Belépés
foldinefehereva: A magyar labdarúgó-bajnokság tragédiája

Muszbek: A magyar labdarúgó-bajnokság tragédiája a Puskás Akadémia NB I-es részvétele

Terjedelmes interjút adott a 24.hu-nak Muszbek Mihály sportközgazdász, a Hivatásos Labdarúgó Liga egykori ügyvezetője.

Ha nem is minden részlete annyira izgalmas, pár dologban azért e
2020-09-27 21:35:44
maroka: Győzelmével fellépett a harmadik helyre a ZTE FC
Az ötödik fordulóval folytatódott a labdarúgó NB I OTP Bank Liga, a ZTE FC pedig egyik vidéki riválisát, a Diósgyőr csapatát látta vendégül. A ZTE FC megérdemelten tartotta otthon a három pontot és fellépett a harmadik helyre a tabellán.
*
ZTE FC - Diósgyőri VTK 3-1(2-1)
Zalaegerszeg, 2825 néző. Jv.: Antal P. (Tóth II., Horváth Z.).
ZTE FC: Demjén -
2020-09-27 14:15:10
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Góllövőlista

1 gólos:
--------Gera (MTK Budapest), Nguen (Ferencváros)
2020-08-14 20:23:45
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Döntetlen a szezonnyitó örökrangadón

Ez volt a két csapat 216. egymás elleni összecsapása az élvonalban, 89 ferencvárosi és 78 MTK-siker mellett 49. alkalommal született döntetlen.
A kék-fehérek sorozatban négy elveszített örökrangadó után szereztek pontot ismét fővárosi riválisukkal szemben.
OTP Bank Liga, 1. forduló:MTK Budapest-Ferencvárosi TC 1-1 (1-0)--------------------------------------Új Hide
2020-08-14 20:23:29
velemenyezd: Labdarúgó NB I - A DVTK edzője kiegyensúlyozott és kiélezett szezonra számít

A szakember a pénteki sajtótájékoztatón kiemelte: tartalmasan töltötték a közel öthetes felkészülési időszakot, amelyben az ideális kezdőcsapatot kellett megtalálni, mert az új igazolásaiknak más erényei vannak, mint elődeiknek. Hozzátette: az újak és a régiek között ki kellett alakítani a megfelelő taktikai kommunikációt, valamint új játékrendszer begyakorlására is sok időt
2020-08-14 19:33:54
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Pakson a bennmaradás a cél

"A játékoskeret adott ahhoz, hogy a csapat a következő bajnokságot is az NB I-ben kezdje" - mondta Haraszti Zsolt ügyvezető csütörtökön a klub idénynyitó sajtótájékoztatóján, amelyen megjelent az egyesület hét nyáron igazolt játékosa is.
A paksi klubtól a 2019/20-as bajnokság végén többen, köztük meghatározó játékosok távoztak: elment Poór Patrik, Báló Tamás, Bartha Lász
2020-08-13 20:52:49
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Szerződést hosszabbított az MTK német edzője

"A profi futballban az eredmény a legfontosabb, de az MTK-nál az adott mérkőzés eredményén is túlmutat az a játék- és játékos filozófia, amit a klub képvisel. Michael Boris maximálisan azonosul a klubbal, a klub pedig hisz abban, hogy az az irány, amit közösen képviselünk, sikeres" - nyilatkozta a fővárosi klub honlapján kedden Polyák Balázs sportigazgató.
A 45 éves néme
2020-08-12 07:23:27
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Visszatér régi címeréhez a Honvéd

"A Honvéd 1991-től már használta ennek a címernek az eredeti változatát: a pajzs formájú címer a klub egyik tradicionális jelképe, és utal a Magyar Honvédséggel meglévő partneri viszonyra" - olvasható a klub hétfői közleményében, amelyből az is kiderült, hogy a címer újragondolt változata a törzsszurkolók munkáját dicséri. "A Kispest felirat nemcsak a csapat otthonát, Budapes
2020-08-03 13:01:48
velemenyezd: Labdarúgó NB II - Döntetlennel kezdett a Vasas

Az első kör zárómérkőzésén a Kazincbarcika szerzett vezetést negyedóra játék után. Az angyalföldiek ezt követően több helyzetet dolgoztak ki, de sokáig nem tudtak betalálni, majd Feczesin Róbert a 64. percben megtörte a gólcsendet. A folytatásban is ment előre a Vasas, de újabb gólt már nem szerzett.
Merkantil Bank Liga NB II, 1. forduló:
--------------------------
2020-08-02 22:16:29
velemenyezd: Labdarúgó NB II - Négygólos különbséggel nyert a Haladás és a Pécs

A szombathelyiek Siófokon győztek 5-1-re, a pécsiek a Dorogot múlták felül 4-0-ra, utóbbiak úgy, hogy a végeredmény már a 32. percre kialakult.
-------------------------------------FC Ajka-WKW ETO FC Győr 2-1 (0-0)BFC Siófok-Szombathelyi Haladás 1-5 (1-3)Gyirmót FC Győr-Aqvital FC Csákvár 3-0 (2-0)Pécsi MFC-Dorogi FC 4-0 (4-0)
2020-08-02 21:05:29
velemenyezd: Labdarúgó NB II - Hazai győzelemmel kezdett a Debrecen

A győztes találatot a 83. percben a védő Szatmári Csaba szerezte.
A mezőny másik debreceni együttese, a DEAC 1-0-ra kikapott a Soroksáron.
-------------------------------------Debreceni VSC-Budaörs 1-0 (0-0)Soroksár SC-DEAC 1-0 (0-0)
később:Pécsi MFC-Dorogi FC 19.00 FC Ajka-WKW ETO FC Győr 19.00 Szeged-Csanád Grosic
2020-08-02 19:44:46
velemenyezd: Labdarúgó NB II - Nyíregyháza-győzelemmel indult az új idény

Az előző szezonban élvonalbeli hazaiak az első 45 percben jobban játszottak ellenfelüknél, a második félidő elején pedig tizenegyeshez jutottak, de nem tudtak élni a lehetőséggel: Szakály Attila lövését Fadgyas Tamás kivédte. A vendégek nem sokkal ezután nagy helyzetet hagytak ki, de az eseménydús kezdéstől lendületbe jöttek, stabilabban futballoztak, és egy ellentámadás végé