Belépés
velemenyezd: Tokió 2020 - Argentin férfi birkózó 24 év után indulhat ismét olimpián
versenyen a szabadfogásúaknál a döntős részvétel már olimpiai kvalifikációt ért, Ottawában pedig a férfi 65 kilogrammosok küzdelmében Destribatsnak sikerült eljutnia a fináléba, miután az elődöntőben legyőzte a 2012-ben kadet világbajnok amerikai Zain Retherfordot.
Az atlantai ötkarikás játékokon 1996-ban 75 nemzet képviseletében 401 birkózó vett részt, közülük egy volt argen
2020-03-17 10:01:16
velemenyezd: Kézilabda SEHA Liga - David Davis: nem kellene játszani
spanyol tréner.
A Veszprém múlt vasárnap 31-26-ra győzött a párharc első meccsén, Újvidéken. A visszavágóra szombaton 19
2020-03-12 20:32:46
velemenyezd: Férfi kézilabda MK - Négy között a címvédő Szeged és a Csurgó
saját közönsége előtt a Ferencvárost múlta felül 14 góllal, míg a Csurgó, szintén otthon hét találattal verte a Komlót.
Korábban a Balatonfüred és a Veszprém biztosította helyét az elődöntőben.
A férfi és a női Magyar Kupa négyes döntőjét május 16-án és 17-én rendezik Budapesten.
Eredmények, negyeddöntő:MOL-Pick Szeged - FTC-HungaroControl 43-29 (23-13)Csurgói KK -
2020-03-11 20:13:02
velemenyezd: Labdarúgó Magyar Kupa - Elődöntőben a tavalyi döntős Honvéd

Magyar Kupa, negyeddöntő, visszavágó:Mezőkövesd Zsóry FC-Puskás Akadémia FC 1-1 (0-0)
Továbbjutott: a Mezőkövesd Zsóry FC, 2-1-es összesítéssel.MTK Budapest (II. osztályú)-Dorogi FC (II.) 3-0 (2-0)
Tj.: az MTK Budapest, kettős győzelemmel, 4-0-s összesítéssel.Budapest Honvéd-Paksi FC 2-0 (1-0)
Tj.: a Budapest Honvéd, 2-0-s összesítéssel.
korábban:MOL Fehér
2020-03-11 20:03:09
velemenyezd: Női kézilabda EHF Kupa - Az Odense lesz a Siófok ellenfele az elődöntőben

A dán csapat múlt szombaton a negyeddöntő első mérkőzésén 31-28-ra kikapott az orosz HK Lada Toljatti otthonában, a vasárnapi - zárt kapus - visszavágót viszont 34-30-ra megnyerte.
A Siófok a török bajnok Kastamonu Belediyesi GSK együttesét búcsúztatta kettős győzelemmel.
Az elődöntő első mérkőzését április első hétvégéjén játsszák Dániában, a visszavágót egy héttel
2020-03-08 17:22:45
velemenyezd: Tokió 2020 - Biztos olimpiai résztvevő a férfi kardcsapat
világbajnoki arany- és ezüstérmes Szatmári András, továbbá Gémesi Csanád és Decsi Tamás alkotta válogatott előbb 45-38-ra verte az ukránokat, majd a negyeddöntőben 45-40-re az amerikaiakat. Az elődöntőben 45-42-re kikapott az olaszoktól, a harmadik helyért rendezett mérkőzésen pedig 45-44-re a németektől.
A magyarok, akik a tavalyi világ- és Európa-bajnokságon ezüstérmet szer
2020-03-08 17:12:46
velemenyezd: Vívó-vk - Bronzérmes a női kardválogatott Athénban

