Belépés
velemenyezd: Birkózó-vb - Veréb István kikapott az Európa-bajnoktól, nem szerzett kvótát
arany-, öccse, Viktor (87 kg) ezüst-, Korpási Bálint (72 kg) pedig bronzérmet nyert, szabadfogásban Muszukajev Iszmail (65
2019-09-22 13:42:00
velemenyezd: Birkózó-vb - Sastin Marianna is nyolcaddöntős

A sportág eddigi egyetlen magyar női világbajnokát közel három órával a program rajtja után szólították csak szőnyegre az olasz Aurira Campagna ellen, aki legyőzte őt az idei Európ-bajnokságon.
"Nem igazán jó birkózó az olasz lány, de nagyon kellemetlen a stílusa" - mondta még szerda este az MTI-nek felesége riválisáról Wöller Ákos, aki Sastin edzője is egyben.
Az e
2019-09-19 10:21:04
velemenyezd: Birkózó-vb - Muszukajev az olimpiai bajnokot is legyőzte
ügyesen elforgott onnan, majd a vége előtt tíz másodperccel egy szép kontrával i
2019-09-19 09:31:03
velemenyezd: Négy magyar dobogós a bukaresti birkózóversenyen
meggyőző teljesítménnyel végzett az élen 57 kilóban.
Rajta kívül további három magyar birkózó állhatott még dobogóra a román fővárosban: Dénes Me
2018-09-24 17:14:06
velemenyezd: Birkózó-vb - Átvették felszereléseiket a magyar versenyzők
elnök, Bacsa Péter, Komáromi Tibor és Kovács István alelnökök is formaruhát öltöttek.
Az eseményen megjelent a 2013-as, legutóbbi hazai rendezésű vb egyetlen magyar aranyérmese, Sastin Marianna is, akit férje - egyben edzője -, Wöller Ákos és féléves kisfia is elkísért. A Vasas klasszisa azt mondta, egyre jobb formába lendül, a következő hetekben Lengyelországban és Fehéroros
2018-08-31 12:25:35
velemenyezd: Rio 2016 - Kozák Danuta megvédte címét - NAPI ÖSSZEFOGLALÓ
Kovács Sarolta a 15., Földházi Zsófia pedig a 33. helyen áll. A verseny pénteken folytatódik, és fejeződik be.
A női birkózók küzdelmeiben a 63 kg-os kategóriában szereplő Sastin Marianna a selejtezőben kikapott Inna Trazsukovától, s mivel az orosz versenyző nem jutott be a döntőbe, Sastin a vigaszágon sem folytathatta, s 17. lett. Valamivel szerencsésebben járt a 75 kg-osok
2016-08-19 13:23:54
velemenyezd: Rio 2016 - A csütörtöki magyar mérleg

ATLÉTIKAnői magasugrás: Szabó Barbara 32.
BIRKÓZÁSnői 63 kg: Sastin Marianna 17.női 75 kg: Németh Zsanett 10.
KAJAK-KENUnői K-1 500 m: Kozák Danuta olimpiai bajnokférfi K-2 200 m: Molnár Péter, Tótka Sándor 4.férfi K-2 1000 m: Hufnágel Tibor, Ceiner Benjámin 7.férfi C-1 200 m: Hajdu Jonatán 10.
ÖTTUSAnő rangsoroló vívás: Kovács Sarolta 15., Földházi Zsófia 33.
2016-08-19 13:22:52
velemenyezd: Rio 2016 - Kozák Danuta megvédte címét, az 5. helyért játszhat a férfi vízilabdacsapat - DÉLUTÁNI ÖSSZEFOGLALÓ
A női birkózók küzdelmeiben a 63 kg-os kategóriában szereplő Sastin Marianna a selejtezőben kikapott Inna Trazsukovától, s mivel az orosz versenyző nem jutott be a döntőbe, Sastin a vigaszágon sem folytathatja. Valamivel szerencsésebben járt a 75 kg-osok között Német
2016-08-18 19:36:00
velemenyezd: Rio 2016 - Kiss Balázs indul a kötöttfogásúak 98 kg-os súlycsoportjában
(kötöttfogás, 75 kg), Ligeti Dánielhez (szabadfogás
2016-06-24 12:05:57
velemenyezd: Birkózó-vb - Lőrincz Viktor bronzérmes
egyben a magyar csapat ötödik dobogós helyét ezen a vb-n. Kedden Veréb István állhatott fel a dobogó legalsó fokára a szabadfogásúak 84 kilogrammos kategóriájában, míg csütörtökön Sastin Marianna (59 kg) világbajnoki címet szerzett, Barka Emese (55 kg) pedig harmadik lett. Pénteken aztán a kötöttfogású Módos Péter lett bronzérmes az 55 kilogrammosok között.
A szombati éremcsa
2013-09-21 20:33:59
velemenyezd: Birkózó-vb - Barka Emese bronzérmes
magyar csapat második érmese ezen a vb-n. Kedden Veréb István állhatott fel a dobogó legalsó fokára a
2013-09-19 19:57:55
velemenyezd: Birkózó-vb - Barka és Sastin is elődöntős

Az idei Európa-bajnokságon bronzérmes Barka a nyolcaddöntőben pillanatok alatt levitte új-zélandi riválisát, azonban óvatosan kezdett a török Bediha Gun ellen. A magyar riválisa az első másfél percben folyamatosan lábra támadott, igaz, ezek az akciókísérletek inkább tűntek egy idő után menekülésnek, semmint levitelre törő kísérleteknek, s ezt a mérkőzésvezető is így gondolhat