Belépés
velemenyezd: Női labdarúgó NB I - Az FTC került előnybe a BL-ért zajló versenyfutásban

A Kocsis Sándor Sportközpontban rendezett mérkőzésen a pályaelőnyt élvező Ferencváros a 31. percben Pusztai Sára, az 59. percben Vágó Fanny találatával szerzett vezetést, a vendég MTK a 44. percben Nagy Lilla, a 73. percben pedig Turányi Lilla góljával egyenlített. A hajrában az MTK-nak voltak ígéretes támadásai, ám mégis a Ferencváros jutott harmadszor is előnyhöz: Mosdóczi
2020-06-04 19:33:05
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Nebojsa Vignjevic helyett Predrag Rogan az Újpest edzője

A kiesőhelyen álló Pakssal azonos pontszámmal 10. helyezett együttes a legutóbbi 11 fordulóban egy győzelem és három döntetlen mellett hétszer kikapott.
Vignjevic 2013 októbere óta irányította az újpestieket, akikkel kétszer Magyar Kupát (2014, 2018), egyszer Szuperkupát (2014) nyert, a 2017/18-as bajnoki idényben pedig bronzérmet szerzett. Az NB I-ben jelenleg tevékenyk
2020-06-01 16:56:36
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella

A zöld-fehérek vasárnap 1-1-re végeztek a Puskás Akadémia otthonában, és mivel az őket üldöző MOL Fehérvár FC szombaton 0-0-s döntetlent játszott a Paks vendégeként, maradt a fővárosiak előnye.
A másik vasárnapi mérkőzésen a Magyar Kupa szerdai döntőjére készülő Budapest Honvéd 3-1-re legyőzte a Debrecent az Új Hidegkuti Nándor Stadionban.
OTP Bank Liga, 26. forduló
2020-05-31 23:14:01
velemenyezd: Labdarúgó NB I - A Ferencváros döntetlent játszott Felcsúton

OTP Bank Liga, 26. forduló: Puskás Akadémia FC - Ferencvárosi TC 1-1 (1-1) ---------------------------------------------- Pancho Aréna, v.: Andó-Szabó
gólszerzők: Lovrencsics (31., öngól), illetve Nguen (17.)
sárga lap: van Nieff (24. és 69.), Szolnoki (43.), Plsek (64.), Spandler (76.), illetve Blazic (60.)
piros lap: van Nieff (69.)
PAFC:
----Tóth B
2020-05-31 23:13:39
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Korábbi eredmények (2.)

22. forduló (február 22.): Budapest Honvéd-Puskás Akadémia FC 1-1, Kaposvári Rákóczi FC-Újpest FC 0-1, Kisvárda Master Good-Diósgyőri VTK 2-2, MOL Fehérvár FC-ZTE FC 4-1, Paksi FC-Debreceni VSC 4-2, Mezőkövesd Zsóry FC-Ferencvárosi TC 3-0
23. forduló (február 29.): Mezőkövesd Zsóry FC-Zalaegerszeg 1-2, MOL Fehérvár FC-Kaposvári Rákóczi FC 3-0, Újpest FC-Puskás Akadémia F
2020-05-31 23:04:00
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Korábbi eredmények (1.)

1. forduló (augusztus 3-4., május 23.): MOL Fehérvár FC-Kaposvári Rákóczi FC 4-2, Diósgyőri VTK-Budapest Honvéd 2-1, Mezőkövesd Zsóry FC-ZTE FC 1-0, Újpest FC-Puskás Akadémia FC 1-3, Kisvárda Master Good-Paksi FC 1-0, Ferencváros-Debrecen 2-1
2. forduló (augusztus 10-11., szeptember 22.): Paksi FC-Budapest Honvéd 3-1, Puskás Akadémia FC-MOL Fehérvár FC 0-2, Debreceni VSC

