Belépés
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Huszti Szabolcs hosszabbított Székesfehérváron
évig még biztosan segíteni tudjam a csapatot. Szerencsére ez a gondolat kölcsönös volt a klub részéről is, így hamar megállapodtunk a folytatásról. Az elmúlt másfél évben ünnepelhettünk bajnoki címet, Magyar Kupát és csoportkörös szereplést, azért dolgozunk minden nap, hogy hasonló sikerek várjanak ránk a folytatásban is" - mondta a 36 éves Huszti Szabolcs az együttes honlapján.
2019-09-14 14:31:26
velemenyezd: Szombaton ismét Magyar Kosárlabdázás Napja a Hősök terén
rendeznek tornát.
A főszervező felhívta a figyelmet arra, hogy köszönteni fogják az idén 70 éves Bp. Honvéd kosárlabda-szakosztályának tagjait, a klub eddig összesen 33 felnőtt férfi bajnoki címet nyert. A nézők olyan legendákkal találkozhatnak, mint Gellér Sándor vagy Losonczy Árpád. Hozzáfűzte: a tolerancia jegyében, az NKM támogatásával idén már hat csapat részvételével sz
2019-09-10 16:12:44
velemenyezd: Egy helyet rontott az európai ranglistán a magyar női röplabda-válogatott
csoportjából - a 14. helyen áll.
A rangsort - melynél öt nagy tornát, az idei és a két évvel ezelőtti Eb mellett többek között a tavalyi világbajnokságot veszik figyelembe - az Európa-bajnoki címét nagy csatában megnyerő, világbajnok Szerbia vezeti az olaszok és a hollandok előtt.
A mostani döntőben vesztes törökök a negyedik helyre jöttek fel.
A ranglista alapján s
2019-09-09 16:41:46
velemenyezd: A férfiaknál kenyai, a nőknél magyar siker a Budapest Félmaratonon

A szervezők tájékoztatása szerint a legjobb magyar a férfiaknál Csere Gáspár volt, aki egymás után másodszor védte meg bajnoki címét. A nők mezőnyében a debreceni hosszútávfutó, Kácser Zita ötödször szerezte meg a táv aranyérmét.
Az egyéni versenyre 9798-an neveztek, köztük több mint 2600 külföldi futó, 84 országból. A magyar résztvevők több mint 850 településről érkezte
2019-09-08 14:21:47
maroka: csirkék között utazott a részeg Jürgen Klopp
Teherautón ébredt, majd csirkék között utazott a részeg Jürgen Klopp.
Eddig nem ismert részletek derültek ki a Borussia Dortmund 2011-es bajnoki címét követő ünneplésről. Az Amazon dokumentumsorozatában Jürgen Klopp és Hans-Joachim Watzke mesélt egy átmulatott éjszaka utáni viszontagságos másnapról.
Az Amazon Prime négyrészes dokumentumsorozatot készített a Borussia Dortm
2019-09-06 17:38:38
velemenyezd: Torna ob - Sheppard hét éremmel zárt

A magyar szövetség beszámolója szerint az FTC sportolója az egyéni összetett megnyerése után szombaton gyűrűn megvédte bajnoki címét, lólengésben és talajon a harmadik helyen végzett, majd vasárnap korláton sikerült neki a címvédés, ugrásban és nyújtón pedig második lett, ezzel a verseny legeredményesebb indulójának bizonyult.
"Hosszú volt ez a hétvége a háromnapos verse
2019-09-01 13:41:25
velemenyezd: Női röplabda Eb - A hollandok kapitánya olimpiai éremben bízik

A 38 éves amerikai szakembert 2017 februárjában nevezték ki a holland női válogatott élére, amellyel azóta nyert Európa-bajnoki ezüstérmet, illetve negyedik helyen zárt a tavalyi világbajnokságon - utóbbi az ország történetének legjobb helyezése.
"Szerencsésnek mondhatom magam, mert fantasztikus generációval dolgozhatok együtt. A játékosok kiváló fizikai adottságokkal re
2019-08-27 08:11:04
velemenyezd: Czibor Zoltánra emlékeztek Kaposváron
Zoltán minden idők egyik legkiválóbb balszélsője, korának egyik legkiválóbb sportolója volt, aki 43-szor öltötte magára a címeres mezt, a válogatottban 17 gólt szerzett.
Nyert olimpiai bajnoki címet, világbajnoki ezüstérmet, tagja volt az angolok ellen az évszázad mérkőzésén 6:3-as győzelmet aratott Aranycsapatnak, pályafutásáért FIFA-emlékplakettel, a Magyar Köztársasági Érd
2019-08-22 18:54:21
velemenyezd: Olekszij Mihajlicsenko lett Kádár Tamás csapatának a vezetőedzője
búcsúzott a Bajnokok Ligája selejtezőjétől a belga Club Brugge együttesével szemben.
Hackevics 2017 nyarától irányít
2019-08-17 18:14:56
velemenyezd: Elhunyt Bóta Enikő 129-szeres válogatott röplabdázó

A hírről klubja, a Pénzügyőr SE honlapja számolt be csütörtökön.
Bóta 1984 és 1995 között volt tagja a magyar válogatottnak, mellyel 1985-ben Európa-bajnoki kilencedik lett.
Játékosként hétszer nyert magyar bajnoki címet és Magyar Kupát is, 1988-ban őt választották meg az év legjobb női röplabdázójának. Strandröplabdában háromszor nyert bajnoki aranyérmet, 2017 óta
2019-08-01 09:10:54
velemenyezd: Kajak-kenu ob - Kopasz, Bodonyi és a kenunégyes duplázott
K-4-ben az augusztusi, olimpiai kvalifikációs vb-re készülő Nádas Bence, Birkás Balázs, Kuli István és Tótka Sándor alkotta hajó nyert.
A nőknél kenuban Balla Virág megvédte országos bajnoki címét egyesben és a papírformának megfelelően párosban is ő nyert győri klubtársával, Devecseriné Takács Kincsővel. Kajakban a legjobbak távollétében Hagymási Réka nyerte az egyest, míg
2019-07-27 18:42:39
velemenyezd: EBEL - Nyolc edzőmeccsel készül a szezonra a Fehérvár AV19
győztesek az első helyért, a vesztesek a harmadik helyért játszanak másnap.
Gál Péter Pál az egyesület elnöke elmondta: az emléktorna előtti pénteken a klub újkori történetének első bajnoki címét is megünneplik.
"Az idén húszéves, 1999-es bajnoki győzelem kapcsán emlékmeccset rendezünk, méghozzá az akkori játékosainkkal és az akkori ellenfelünkkel, a Dunaújvárossal" - te
2019-07-26 13:01:59
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Labdarúgó NB, Huszti Szabolcs, Magyar Kosárlabdázás Napja, Budapest Félmaratonon, Jürgen Klopp, Czibor Zoltánra, Olekszij Mihajlicsenko, Kádár Tamás, Elhunyt Bóta Enikő, Fehérvár AV19, Magyar Kupát, Gellér Sándor, Losonczy Árpád, Csere Gáspár, Kácser Zita, Borussia Dortmund, Hans-Joachim Watzke, Amazon Prime, Borussia Dortm, Magyar Köztársasági Érd, Bajnokok Ligája, Club Brugge, Pénzügyőr SE, Nádas Bence, Birkás Balázs, Kuli István,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,