Belépés
velemenyezd: Második Eb-selejtezőjét is megnyerte a magyar amerikaifutball-válogatott
spanyolokat győzte le - az első negyedben egy mezőnygóllal szerzett vezetést, majd a harmadik felvonásban Danku Dávid futott touchdownjával növelte előnyét. A belgák ugyan szépítettek, de Bencsics Márk irányító Storcz Andrásnak és Elek Ádámnak is kiosztott egy-egy td-passzt, végül Danku újabb sikeres futása zárta le az összecsapást.
Újabb győzelmüknek köszönhetően a magyarok
2019-10-26 21:42:31
velemenyezd: Megnyerte első Eb-selejtezőjét a magyar amerikaifutball-válogatott

Az MTK otthonában telt ház, 5200 néző előtt megrendezett összecsapáson a magyar válogatott az irányító Bencsics Márk futott touchdownjával szerzett vezetést, majd Elek Ádám elkapásával növelte előnyét. Utóbbi a harmadik negyedben egy visszahordott punttal gyakorlatilag eldöntötte a találkozót, a vendégek már csak szépíteni tudtak.
A magyarok a spanyolok mellett Törökorsz
2019-10-12 20:15:15
velemenyezd: Kilencedik nekifutásra elfogadták a XV. kerület 2019-es költségvetését
Gábor (Liberálisok), Merk Péter (független), Szilvágyi László (LMP), Tóth Imre (MSZP), Tóth Veronika (DK) és Vékás Sándor (Liberálisok). Nemmel szavazott a Fidesz-frakcióból Agárdi János, Bencsics Lászlóné, Csonka László, Gyurkovics Miklós, Lehoczki Ádám és dr. Pintér Gábor. Tartózkodott a fideszes Báder György, valamint a független Bitvai Nándor és Victorné dr. Kovács Judit (függ
2019-10-11 19:42:07
azenujsagom: Az alkotók és alkotásaik
Golgota
Bánhegyi István: Gyásztér, 1956
Kovács Kálmán: A Hazáért élni! De meghalni?
velemenyezd: Kikapott a belgáktól a magyar amerikaifutball-válogatott
Vilmos együttese mezőnygóllal 3-0-ra vezetett.
A vendégek ezt követően két touchdownnal fordítottak, ezzel a negyedik negyedre nagyon nehéz helyzetbe került a magyar csapat.
A Bencsics Márk vezette támadóegység bő három perccel a vége előtt Gecser Máté elkapásával faragott a hátrányon (10-13), azonban a belgák egy szép futással gyakorlatilag eldöntötték a mérkőzést. A h
2016-10-29 16:52:33
otvenhatosemlekev2016: Köszönetnyilvánítás a kiállításért 2016.október 20.
hozzájárulva az elmúlt három évtized egyes emlékeinek bemutatásához.

Név szerint:

Bánhegyi István fotósnak a Gyásztérről és a Golgotáról készített képeiért

Bencsics Dorina volt kollégistánknak '56-os festményéért

Böröndi Lajos költőnek legújabb verseskötetéért

Néhai Dr. Kuroli Géza családjának, a Professzor Úr Pro Urbe Mosonm
2016-10-23 16:28:07
azenujsagom: Tárgylista 2016. október 20.
azenujsagom: Köszönet a tegnapi kiállításért
voltak, ezzel is hozzájárulva az elmúlt három évtized egyes emlékeinek bemutatásához. Név szerint:

Néhai Dr. Kuroli Géza családjának, a Professzor Úr Pro Urbe
2016-10-21 07:15:41
velemenyezd: Történelmi első sikerét aratta a magyar amerikaifutball-válogatott
nélküli harmadik felvonást követően a negyedik negyed elején a magyar válogatott Czirók Márton elkapott touchdownjával szépített. A hazai csapat védelme egyre inkább elkapta a fonalat, így Bencsics Márk irányításával hamar a fordításért támadhatott újra az együttes. Egy hosszú drive végén Bencsics újra Czirókot találta meg a célterületen belül, s mivel a magyarok nem hibáztak juta
2016-09-24 17:03:12
azenujsagom: Mától beadhatók az alkotások
meghirdette az országos 56-os művészeti pályázatát.

A korábbi jelentkezés után már az alkotásokat 08-29 és 09-02. között lehet leadni a helyszínen.