velemenyezd: Landin és Oftedal lett az IHF-nél az Év kézilabdázója
A játékosokhoz hasonlóan az edzőknél is olyanok kapták meg a díjat, akiknek korábban ez még nem sikerült: a francia Emmanuel Mayonnade, valamint a dán Nikolaj Jacobsen. Előbbi a holland női válogatott szövetségi kapitánya és a Metz Handball vezetőedzője, utóbbi a dán válogatottat és a német Rhein-Neckar Löwent irányítja.
Az IHF közölte: mindegyik díj
2020-07-18 14:11:52
velemenyezd: Férfi kézilabda-vb - Megsérült a Veszprém dán beállója

Nikolaj Jacobsen szövetségi kapitány pénteken elmondta, hogy a beálló a Norvégia elleni csoportrangadón, csütörtök este sérült meg.
"Ez hatalmas veszteség számunkra, mert rendkívül fontos tagja a csapatunknak. Nincs esély a játékára, ezt mindannyian nagyon sajnáljuk" - mondta az edző, aki Henrik Möllgaard mellett a védelem oszlopának nevezte René Toft Hansent. A Veszprém
2019-01-18 13:41:26
velemenyezd: A magyar férfi kézilabda-válogatott három góllal legyőzte Dániát
Támadásban, védekezésben, kapusteljesítményben és hozzáállásban is sokkal jobban teljesített a Csoknyai, Matics kapitánypáros csapata, ennek köszönhetően a 14. percben 3-6 volt az állás, Nikolaj Jacobsen dán kapitány kisvártatva időt is kért. Ennek hatására sem változott azonban a játék képe, a különbség tovább nőtt (5-12), minden játékelemben jobbak voltak a vendégek, ennek eredm
2019-01-06 18:11:17
velemenyezd: Férfi kézilabda Eb - Hétgólos magyar vereség az olimpiai bajnok dánoktól
és újra két találattal vezettek, miután Balogh Zsolt kihagyott egy büntetőt.
Eleinte a magyar cserejátékosok is hozzá tudtak tenni a csapat teljesítményéhez, így 11-11-nél Nikolaj Jacobsen dán kapitány is időt kért. A hajrában, Lékai lecserélése után a magyar együttes több pontatlanságot is elkövetett, ezért csak egy gólra volt képes és 14-12-es hátránnyal mehetett az öltözőb
2018-01-14 21:12:42
velemenyezd: Férfi kézilabda BL - Győzelemmel zárta a csoportkört a Szeged
jobban, hiszen a 11. percben már négy góllal vezettek (4-8), ezért a németek vezetőedzője, a hétfő óta az olimpiai bajnok dán válogatott szövetségi kapitányaként is tevékenykedő Nikolaj Jacobsen időt kért. Ezzel kizökkentette a szegedieket, aki több mint hét percig nem szereztek újabb gólt, ezt kihasználva a Löwen egyenlített (8-8).
Juan Carlos Pastor vezetőedző is időt kért,
2017-03-08 22:53:50
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Audi ETO, Emmanuel Mayonnade, Nikolaj Jacobsen, Metz Handball, Rhein-Neckar Löwent, Henrik Möllgaard, René Toft Hansent, Balogh Zsolt, Juan Carlos Pastor, magyar férfi, olimpiai bajnok, játékosokhoz hasonlóan, francia Emmanuel, német Rhein-Neckar, védelem oszlopának, játék képe, különbség tovább, magyar cserejátékosok, csapat teljesítményéhez, magyar együttes, gólra volt, németek vezetőedzője, teljesítményéhez, csoportrangadón, cserejátékosok, pontatlanságot,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,