8 gólos:
--------Boli (Ferencváros), Feczesin (Újpest), Zivzivadze (Mezőkövesd), Zubkov (Ferencváros)
7 gólos:
--------Adeniji (Debrecen), Bobál G. (Zalaegerszeg), Cseri (Mezőkövesd), Futács (MOL Fehérvár), Gr
2020-05-31 23:03:42
velemenyezd: Labdarúgó NB I - A Honvéd emberhátrányban verte a Debrecent

A szerdán a Mezőkövesd ellen kupadöntőt vívó Honvéd 2018. augusztus 25. óta először tudta legyőzni a Debrecent, amelytől azóta két döntetlen mellett kétszer kikapott. Pisont István ötödik alkalommal irányította a kispestieket, és először nyert csapatával.
OTP Bank Liga, 26. forduló: Budapest Honvéd FC-Debreceni VSC 3-1 (1-0)-----------------------------------------Új Hi
2020-05-31 21:23:26
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Csak egy pontot szerzett Pakson a Fehérvár

A hazaiak a bravúros pontszerzéssel együtt is kieső helyen állnak a tabellán.

OTP Bank Liga, 26. forduló:Paksi FC-MOL Fehérvár FC 0-0----------------------------Paks, v.: Bogár
sárga lap: Windecker (34.), Könyves (39.), illetve Houri (40.), Nikolics (74.)
Paksi FC:
---------Rácz G. - Osváth (Poór, 89.), Szélpál, Kelemen, Szabó J. - Szakály D. (Bartha
2020-05-30 23:13:35
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Kikapott a Mezőkövesd a Diósgyőr vendégeként

A DVTK sorozatban hatodik bajnoki meccsén maradt veretlen, hazai pályán pedig egymás után harmadik NB I-es összecsapását nyerte meg, és öt pontra megközelítette a kövesdi csapatot, amely a találkozót emberhátrányban fejezte be.
OTP Bank Liga, 26. forduló:Diósgyőri VTK-Mezőkövesd Zsóry FC 1-0 (0-0)-------------------------------------------Miskolc, 2255 néző, v.: Iványi
2020-05-30 21:13:04
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Kisvárdai vereségével nehéz helyzetben az Újpest

A lila-fehérek szombati vereségükkel sorozatban öt bajnoki találkozó óta nyeretlenek és akár kieső helyre is visszaeshetnek, ha a Paks az esti találkozón legyőzi a MOL Fehérvárt.
OTP Bank Liga, 26. forduló:Kisvárda Master Good-Újpest FC 1-0 (0-0)----------------------------------------Kisvárda, 820 néző, v.: Bognár
gólszerző: Bumba (63.)
piros lap: Calcan (56.)
2020-05-30 19:12:30
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Gólfesztivált rendezett a ZTE Kaposváron

A vendégcsapat 6-0-ra verte meg az utolsó helyezett hazaiakat, akik ezzel még közelebb kerültek a kieséshez. A Kaposvár sorozatban kilencedszer kapott ki a bajnokságban.
A Zalaegerszeg 4-0-s és 2-0-s siker után harmadszor győzte le a somogyiakat, és pénteki három pontjával elmozdult a 11., utolsó előtti pozícióból, és a forduló további mérkőzései előtt a nyolcadik.
2020-05-29 22:12:25
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Labdarúgó NB, Nebojsa Vignjevic, Predrag Rogan, Kocsis Sándor Sportközpontban, Pusztai Sára, Vágó Fanny, Nagy Lilla, Turányi Lilla, Magyar Kupát, Puskás Akadémia, Fehérvár FC, Magyar Kupa, Budapest Honvéd, Hidegkuti Nándor Stadionban, Bank Liga, Puskás Akadémia FC, Ferencvárosi TC, Pancho Aréna, Budapest Honvéd-Puskás Akadémia FC, Kaposvári Rákóczi FC-Újpest FC, Kisvárda Master Good-Diósgyőri VTK, Fehérvár FC-ZTE FC, Paksi FC-Debreceni VSC, Mezőkövesd Zsóry FC-Ferencvárosi TC, Mezőkövesd Zsóry FC-Zalaegerszeg, Fehérvár FC-Kaposvári Rákóczi FC,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,