Belépés
velemenyezd: Férfi kézilabda Eb - Kilenc góllal nyertek a címvédő spanyolok
második félidő elejéig tudták tartani magukat, 19-19 után azonban a spanyolok Gonzalo Pérez de Vargas kapus kiváló teljesítményére alapozva elhúztak, és végül fölényesen nyertek.
A MOL-Pick Szeged spanyol játékosai közül a jobbátlövő Jorge Maqueda hat, a balátlövő Joan Canellas egy gólt dobott.
A spanyoloknak ez volt a hatodik sikerük, vagyis továbbra is százszázalékosak
2020-01-20 20:02:58
velemenyezd: Férfi kézilabda Eb - Utolsó másodperces góllal nyertek a horvátok

Végig rendkívül szoros volt az állás, egyik csapat sem vezetett két gólnál nagyobb különbséggel. A hajrában a cseheknek sikerült egyenlíteniük, de az utolsó másodpercben a MOL-Pick Szeged jobbátlövője, Luka Stepancic - aki hat lövésből három góllal zárt - megszerezte a győztes találatot.
A horvátoknak ez volt a hatodik sikerük, vagyis továbbra is százszázalékosak a torná
2020-01-20 18:02:18
velemenyezd: Férfi kézilabda Eb - Balogh Zsolt: szerénynek kell maradni
készültek, hogy ismét a második félidőben kerekednek ellenfelük fölé, már az elején szerették volna megtörni őket.
A Balatonfüred jobbátlövője hozzátette, kedvezett nekik, hogy a MOL-Pick Szeged irányítója, Dean Bombac csak a meccs háromnegyedénél állt be.
A válogatott kedden 20.30-tól az előző Európa-bajnokságon ezüstérmes Svédországgal, mindössze 18 órával később, szer
2020-01-20 17:42:17
velemenyezd: Férfi kézilabda Eb - Bánhidi: a második félidők specialistái lettünk
fordítottak, a hajrában pedig egy gólt megőriztek az előnyükből, így életben tartották esélyüket az elődöntőbe jutásra, ami minden bizonnyal olimpiai selejtezős részvételt érne.
A MOL-Pick Szeged beállója elmondta, arra készültek, hogy az ellenfél irányítóját kivegyék a játékból, és ez többé-kevésbé sikerült is, csapatként megoldották a feladatot.
"Mondtam a srácoknak eg
2020-01-19 20:11:50
velemenyezd: Férfi kézilabda Eb - Gulyás István: várható volt, hogy jobb erőben leszünk
hengerelni fogunk" - árulta el az edző.
Mint a meccs után kiderült, a magyarok szakmai stábját egyáltalán nem lepte meg, hogy az Európa-bajnoki mezőny egyik legjobb irányítója, a MOL-Pick Szegedben szereplő Dean Bombac csupán az utolsó negyedórában lépett pályára. Gulyás közölte, ismerik Ljubomir Vranjes karakterét, hiszen a szlovénok jelenlegi szövetségi kapitánya korábban a
2020-01-19 19:21:58
velemenyezd: Férfi kézilabda Eb - Egygólos magyar siker Szlovénia ellen
(21-18).
A magyarok korábbi, a szlovénok jelenlegi szövetségi kapitánya, Ljubomir Vranjes csak a meccs háromnegyedénél küldte pályára az Európa-bajnoki mezőny egyik legjobb irányítóját, a MOL-Pick Szegedben szereplő Dean Bombacot, ennek ellenére a magyar válogatott tovább őrizte előnyét. Bár a szélsők megjátszása szinte egyáltalán nem sikerült, a távoli átlövések sikeresek v
2020-01-19 18:32:13
velemenyezd: Férfi kézilabda Eb - Elődöntőbe jutásukat ünneplik a horvátok
magyarázta Lino Cervar.
