Belépés
velemenyezd: MLSZ - Kétmillió forintra büntették Kuttor Attilát

A sportági szövetség honlapjának hétfői beszámolója emlékeztet rá, hogy a tréner a Debrecen elleni, hazai bajnoki mérkőzést követően az M4 Sportnak olyan nyilatkozatot adott, amellyel "kétségbe vonta a versenysemlegesség elvének érvényesülését, és amely alkalmas arra, hogy az MLSZ működésével szembeni bizalmat megingassa", emiatt kell fizetnie.
A fegyelmi bizottság kieme
2020-06-29 17:43:08
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Győzelemmel zárt a bajnok FTC, negyedik a Mezőkövesd
folytatásban átvette az irányítást, és a félidő hajrájában a mezőnyfölénye góllá is érett.
A fordulás után mintha ismét erőre kapott volna a Mezőkövesd, de Dibusz kapuját nem tudták bevenni Kuttor Atilla tanítványai, a vezetőedző nehezen is viselte a sikertelen próbálkozásokat. A hátralévő időben kevés igazán említésre méltó esemény történt a pályán, de a Ferencváros összessé
2020-06-27 22:23:06
velemenyezd: MLSZ - Fegyelmi eljárást indítottak Kuttor Attilával szemben

A sportági szövetség holnapjának csütörtöki beszámolója szerint a tárgyalást hétfőn délben tartják.
Kuttor Attila csapata szerdai, a Debrecen ellen hazai pályán 1-0-ra elveszített bajnoki összecsapását követően - a találkozót közvetítő - M4 Sportnak azt mondta: "mérkőzések óta ki akarnak minket végezni. Visszanéztük, bátran merem állítani, szabályos gólt rúgtunk, az elle
2020-06-25 18:12:08
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Harmadszor is legyőzte a Paks a Mezőkövesdet, kiesett a Kaposvár
adódott.
A vezetést a szünet után a Paks egy saját térfélről elvégzett szabadrúgást követő gyors akcióból szerezte meg, a vendégek kihasználták, hogy a hazai védelem még nem állt fel. Kuttor Attila, a mezőkövesdiek vezetőedzője gyorsan cserélt kettőt, de nem tudta felpörgetni csapatát. A Paks stabilan futballozott, majd újabb gyors akció végén Könyves Norbert duplázott. Ezzel
2020-06-06 19:02:41
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Kikapott a Mezőkövesd a Diósgyőr vendégeként
ki, a hivatalos statisztika szerint a hazaiak négyszer, a vendégek pedig kétszer próbálkoztak kapura lövéssel.
Fordulás után sem változott jelentősen a meccs és a játék képe, pedig Kuttor Attila vezetőedző a szünetben hármas cserével igyekezett frissíteni a kövesdi együttesen. A vendégek sorra gyűjtötték a sárga lapos figyelmeztetéseket, miközben a játék lassításával, tördelé
2020-05-30 21:13:04
velemenyezd: MLSZ - Kuttor Attila leülhet a mezőkövesdi kispadra a kupadöntőben
szövetség holnapjának beszámolója szerint a fegyelmi bizottság tárgyalást tartott a szakember ügyében, ezt követően módosította a korábbi ítéletet. A már csak egy MK-találkozóra szóló eltiltást Kuttor a MOL Fehérvár elleni visszavágón letöltötte, így a fináléban ő irányítja majd csapatát. A testület ugyanakkor 300 ezer forintos pénzbüntetés megfizetésére kötelezte a vezetőedzőt.
2020-05-28 15:02:14
velemenyezd: Magyar Kupa - Kétmeccses eltiltást kapott Kuttor Attila

A szakembert a hazai szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága - az mlsz.hu-n olvasható közlemény szerint - a hétfői ülésén szankcionálta.
Kuttor a MOL Fehérvár FC ellen szombaton játszott Magyar Kupa-elődöntőn kritizálta a játékvezető egyik ítéletét, ezért piros lapot kapott és el kellett hagynia a kispadot. A mérkőzés 1-1-es döntetlennel zárult, a visszavágót kedden játsszá
2020-05-25 14:32:01
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Kétszer egyenlített a Mezőkövesd az Újpest ellen
Mezőkövesd is igyekezett támadásokat vezetni, sőt, több lehetősége is volt, csak éppen a hazai játékosok nem voltak elég hatékonyak, illetve pontosak a végjátékban.
A második félidőre Kuttor Attila beállította a januárban igazolt bosnyák Marin Jurinát, aki előbb nagyszerű passzt adott, majd egy beadásra pontosan érkezett és egyenlített. Nagy lendülettel kezdte ezt a játékrész
2020-02-04 22:14:21
velemenyezd: Idén is Gulácsi Péter nyerte a Magyar Aranylabdát
játékos.
A legjobb NB I-es futballista is egy kapus, a bajnok Ferencvárost erősítő Dibusz Dénes lett.
A legjobb edzőnek a Mezőkövesddel az élvonalban jelenleg harmadik helyen álló Kuttor Attilát választották, míg a magyar futballért dolgozó külföldi szakemberek között a Ferencváros ukrán trénere, Szerhij Rebrov végzett az élen a válogatott olasz szövetségi kapitányát, Ma
2020-01-07 18:41:46
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Először kapott ki idegenben a Mezőkövesd
tömörülő paksiak szorításában nem tudtak komolyabb helyzetet kidolgozni.
Nem sokkal a fordulás után egyenlíthetett volna a Mezőkövesd, de Nagy Dá
2019-12-14 19:12:09
velemenyezd: Labdarúgó NB I - A Mezőkövesd legyőzte a Debrecent

Sikerükkel a borsodiak a címvédő Ferencvárost - amely vasárnap a listavezető MOL Fehérvár FC vendége lesz - megelőzve újra a tabella második helyén állnak. Kuttor Attila vezetőedző együttese három nyeretlenül megvívott hazai bajnoki után gyűjtötte be ismét a három pontot otthon.
OTP Bank Liga, 10. forduló:Mezőkövesd Zsóry FC-Debreceni VSC 3-1 (1-0)-----------------------
2019-10-26 16:32:00
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Kisvárdán is nyert a Mezőkövesd

Kuttor Attila együttese ezzel idegenben továbbra is százszázalékos, idénybeli ötödik győzelmével pedig hárompontos hátránnyal továbbra is második a listavezető MOL Fehérvár mögött.
OTP Bank Liga, 6. forduló:Kisvárda Master Good-Mezőkövesd Zsóry FC 1-2 (0-1)--------------------------------------------------Kisvárda, 2520 néző, v.: Bognár
gólszerzők: Tischler (48.), i
2019-09-14 19:11:51
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Kuttor Attilát, Labdarúgó NB, Kuttor Attilával, Kuttor Attila, Magyar Kupa, Gulácsi Péter, Magyar Aranylabdát, Kuttor Atilla, Könyves Norbert, Fehérvár FC, Magyar Kupa-elődöntőn, Marin Jurinát, Dibusz Dénes, Szerhij Rebrov, Nagy Dá, Bank Liga, Mezőkövesd Zsóry FC-Debreceni VSC, Kisvárda Master Good-Mezőkövesd Zsóry FC, mezőkövesdi kispadra, sportági szövetség, fegyelmi bizottság, félidő hajrájában, mezőnyfölénye góllá, fordulás után, vezetőedző nehezen, sikertelen próbálkozásokat,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,