi Péter szövetségi kapitány csapatára - vasárnap, magyar idő szerint 11 órától.
A magyar női válogatott már csütörtökön befejezte szereplés
2020-01-25 19:43:05
velemenyezd: Az elkötelezett focirajongók veszélyes mértékű stresszt élnek meg
elleni történelmi veresége alatt a 2014-es világbajnokságon.
A kortizol hormon szintje ugrásszerűen megemelkedett, miközben a brazil válogatott 7-1-re kikapott a németektől az elődöntőben. Ez az ugrásszerű növekedés azért veszélyes, mert megnöveli a vérnyomást és megerőlteti a szívet.
A tudósok nem találtak különbséget a meccs alatt a nőket és a férfiakat érő stressz s
2020-01-24 12:44:29
maroka: Női vízilabda E.B. mérkőzések eredményei 01.23
percben mégis a döntetlenért támadhatott a magyar csapat, de nem sikerült betalálnia, így a bronzért száll medencébe szombaton.
A házigazda magyar válogatott 11-10-re kikapott az elődöntőben a világbajnoki ezüstérmes spanyol csapattól a Duna Arénában zajló vízilabda Európa-bajnokság női tornáján, ezzel eldőlt, hogy a viadalon szerezhető egyetlen kvóta az oroszoké lesz, mivel
2020-01-23 21:59:02
velemenyezd: Vízilabda Eb - Kikapott az elődöntőben, márciusban szerezhet olimpiai kvótát a magyar női válogatott
ötször találkozott a négy között a spanyolokkal, és mindegyik alkalommal az ellenfél diadalmaskodott. A két évvel ezelőtti barcelonai kontinensviadalon a házigazdák a csoportban és az elődöntőben is győztek, majd a tavalyi kvangdzsui vb-n a négy között kiütéses sikert arattak (16-10).
A Duna Arénában mindkét oldalon kihagyott előnyökkel indult az összecsapás, majd Gurisatti G
2020-01-23 20:32:21
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Szilágyi Áron, Pusztai Liza, Hárspataki Gábor, Birkózó Eb, Vízilabda Eb, Lada Toljatti, Kastamonu Belediyesi GSK, Szatmári András, Gémesi Csanád, Decsi Tamás, Leonardo Dreossit, Konsztantyin Lohanovot, Hszü Jing-minget, Luca Curatolit, Venjamin Resetnyikov, Borsody Emma, Büki Lili, Muhari Eszter, Kardos Edina, Battai Sugár, Keszei Kira, Európa Játékok-győztes, Azonban Marquez, Frank Chamizo Marquez, Ligeti Dániel, Baldan Cizsipov,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,