Belépés
velemenyezd: Női kézilabda EHF Kupa - Az Odense lesz a Siófok ellenfele az elődöntőben

A dán csapat múlt szombaton a negyeddöntő első mérkőzésén 31-28-ra kikapott az orosz HK Lada Toljatti otthonában, a vasárnapi - zárt kapus - visszavágót viszont 34-30-ra megnyerte.
A Siófok a török bajnok Kastamonu Belediyesi GSK együttesét búcsúztatta kettős győzelemmel.
Az elődöntő első mérkőzését április első hétvégéjén játsszák Dániában, a visszavágót egy héttel
2020-03-08 17:22:45
velemenyezd: Női kézilabda EHF Kupa - Kettős győzelemmel elődöntős a címvédő Siófok

A siófokiak ellenfele a dán Odense HB vagy az orosz HK Lada Toljatti lesz a négy között. Az első meccset az oroszok nyerték 31-28-ra, a visszavágót vasárnap rendezik, a koronavírus-járvány miatt zárt kapuk mögött.
Eredmény, negyeddöntő, visszavágó:Siófok KC-Kastamonu Belediyesi GSK (török) 40-20 (19-10)--------------------------------------------------------
továbbj
2020-03-07 19:43:02
velemenyezd: Női kézilabda EHF Kupa - Kilencgólos siófoki előny a negyeddöntőben
elveszítette az alacsony színvonalú mérkőzés
2020-03-01 15:52:22
velemenyezd: Női kézilabda EHF Kupa - Brassóba is ellátogat az Érd
(román), Köbenhavn HB (dán)
2019-11-21 11:51:28
velemenyezd: Női kézilabda EHF Kupa - Norvég csapattal találkozik a Siófok a negyeddöntőben
sor március 9-én vagy 10-én.
A magyar csapat a selejtezőben előbb kettős győzelemmel búcsúztatta a Vác csapatát, majd jobb gólkülönbségüknek köszönhetően jutott tovább az orosz Lada Toljatti ellen, a csoportkörben pedig mind a hat mérkőzését megnyerte.
A Storhamar a magyar csapatok közül legutóbb az Érddel találkozott, amelytől novemberben, az EHF Kupa selejtezőjének har
2019-02-12 11:41:09
velemenyezd: Női kézilabda EHF Kupa - Svéd, német és dán ellenfél a Siófoknak
helyezett jut a negyed
2018-11-22 11:38:20
velemenyezd: Női kézilabda EHF Kupa - Csoportkörbe jutott a Siófok

Női EHF Kupa, selejtező, 3. forduló, visszavágó:Siófok KC-Lada Toljatti (orosz) 37-26 (18-12)--------------------------------------------a Siófok legeredményesebb játékosai: Kobetic 9, Nze Minko 8, González Álvarez 5
Továbbjutott: a Siófok 63-56-os összesítéssel.
A siófokiak a múlt szombaton 30-26-ra elveszített első meccs után remekül kezdték a visszavágót (3-0), a
2018-11-18 13:45:58
velemenyezd: Női kézilabda EHF Kupa - Orosz, norvég és spanyol ellenfél a magyaroknak

Az európai szövetség honlapja szerint a Siófok az orosz Lada Toljatti csapatával találkozik, amely tavaly negyeddöntős volt.
Az Érd ellenfele a norvég Storhamar lesz, amelyben többek között Heidi Löke és Juhász Gabriella is szerepel.
A Dunaújváros a spanyol Super Amara Bera Bera együttesét kapta, amely a Bajnokok Ligája selejtezőjéből került át az EHF Kupába.
A
2018-10-23 13:35:52
velemenyezd: Női kézilabda európai kupák - Francia és orosz ellenfél
rendezik.
A negyeddöntők párosítása:
női KEK:ÉRD-Issy Paris (francia)Tvis Holstebro (dán)-Viborg HK (dán) Kristiansand (norvég)-Krim Ljubljana (szlovén)Zvezda Zvenyigor
2016-01-19 11:22:18
velemenyezd: Női kézilabda EHF Kupa - Drámai végjáték után kiesett a Fehérvár
támadást rontott, ebből kontrázott az Esbjerg, még betalált, és idegenben lőtt több góllal jutott tovább.
Az biztos, hogy az Esbjerg ellenfele orosz lesz, hiszen a másik ágon a Lada Toljatti és az Asztrahanocska csatázik. Utóbbi csapat 31-24-re nyerte az első felvonást, a visszavágó vasárnap lesz Toljattiban.
Női EHF Kupa, elődöntő, visszavágó:Fehérvár KC-Esbjerg (dán) 2
2014-04-12 21:56:14
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Lada Toljatti, Kastamonu Belediyesi GSK, Odense HB, Siófok KC-Kastamonu Belediyesi GSK, Köbenhavn HB, Siófok KC-Lada Toljatti, González Álvarez, Heidi Löke, Juhász Gabriella, Super Amara Bera Bera, Bajnokok Ligája, ÉRD-Issy Paris, Tvis Holstebro, Zvezda Zvenyigor, Fehérvár KC-Esbjerg, címvédő Siófok, negyeddöntő első, török bajnok, elődöntő első, siófokiak ellenfele, négy között, első meccset, oroszok nyerték, visszavágót vasárnap, alacsony színvonalú, magyar csapat,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,