Csapata az ötödik meccsét nyerte meg a tornán, tehát továbbra is százszázalékos, és szombati sikerével biztosította helyét a stockholmi elődöntőben.
A MOL-Pick Szeged horvát jobbátlövője, Luka Stepancic hat lövésből négyszer volt eredményes. A találkozó után úgy fogalmazott, nagyszerű mérkőzést láthattak a nézők, és sportszerűen hozzátette, hogy a
2020-01-19 10:11:07
velemenyezd: Férfi kézilabda Eb - Csak percekig vezettek, mégis nyertek a horvátok
egyenlítettek, aztán másfél perccel a vége előtt - 2-1 után újra - átvették a vezetést. Mivel több gól nem esett, a horvát csapat megnyerte a meccset, amelyen csupán néhány percig vezetett.
A MOL-Pick Szeged horvát jobbátlövője, Luka Stepancic hat lövésből négyszer volt eredményes. Válogatottja továbbra is százszázalékos a tornán.
Eredmény, középdöntő, 2. forduló, I. cso
2020-01-18 22:32:15
velemenyezd: Férfi kézilabda Eb - Az osztrákokat is legyőzték a címvédő spanyolok
csapat a 37. percig tudta tartani magát, akkor a címvédő egy 5-1-es sorozattal meglépett, és a folytatásban már nem fenyegette veszély negyedik sikerét és százszázalékos mutatóját.
Eredmények, középdöntő, 2. forduló, I. csoport:Spanyolország-Ausztria 30-26
2020-01-18 20:02:41
velemenyezd: Férfi kézilabda Eb - A fehéroroszok legyőzték a cseheket
csehek dobták, utána viszont vagy a fehéroroszok vezettek, vagy döntetlen volt az állás, de kétgólosnál nagyobb különbség csak a legvégén, az 59. percben volt a csapatok között.
A MOL-Pick Szeged cseh jobbátlövője, Stanislav Kasparek 12 lövésből hat gólt dobott.
Eredmény, középdöntő, 2. forduló, I. csoport:Fehéroroszország-Csehország 28-25 (13-11)
később:Spanyolorsz
2020-01-18 18:01:48
velemenyezd: Férfi kézilabda Eb - Szlovén siker a magyar érdekeltségű csoportban
vonultak le egygólos előnnyel. A második félidő elején Szlovénia két 3-0-s sorozattal ismét elhúzott, és előnyét magabiztosan őrizte a meccs végéig.
A mezőny legeredményesebb játékosa a MOL-Pick Szeged szlovén irányítója, Dean Bombac volt, aki 11 lövésből kilenc gólt szerzett. Klubtársa, a balátlövő Nik Henigman kétszer volt eredményes, a Telekom Veszprém légiósai közül a beá
2020-01-17 17:45:57
maroka: Mikler Roland férfi kézilabda - zseniális védései egy videón
az EHF videójában ön is megnézheti.
A kapusok rangsorában Mikler Roland a csoportkör után a tizedik helyen áll, mivel 99 lövésből 33-at védett ki. A hárított büntetők rangsorában a MOL-Pick Szeged játékosa a második, nyolcból ötöt is sikerült hárítania.
Videó
Pénteken 18:15-től az Európa-bajnokság egyik nagy esélyese, Norvég
2020-01-17 16:55:14
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Balogh Zsolt, Gulyás István, Mikler Roland, Gonzalo Pérez, MOL-Pick Szeged, Jorge Maqueda, Joan Canellas, Luka Stepancic, Dean Bombac, MOL-Pick Szegedben, Ljubomir Vranjes, Dean Bombacot, Lino Cervar, Stanislav Kasparek, Telekom Veszprém, címvédő spanyolok, második félidők, fehéroroszok legyőzték, magyar érdekeltségű, spanyolok Gonzalo, jobbátlövő Jorge, balátlövő Joan, gólt dobott, hatodik sikerük, cseheknek sikerült, utolsó másodpercben,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,