Belépés
velemenyezd: Gemenc Nagydíj - Pelikán János győzött a szombati versenyen

A Szekszárdról kezdődő és oda is vissza is térő 150 kilométeres útvonalon a Pannon Cycling Team versenyzője 3:24:28 órás idővel diadalmaskodott a szervezők tájékoztatása szerint. Pelikán múlt héten a V4 Special Series versenyein egy első és egy második helyet ért el.
Mögötte ezúttal másodikként a pénteki győztes Valter Attila (magyar válogatott) ért célba, a harmadik hel
2019-07-27 17:22:30
velemenyezd: Gemenc Nagydíj - Valter Attila sikere a pénteki versenyen
Szekszárdról induló és oda is érkező 165 kilométeres pályát teljesítő mezőnyben ott volt - a viadal honlapja szerint - a magyar válogatott színeiben Peák Barnabás és Valter, a kontinentális Pannon Cycling Team, valamint az Epronex-Bss Oil Team a friss magyar bajnok Szarka Gergellyel soraiban.

A szekszárdi Kálvária kilátóhoz Valter ért fel elsőként, mögötte a második poz
2019-07-26 20:22:28
velemenyezd: Valter Attila szakaszmásodik a szebeni körversenyen
2.1-es kategóriájú Tour de Hongrie-t - azonos idővel ért célba az etapon győztes olasz Marco Tizzával a Nagyszeben és Szebenjuharos közötti 159,4 kilométeres távon. Fetter Erik (Pannon Cycling Team) 46 másodperces hátránnyal 17. lett.
A romániai verseny honlapja szerint Valter összetettben három helyet előre lépve a tizedik, hátránya 1:07 perc az éllovas Costa Rica-i Kevin Ri
2019-07-06 18:32:06
velemenyezd: Tour de Hongrie - Neilands a végső győztes, Dina és Valter a dobogón zárt
fokban. A magyar válogatott Karl Ádám az MTI-nek elmondta, készül az utolsó sprintre, ami technikás és gyors lesz, és bízik benne, hogy jól sikerül a hajrája.
Filutás Viktor, a Pannon Cycling Team versenyzője úgy fogalmazott: egyre jobbak a lábai, s ha tud, megpróbál szökni, amennyiben ez nem sikerül, akkor a szakaszvégi sprintben szeretne jól szerepelni.
A Székesfehérvá
2019-06-16 16:11:46
velemenyezd: Tour de Hongrie - Siófokról rajtol, Székesfehérváron zárul a viadal
vasárnapi záró szakaszt Kecskemét és Székesfehérvár között rendezik.
Eisenkrammer Károly, a szervezőbizottság elnöke elmondta, két magyar csapat, a nemzeti válogatott mellett a Pannon Cycling Team lesz ott a Tour de Hongrie 140 fős mezőnyében. Kitért rá, hogy az M4 Sport napi két órában élőben közvetít, valamint minden este egyórás összefoglaló lesz látható az Eurosporton, am
2019-03-12 12:37:29
velemenyezd: Idén is a Tour de Hongrie lesz a Pannon Cycling Team fő versenye
többek között a kiemelt kategóriás szlovén körön is terveznek elindulni. A valószínűleg néhány kilométer erejéig Magyarországon is áthaladó viadal lesz a legmagasabb rangú versenye a Pannon Cycling Teamnek.
Elmondta, tavaly a nemzetközi szövetség (UCI) 60-65 versenynapját teljesítették, idén ezt 80-84-re szeretnék növelni, ráadásul magasabb szintű és minőségű versenyekkel.
2019-02-06 16:03:37
velemenyezd: Tour de Hongrie - Hat nap alatt 800 kilométer lesz a táv
Magyarországra, mert azon a héten párhuzamosan két WT-versenyt is rendeznek.
A magyar indulókkal kapcsolatban elmondta, hogy az idei évre alakult két kontinentális csapat, a Kőbánya és a Pannon Cycling Team ott lesznek a versenyen. Az osztrák My Bike csapatban Kusztor Péter és Pelikán János versenyez, a luxemburgi Differdange-ben pedig Rózsa Balázs, de rajthoz áll majd a magy
2018-02-27 11:12:01
velemenyezd: A Tour de France-indulást tűzte ki célul a Pannon Cycling Team

A csütörtöki csapatbemutató sajtótájékoztatón elhangzott, hogy a Pannon Cycling Team 2018-ban több mint 80 nemzetközi versenynapot teljesít, s az év fő eseményén, a Tour de Hongrie-n szeretné elhódítani a legjobb magyar csapat címet. Az idei sikerek megalapozhatják, hogy az együttes továbblépjen a kontinentális kategóriából a prokontinentális státuszba, majd végcélként 4-5 év
2018-02-22 13:31:22
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Gemenc Nagydíj, Pelikán János, Valter Attila, Pannon Cycling Team, Special Series, Peák Barnabás, Epronex-Bss Oil Team, Szarka Gergellyel, Marco Tizzával, Fetter Erik, Costa Rica-i Kevin Ri, Karl Ádám, Filutás Viktor, Eisenkrammer Károly, Pannon Cycling Teamnek, Kusztor Péter, Rózsa Balázs, szombati versenyen, pénteki versenyen, szebeni körversenyen, végső győztes, dobogón zárt, szervezők tájékoztatása, második helyet, pénteki győztes, viadal honlapja,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,