Pásztor Noémi (Budaörs), Tóvizi Petra (DVSC-TVP), Háfra Noémi (FTC-Rail Cargo Hungaria), Hornyák Bernadett (GVM Europe-Vác), Kácsor Gréta (GVM Europe-Vác), Fodor Csenge (Győri Audi ETO), Márton Gréta (FTC-Rail Cargo Hungaria)
.........
Egy évvel és 7 nappal később (vag
2019-08-13 11:50:10
velemenyezd: Vizes vb - Negyedik a férfi vízilabda-válogatott
fórjukból szerezték első góljukat, majd az ötödiket is értékesítve átvették a vezetést.
Hosszú percekre megtorpantak a csapatok, sorra maradtak ki a lehetőségek, a jeget végül Vámos Márton törte meg emberelőnyből. Varga Dénes a második negyed elején szállt be először, de aztán kiállították, ez idő alatt pedig újra előnybe kerültek a horvátok. A túloldalon Hárai harcolt ki ötm
2019-07-27 11:31:59
velemenyezd: Vizes vb - Varga Dénes: büszke vagyok a csapatra
kapcsolatban nem árult el részleteket: "egyre jobban vagyok, ezt a témát pedig ezennel le is zárnám, a csapat menetel és jó úton van".
Varga vezérszerepét a vízben klubtársa, Vámos Márton vette át: "ez abszolút tudatos volt, így hogy Dénes csak a partról tud instrukciókat adni, valakinek át kell venni a szerepét, s azt gondolom, én vagyok az egyik olyan tapasztalt játékos, ak
2019-07-17 07:07:43
velemenyezd: Vizes vb - Kiváló játékkal legyőzte a spanyolokat a férfi vízilabda-válogatott
spanyolok ötméterest rontottak.
A spanyolok 64 másodperc alatt egalizáltak - akcióból és egy ötméteresből -, a túloldalon viszont Bátori Bence talált be, ahogyan a rivális is fórból. Vámos Márton találatával léptek el újra a magyarok, az ellenfél pedig immáron a harmadik ötöséből egyenlített. A másik oldalon Sedlmayer Tamás emberelőnyben lőtt a hálóba, majd Vámos szerzett gyö
2019-07-17 07:06:35
maroka: 2019 FINA Vizes világbajnokság Férfi vízi póló
csap majd össze holnapután, nüanszokon fog múlni, hogy azt a mérkőzést ki húzza be. Persze azt szeretném, hogy mi legyünk azok" - tette hozzá.
A három gólt szerző Vámos Márton megjegyezte, arra törekedtek, hogy négy negyeden keresztül diktálják az iramot. A Ferencvárossal Bajnokok Ligája-győztes balkezes játékos a vb-helyszínnel kapcsolatban elmondta, a szállás, a
2019-07-15 17:51:38
velemenyezd: Vizes-vb - Jansik Dávid helyett Angyal Dániel a vízilabda-válogatott keretében
(Szolnok), Bátori Bence (Szolno
2019-07-05 13:31:22
velemenyezd: Vizes-vb - Märcz Tamás keretet hirdetett
(Szolnok), Hárai Balázs (OSC),
2019-07-03 10:11:16
velemenyezd: Nyíri Zoltán szerint hamarabb jött a BL-siker, mint arról álmodtak
klasszis, Madaras Norbert és Varga Dániel, akikkel negyedik helyet szerzett, valamint Eurokupa-győzelmet aratott a gárda. Hozzájuk csatlakozott a Szolnokkal BL-győztes Varga Dénes és Vámos Márton, s az újabb Eurokupa-diadal mellett már a bajnoki címet is elhódította a gárda. Az utolsó "csomagban" szintén a Tisza-partról érkezett például Mezei Tamás és Aaron Younger.
"Nem taga
2019-06-12 17:19:12
velemenyezd: Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Varga Zsolt: egy munkának most a végére értünk
legjobb összeállítású együttes nyer, hanem a legjobb csapat.
A szakvezető kitért arra is, hogy a döntőben az utolsó tíz percet az idejekorán kipontozódott Varga Dénes, később pedig Vámos Márton nélkül fejezték be: "Van egy mondás, hogy mindennek úgy kell lennie, ahogy lennie kell, bár ezt néha nehéz elfogadni. Amikor Dumi (Varga Dénes) kipontozódott, lehetett látni, hogy az O
2019-06-09 07:03:53
velemenyezd: Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Ötméteresek után a Ferencvárosé a trófea
görög ötméteressel indult, amelyet Geniduniasz kegyetlenül váltott gólra, a túloldalon viszont egy végletekig kijátszott fór után Aaron Younger állította vissza a kétgólos különbséget. Vámos Márton - ahogyan a torna eddigi két mérkőzésén - ezúttal is bődületes távoli bombával iratkozott fel a gólszerzők közé, ezzel már három találattal vezettek a magyarok. A görögök Jannisz Fontul
2019-06-08 22:31:54
velemenyezd: Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Döntőben a Ferencváros
védővel a hátán egyenlített.
A második felvonást mindkét csapat fórral kezdte, de csak a spanyoloknak sikerült élniük a lehetőséggel. A következő percek a védekezésről szóltak, majd Vámos Márton óriási góllal egyenlített. A folytatásban itt és ott is kimaradtak a lehetőségek, emberelőnyök.
A nagyszünet után újra a spanyolok kerültek előnybe, Martin Famera iszonyatos erőv
2019-06-07 22:02:37
velemenyezd: Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - A Jug Dubrovnik legyőzésével elődöntős a Ferencváros
csökkent a különbség, de a magyar bajnok egy gyönyörű összjáték végén Mitrovic második találatával újra kettővel ment. A következő magyar fórt Kállay Márk zúdította a hálóba, majd Vámos Márton labdaszerzését követően ő maga fejezte be az akciót. Egy perccel a nagyszünet előtt Fatovic második találatával háromgólosra csökkentette hátrányát a Jug (8-5).
A harmadik negyedben a F
2019-06-06 17:43:01
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Varga Dénes, FINA Vizes, Jansik Dávid, Angyal Dániel, Märcz Tamás, Nyíri Zoltán, Bajnokok Ligája, Varga Zsolt, Pásztor Noémi, Tóvizi Petra, Háfra Noémi, FTC-Rail Cargo Hungaria, Hornyák Bernadett, Kácsor Gréta, Fodor Csenge, Győri Audi ETO, Márton Gréta, Vámos Márton, Bátori Bence, Sedlmayer Tamás, Ferencvárossal Bajnokok Ligája-győztes, Hárai Balázs, Madaras Norbert, Varga Dániel, Szolnokkal BL-győztes Varga Dénes, Mezei Tamás,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,