A Márton Anna, Pusztai Liza, Katona Renáta, Battai Sugár összeállítású együttes a negyeddöntőért 45-27-re győzte le a németeket, a nyolc között 45-42-re verte a dél-koreaiakat, az elődöntőben pedig 45-44-re kapott ki az oroszoktól úgy, hogy az utolsó két pár előtt még 35-30-ra vezetett. Végül a bronzmérkőzésen 45-36-ra nyert a lengyelek ellen.
A magyar csapat olimpiai ré
2020-03-08 15:52:50
velemenyezd: Vívó-vk - Ismét győzött Szilágyi Áron, Pusztai Liza ezüstérmes Athénban
győzött - a 64-es főtáblán 15-9-re verte az olasz Leonardo Dreossit, 15-13-ra az orosz Konsztantyin Lohanovot, 15-8-ra a kínai Hszü Jing-minget, 15-6-ra az olasz Luca Curatolit, majd az elődöntőben 15-9-re az orosz Venjamin Resetnyikov, végül az aranyért 15-12-re a dél-koreai Gu Bon Gilt.
A 2017-ben világbajnok, tavaly vb-ezüstérmes Szatmári András térdműtétje és hosszú lábad
2020-03-07 17:22:45
velemenyezd: Női kosárlabda Magyar Kupa - A Szekszárd a negyedik elődöntős

A mérkőzés a harmadik negyedben dőlt el, amelyet a fővárosiak egypontos előnnyel kezdtek, de mindössze négy pontot dobtak. A tolnaiak ellenfele a Zalaegerszeg lesz a pénteki elődöntőben.
Eredmények, negyeddöntő:Atomerőmű KSC Szekszárd - NKE-FCSM Csata 85-65 (19-20, 25-25, 25-4, 16-16)
korábban:ZTE NKK - UNI Győr MÉLY-ÚT 77-76 (20-16, 19-27, 17-19, 21-14)Sopron Baske
2020-03-05 22:22:52
velemenyezd: A Sepsi OSK kapusa az elődöntőben is történelmet írna

"Nagyon örülök, hogy újra történelmet írtunk a Sepsi OSK-val" - nyilatkozta a játékos a Nemzeti Sporthíradóban, az M1 aktuális csatornán.
A sepsiszentgyörgyi együttes szerdán 1-0-ra győzött a másodosztályú Petrolul Ploiesti ellen a negyeddöntőben, ezzel fennállása legjobb eredményét érte el.
"Nagyon nehéz mérkőzésen vagyunk túl, magyarellenes rigmusokat kiabáltak, m
2020-03-05 21:12:58
velemenyezd: Női kosárlabda Magyar Kupa - Négy között a címvédő Sopron

A soproniak ellenfele a TFSE-MTK lesz a pénteki elődöntőben.
Eredmények, negyeddöntő:Sopron Basket-Aluinvent DVTK Miskolc 62-55 (19-20, 18-11, 14-12, 11-12)
korábban:TFSE-MTK - PEAC-Pécs 82-78 (22-25, 23-22, 22-10, 15-21)
később:UNI Győr MÉLY-ÚT - ZTE NKK 18.00NKE-FCSM Csata - Atomerőmű KSC Szekszárd 20.30
A további program:
péntek:elődöntők 16.30 és
2020-03-05 17:22:45
velemenyezd: Női kosárlabda Magyar Kupa - A TFSE az első elődöntős

A mérkőzés legeredményesebb játékosa, Alisia Jenkins 34 ponttal segítette sikerhez a fővárosiakat, akik a pénteki elődöntőben a DVTK és a címvédő Sopron párharcának győztesével találkoznak.
Eredmények (a szövetség honlapja szerint):
Killik László Női Magyar Kupa, Pécs, negyeddöntő:TFSE-MTK - PEAC-Pécs 82-78 (22-25, 23-22, 22-10, 15-21)
később:Aluinvent DVTK Mis
2020-03-05 15:02:38
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Kézilabda SEHA Liga, David Davis, Labdarúgó Magyar Kupa, Szilágyi Áron, Pusztai Liza, Magyar Kupa, Sepsi OSK, Zain Retherfordot, MOL-Pick Szeged, Csurgói KK, Mezőkövesd Zsóry FC-Puskás Akadémia FC, Mezőkövesd Zsóry FC, Budapest Honvéd-Paksi FC, Budapest Honvéd, Lada Toljatti, Kastamonu Belediyesi GSK, Szatmári András, Gémesi Csanád, Decsi Tamás, Márton Anna, Katona Renáta, Battai Sugár, Leonardo Dreossit, Konsztantyin Lohanovot, Hszü Jing-minget, Luca Curatolit,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,