Belépés
velemenyezd: Kubatov: az idei aranyév volt az FTC-nél
egy csomó gyereket tudunk jóra tanítani, s ez engem Fradi-elnökként nagyon boldogít" - hangsúlyozta az elnök.
Kubatov Gábor a bajnokcsapatokra külön is kitért. A férfi labdarúgók 30. bajnoki címe kapcsán megemlítette, hogy Thomas Dolltól nehéz szívvel vált meg, de nagyon bízik az őt váltó Szerhij Rebrovban, aki kemény ember, viszont most már azok is elismerik, akik nehezebben
2019-06-17 11:41:58
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Böde Dániel három évre írt alá a Pakshoz
eredményeket elérni a csapattal, valamint természetesen vannak egyéni céljaim is, de azokról most még nem szeretnék beszélni" - nyilatkozta a honlapnak Böde, aki a Ferencvárosban hé
2019-06-17 10:45:07
velemenyezd: Öttusa ob - Kardos Bence első aranyérme
vívásban, úszásban harmadikként csapott célba, majd hibátlan lovaglás után 15 másodperces előnnyel várta a záró, futásból és lövészetből álló kombinált számot a múlt héten junior Európa-bajnoki ezüstérmet szerző, az első három számban kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtó Kardos előtt. Nagy csatára volt kilátás a rutinos Marosi és a nála 14 évvel fiatalabb tehetség között.
A
2019-06-16 19:32:24
velemenyezd: Elhunyt Reviczkyné Köteles Erzsébet olimpiai bajnok tornász
sportolója hosszú betegség után, életének 95. évében hunyt el Budapesten.
Köteles Erzsébet 1924. november 3-án született a fővárosban, 14 éves korában kezdett tornázni. Az első magyar bajnoki címét 18 évesen nyerte lóugrásban.
Három olimpián szerepelt (1948, 1952, 1956), valamennyi érmét a csapatversenyben szerezte. A dobogó tetejére a kéziszercsapat tagjaként állhatott
2019-06-16 16:43:19
velemenyezd: Maurizio Sarri lett a Juventus vezetőedzője
az új vezetőedző szerződése három idényre szól. Elődje, Massimiliano Allegri máj
2019-06-16 15:31:46
velemenyezd: Magyar válogatott feladóval erősített a Vasas röplabdacsapata
lehető legtöbbet tanulni a következő idényben" - fogalmazott Bleicher, aki jelenleg az Universiade-válogatottal készül az egyetemi világv
2019-06-16 12:41:38
velemenyezd: A Berettyóújfalu nyerte a futsal NB I-et
Beretty
2019-06-14 07:27:09
velemenyezd: Nyíri Zoltán szerint hamarabb jött a BL-siker, mint arról álmodtak
negyedik helyet szerzett, valamint Eurokupa-győzelmet aratott a gárda. Hozzájuk csatlakozott a Szolnokkal BL-győztes Varga Dénes és Vámos Márton, s az újabb Eurokupa-diadal mellett már a bajnoki címet is elhódította a gárda. Az utolsó "csomagban" szintén a Tisza-partról érkezett például Mezei Tamás és Aaron Younger.
"Nem tagadom, a Szolnokból is építkeztünk, gratulált is neke
2019-06-12 17:19:12
velemenyezd: Hosszabbított spanyol trénerével a Veszprém
is Dejan Manaskov és Manuel Strlek párosával vág neki a szezonnak a klub.
Az elmúlt szezonról szólva Csík Zoltán elégedettségének adott hangot, hogy a klub visszaszerezte a magyar bajnoki címet, Magyar Kupa-döntőt játszott és csak szoros mérkőzésen maradt alul a Bajnokok Ligája döntőjében. Ezek jelentős eredmények ahhoz képest, hogy hol tartott ősszel a csapat - mondta.
2019-06-12 12:56:42
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Böde Dániel Paksra igazol
Szerintem két-három évet képes leszek még első osztályú szinten teljesíteni a Paksban".
A 32 éves támadó 2012-ben szerződött a fővárosi klubhoz, amelynek színeiben hé
2019-06-06 11:31:02
velemenyezd: Labdarúgó NB I - A következő szezonban is Herczeg András irányítja a Debrecent
elindulhatnak az Európa-liga selejtezőjében.

Üzenetek
Labdarúgó NB, Böde Dániel, Kardos Bence, Elhunyt Reviczkyné Köteles Erzsébet, Maurizio Sarri, Nyíri Zoltán, Böde Dániel Paksra, Herczeg András, Celldömölki Vasutas, Kubatov Gábor, Thomas Dolltól, Szerhij Rebrovban, Köteles Erzsébet, Massimiliano Allegri, Szolnokkal BL-győztes Varga Dénes, Vámos Márton, Mezei Tamás, Aaron Younger, Dejan Manaskov, Manuel Strlek, Csík Zoltán, Magyar Kupa-döntőt, Bajnokok Ligája, idei aranyév, következő szezonban, csomó gyereket,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,