velemenyezd: Tokió 2020 - Elkészült a sportlövők módosított kvalifikációs menetrendje
pisztoly, illetve koronglövő világkupán elért eredmények.
A kvalifikációs idő
2020-05-27 16:42:40
velemenyezd: Légfegyveres Eb - A kapitány teljesen elégedett a magyar csapattal
is megnyerték, puska vegyespárosban Pekler Zalán és Mészáros Eszter diadalmaskodott, míg női puskában Mészáros bronzérmet szerzett.
A felnőttek aztán szintén kitettek magukért, Péni István megnyerte a férfi légpuskát, melyben Sidi Péter az alapversenyben lett első és ezzel olimpiai kvótás, a finálét pedig a hetedik helyen zárta.
"Természetesen elsőként Péni Istvánt kell
2020-03-02 11:11:48
velemenyezd: Légfegyveres Eb - Péni István aranyérmes, Sidi hetedik puskában
zajlott délután, a két legjobb magyar férfi puskás közül ugyanis a 41 éves Sidi Péter az első helyen zárt és döntőbe jutásával olimpiai kvótát szerzett, míg a Tokióba már tavaly kijutott Péni István a hatodik helyen szintén a fináléba került.
A döntőben aztán viszonylag gyorsan kiderült, hogy az érmekért Péni lehet majd versenyben kettőjük közül, a komáromiak világ- és Európa
2020-02-29 20:32:31
velemenyezd: Légfegyveres Eb - Dénes Eszter hatodik puskában

A vegyes páros pénteki versenyében Péni Istvánnal ezüstérmes 18 éves magyar tehetség az alapversenyből 628,6 körös eredménnyel az ötödik helyen jutott a fináléba, melyben nem csupán az éremszerzés lehetősége motiválhatta, hanem az olimpiai indulási jog közelsége is.
A számban két tokiói hely talált gazdára, a fináléban viszont csak két olyan versenyző szerepelt, aki már
2020-02-29 18:52:13
velemenyezd: Légfegyveres Eb - Negyedik a Tátrai Miklós, Major Veronika pisztolyos vegyespáros
kihasználni a "meccslabdát". A svájciak előbb egyenlítettek, majd a mindent eldöntő körben a győzelmet is megszerezték.
A wroclawi Eb-n pénteken a puskások vegyespáros számában Péni István és Dénes Eszter ezüstérmet nyert, míg a juniorok korábban három arannyal és egy bronzzal zártak.
Szombaton a női puskások egyéni döntőjében (17.45) Dénes, a férfiak fináléjában (19.15)
2020-02-29 17:11:59
velemenyezd: Légfegyveres Eb - Sidi Péter olimpiai kvótás, Péni és Dénes is döntős
hatodik olimpiájára készülhet, ami még úgy is szinte biztosra vehető, hogy az indulási jogot a nemzetnek szerezte.
A pénteken vegyespárosban remeklő és ezüstérmes, már tokiói kvótás Péni István szintén jól teljesített szombaton is. Az első harminc lövése Sidiéhez hasonlóan kimagasló volt, s ugyan a verseny második felében kicsit alacsonyabb átlagot produkált, 629,4 körös össz
2020-02-29 17:02:06
velemenyezd: Légfegyveres Eb - Orosz és szerb arany pisztolyban

A magyarok egy ezüstéremmel zárták a napot a Péni István, Dénes Eszter puskás vegyespáros révén.
A két pisztolyos egyéni számban két-két olimpiai kvótát is kiosztottak, szombaton pedig a férfi és női puskások egyéni viadalában is két-két tokiói hely talál gazdára.
Eredmények:
férfi pisztoly, Európa-bajnok:
------------------------------ Artyom Csernusov (O
2020-02-28 20:32:12
velemenyezd: Légfegyveres Eb - Ezüstérmes a Péni István, Dénes Eszter puskás vegyespáros
módosult az állás. Az aranyérem végül a 15. körben dőlt el, Maszlenyikov és Karimova ugyanis egyetlen tizeddel (20,6-20,5) jobbat lőtt Péniéknél, így megszerezte az aranyérmet.
Péni István és Dénes Eszter így sporttörténelmi siker részese lett, ugyanis az olimpiai műsorban a tokiói játékokon debütáló versenyszámban magyar páros korábban még nem nyert érmet világversenyen.
2020-02-28 17:32:16
velemenyezd: RÖVIDHÍR- Légfegyveres Eb - Ezüstérmes a Péni István, Dénes Eszter puskás vegyespáros

A magyar kettős az alapversenyben és a nyolccsapatos középdöntőben is a legjobb volt, előbbiben ráadásul Európa-csúccsal (631,7 kör). Az aranycsatában az orosz Vlagyimir Maszlenyikov, Julija Karimova kettőssel csapott össze és óriási csata végén 17-13-ra kikapott.
Péni és Dénes a magyar csapat első felnőtt érmét szerezte az idei 10 méteres kontinensviadalon, melyen koráb
2020-02-28 16:51:55
velemenyezd: Légfegyveres Eb - Messze voltak a magyarok a férfi pisztolyos döntőtől
Ádám pedig 565-tel 67. lett.
A pénteki versenynapon korábban a női pisztolyosoknál is lemaradtak a döntőről és a kvótáról a magyarok, a puskások vegyespáros számában viszont a Péni István, Dénes Eszter kettős az aranyéremért lép lőállásba.
A lengyelországi kontinensviadalon a négy egyéni olimpiai számban, férfi, női puskásban és pisztolyban lehet kvótát szerezni, számonk
2020-02-28 16:32:07
velemenyezd: Légfegyveres Eb - Nincs magyar döntős és kvótás női pisztolyban
még a férfi pisztolyosok - szintén kvótaszerző
2020-02-28 14:31:28
velemenyezd: Légfegyveres Eb - Aranyéremért lőhet a Péni, Dénes puskás vegyespáros
legjobb nyolc jutott a középdöntőbe, a magyarok produkciójáról pedig mindent elmond, hogy a mezőnyben csak ők tudtak mindkét vegyescsapatukkal továbbjutni.
A már olimpiai kvótás Péni István Dénes Eszterrel közösen 631,7 kört ért el, amivel nem csupán fölényesen végzett az élen, hanem új Európa-csúcsot is felállított. Sidi Péter és Toma Dorina 628,3 körös eredménye az ötödik h
2020-02-28 12:31:51
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Légfegyveres Eb, Péni István, Dénes Eszter, Tátrai Miklós, Major Veronika, Sidi Péter, RÖVIDHÍR- Légfegyveres Eb, Pekler Zalán, Mészáros Eszter, Péni Istvánt, Péni Istvánnal, Artyom Csernusov, Vlagyimir Maszlenyikov, Julija Karimova, Péni István Dénes Eszterrel, Toma Dorina, sportlövők módosított, kapitány teljesen, magyar csapattal, férfi pisztolyos, felnőttek aztán, férfi légpuskát, alapversenyben lett, finálét pedig, hetedik helyen, első helyen,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,