Belépés
velemenyezd: Női asztalitenisz EK - Rosszabb szettaránnyal kiesett a Budaörs
bizonyuló, végül három mérkőzést nyerő Fetyuhina irányított, és mivel a két 3-2-es vendégsikerrel végződött összecsapás alatt az oroszok négy szettel többet nyertek, mint a magyarok, a Taganrog jutott az elődöntőbe.

Eredmény, negyeddöntő, visszavágó:SH-ITB Budaörsi 2i SC- TMK-TAGMET Taganrog (orosz) 2-3-------------------------------------------------------Pergel Szand
2020-02-15 23:33:15
velemenyezd: Női ETTU Kupa - A spanyol Cartagena lesz a Budaörs elődöntős ellenfele

A háromszoros magyar bajnok budaörsiek a legjobb nyolc között szombaton kettős győzelemmel búcsúztatták az orosz TTC Kazany együttesét, míg következő riválisuk az ugyancsak orosz TMK-TAGMET Taganrog gárdáját múlta felül.
A második számú európai sorozat elődöntőjének első felvonását március 8-10. között rendezik, míg a visszavágóra két héttel később kerül sor.
2019-02-10 15:01:32
velemenyezd: Női ETTU Kupa - Elődöntős a Budaörs
3-0-ra végződött. Pergel bizonyult a vezérnek, két mérkőzést is nyert, rajta kívül Lovas győzött még.
A háromszoros magyar bajnok budaörsi csapat az UCAM Cartagena TM - TMK-TAGMET Taganrog spanyol-orosz párharc továbbjutójával játszik majd a legjobb négy között.
"Nagyon boldogok vagyunk, hogy történetünk során először elődöntőt játszhatunk az ETTU Kupában, minden dicsér

Üzenetek
ETTU Kupa, SH-ITB Budaörsi, TMK-TAGMET Taganrog, UCAM Cartagena TM, ETTU Kupában, spanyol Cartagena, oroszok négy, háromszoros magyar, legjobb nyolc, ugyancsak orosz, második számú, legjobb négy, továbbjutójával, vendégsikerrel, asztalitenisz, elődöntőjének, szettaránnyal, búcsúztatták, visszavágóra, játszhatunk, összecsapás, történetünk, háromszoros, győzelemmel, negyeddöntő, együttesét,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,