Belépés
maroka: Férfi Vízilabda B.L. 2019 győztese az FTC csapata
Ötméteresekkel legyőzte a címvédőt, Bajnokok Ligája-győztes az FTC!
Az FTC-Telekom férfi vízilabdacsapata ötméteresekkel nyert a görög Olympiakosz ellen a Bajnokok Ligája döntőjében. A rendes játékidő 10-10-es döntetlent hozott, a szétlövésben a Magyar csapat 4-3-ra győzött, így története során először lett BL-győztes.
................
2019-06-11 10:28:43
velemenyezd: Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Varga Zsolt: egy munkának most a végére értünk

"Egy munkának most a végére értünk, persze jön majd a folytatás, de az most legyen a jövő zenéje" - nyilatkozta Varga Zsolt a Kossuth Rádiónak a címvédő Olympiakosz felett ötméteresekkel aratott sikert követően. A tréner hozzátette, ezt a győzelmet ugyanolyan nagy fegyverténynek tartja, mint amikor tavaly a hazai porondon három évig egyeduralkodó, 2017-ben ugyancsak BL-győzte
2019-06-09 07:03:53
velemenyezd: Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Ötméteresek után a Ferencvárosé a trófea
(2017) után.
A sorozat legértékesebb játékosának Varga Dénest választották.

Eredmények, férfi Bajnokok Ligája, nyolcas döntő, Hannover:
döntő:FTC-Telekom Waterpolo-Olympiakosz (görög) 14-13 (3-1, 5-4, 2-2, 0-3, 4-3) - ötméteresekkel-------------------------------------------------------------- ------------------------------gólszerzők: Mitrovic 3, Vámos, Younger
2019-06-08 22:31:54
velemenyezd: Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Döntőben a Ferencváros
ebben a periódusban szinte tökéletes volt a Ferencváros, elöl pedig a feltámadó Varga egy újabb gyönyörű egyéni akciógóllal eldöntötte az összecsapást.
korábban:
elődöntő:Olympiakosz (görög)-Pro Recco (olasz) 12-11 (5-3, 3-3, 3-2, 1-3)
az 5-8. helyért:Brescia (olasz)-Waspo Hannover (német) 11-8 (1-1, 2-1, 3-3, 5-3) Jug Dubrovnik (horvát)-BPM Sport Management (olasz)
2019-06-07 22:02:37
velemenyezd: Férfi vízilabda BL - Szétlövés után a Pro Recco jutott négy közé
8-8 (2-1, 2-0, 2-3, 2-4) - büntetőkkel 12-10
korább
2018-06-07 22:42:28
velemenyezd: Férfi vízilabda BL - Az Eger az 5-8. helyért folytathatja
eldőlt a meccs, a vereség következtében pedig az Eger csak az 5-8. helyért folytathatja, méghozzá a német Spandau 04 ellen, amely az első negyeddöntős párban 6-5-re kikapott a görög Olympiakosztól.
A szombatig tartó nyolcas döntő másik magyar résztvevője, a címvédő Szolnok 19 órától vívja negyeddöntős mérkőzését a horvát Jug Dubrovnikkal.
korábban:Olympiakosz (görög)-Spa
2018-06-07 18:52:06
velemenyezd: Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Éremért utazik az Eger
visszavágójának, azaz a címvédő Szolnoki Dózsa és a horvát Jug Dubrovnik összecsapásának győztesével találkozik.
A nyolcas döntő menetrendje:
csütörtök:
----------
negyeddöntő:Olympiakosz (görög)-Spandau Berlin (német) 16.00 ZF-Eger-CN Barceloneta (spanyol) 17.30 Jug Dubrovnik (horvát)-Szolnoki Dózsa 19.00 Pro Recco (olasz)-Brescia (olasz) 20.30
péntek:
2018-06-05 11:01:19
velemenyezd: Férfi vízilabda BL - Az Eger már visszavágott a Spandaunak
4-1)--------------------------------------------------------------a magyar csapat gólszerzői: Zalánki 4, Cuk, Younger 3-3, Bátori, Mezei 2-2, Hangay Z., Fülöp, Prlainovic 1-1
korábban:
A csoport:Olympiakosz (görög) - A-Híd OSC-Újbuda 10-7(4-0, 3-1, 2-3, 1-3)---------------------------------------------------------------a magyar csapat gólszerzői: Erdélyi, Seman 2-2, Rand
2018-03-14 19:53:28
velemenyezd: Férfi vízilabda Final Six - A címvédő Jug legyőzésével a Szolnoké a trófea
játszották:
elődöntő:Szolnoki Dózsa-Közgép - ZF-Eger 7-5 (1-2, 2-0, 2-1, 2-2)Jug Dubrovnik (horvát)-Pro Recco (olasz) 10-9 (4-2, 2-2, 3-4, 1-1)
az 5. helyért:Brescia (olasz)-Olympiakosz (görög) 8-5 (2-2, 3-0, 1-1, 2-2)
Csütörtökön játszották:
2017-05-27 18:38:06
velemenyezd: Férfi vízilabda Final Six - A Szolnok nyerte a magyar elődöntőt
lőve, ezzel pedig el is dőlt a mérkőzés.
(FOTÓ)
Korábban:
elődöntő:Jug Dubrovik (horvát)-Pro Recco (olasz) 10-9 (4-2, 2-2, 3-4, 1-1)
Pénteken játszották:
az elődöntőbe jutásért:ZF-Eger - Brescia (olasz) 6-4 (2-2, 1-1, 1-1, 2-0)Jug Dubrovnik (horvát)-Olympiakosz 11-8 (3-1, 4-1,
2017-05-26 22:05:59
velemenyezd: Férfi vízilabda Final Six - A címvédő Jug Dubrovnik a négy között
a Jug játékosai teljesen érthetően szinte sokkot kaptak.
A kissé kései időkérést követően rendezte sorait a Jug, és sorozatban három gólt szerezve újra nehéz helyzetbe hozta az Olympiakoszt. Ebben a negyedben kis híján annyi gól esett, mint a tavalyi döntőben (6-4).
A zárónegyedben az Olympiakosznak nem sikerült újra felállnia a padlóról, így akárcsak egy évvel ezelőtt,
2017-05-25 20:44:53
velemenyezd: Férfi vízilabda Final Six - Húszezer nézőt várnak a Duna Arénába
elődöntőbe jutásért:Jug Dubrovnik (horvát)-Olimpiakosz (görög) 19.00 óraZF-Eger - Brescia (olasz) 20.3
2017-05-24 16:42:41
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Férfi Vízilabda, Bajnokok Ligája, Varga Zsolt, Final Six, Duna Arénába, Bajnokok Ligája-győztes, Kossuth Rádiónak, Varga Dénest, FTC-Telekom Waterpolo-Olympiakosz, Sport Management, Szolnoki Dózsa, ZF-Eger-CN Barceloneta, Hangay, A-Híd OSC-Újbuda, Szolnoki Dózsa-Közgép, munkának most, végére értünk, magyar elődöntőt, négy között, görög Olympiakosz, rendes játékidő, most legyen, jövő zenéje, címvédő Olympiakosz, tréner hozzátette, győzelmet ugyanolyan,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,