|
|
|
párosa a sorozat harmadik állomáson debütált, és nagy különbséggel nyerte a keddi első futamot. A Kammerer, Dombvári páros úgy győzött több mint két másodperccel a másodikként befutó Noé, Kulifai Tamás egység előtt, hogy az utolsó 10-15 méteren szinte már nem is evezett. Németh Viktor Máté és Erdőssy ebben a futamban harmadik lett.
,,Nagyjából egyformán jónak érzem a pár |
2020-07-23 13:03:32 |
|
|
|
|
majdnem olimpiai kvótát szerzett Kammerer Zoltán, Gál Péter duó, a 2019-ben U23-as világbajnoki címig jutó Koleszár Mátyás, Németh Viktor Máté páros, és három friss egység is. Béke Kornél Kulifai Tamással, Erdőssy Csaba Bogár Gáborral, Noé Zsombor pedig Dombvári Bencével ül egy hajóba.
"Kifejezetten örülök, hogy a legjobb párosok ellen tehetjük magunkat próbára Zsomborral - m |
2020-05-07 09:51:15 |
|
|
|
|
dobogós hely a hazaiaknak: a felnőtt vb-újonc Lucz Anna, Kiss Blanka kajakos duó harmadikként zárt 200 méteren.
Az 1000 méteres férfi kajaknégyes (Erdőssy Csaba, Tóth Dávid, Kulifai Tamás és Kós Benedek) negyedik, Dombvári Bence (K-1 500 m) és Bragato Giada (C-1 500 m) ötödik, a Korisánszky Dávid, Mike Róbert duó (C-2 200 m) nyolcadik lett a fináléban.
A versenyna |
2019-08-24 09:19:38 |
|
|
|
|
is megtartották, megszerezve ezzel a magyar válogatott első aranyérmét - már ami az épek küzdelmeit illeti.
A másik pénteki ezres döntőben, férfi K-4-ben Erdőssy Csaba, Tóth Dávid, Kulifai Tamás és Kós Benedek az első háromtól jelentősen lemaradva a negyedik helyen végzett.
A harmadik versenynap programja öt olimpiai szám középfutamaival zárul, öt magyar hajó küzd majd a |
2019-08-23 16:42:47 |
|
|
|
|
Pogreban, Alekszej Vosztrikov, Oleg Szinjavin, Igor Kalasnyikov) 2:49.78 3. Szlovákia (Jakubik Gábor, Juraj Tarr, Denis Mysak, Gacsal Ákos) 2:50.444. MAGYARORSZÁG (ERDŐSSY CSABA, TÓTH DÁVID, KULIFAI TAMÁS, KÓS BENEDEK) 2:52.20
C-2 200 m, világbajnok: Alberto Pedrero, Pablo Grana (Spanyolország) 36.06 mp2. Michal Marek Lubniewski, Arsen Sliwinski
(Lengyelország) 36.183. A |
2019-08-23 16:42:24 |
|
|
|
|
m (Bragato Giada)férfi K-1 500 m (Dombvári Bence)férfi C-2 500 m (Hajdu Jonatán, Fekete Ádám)női K-2 1000 m (Hagymási Réka, Medveczky Erika)férfi K-4 1000 m (Erdőssy Csaba, Tóth Dávid, Kulifai Tamás, Kós Benedek)
középfutamok 16.18:női K-1 200 m (Lucz Dóra)- olimpiai számférfi K-1 200 m (Csizmadia Kolos) - olimpiai számnői C-1 200 m (Nagy Bianka) - olimpiai számférfi C-2 1000 |
2019-08-23 12:22:13 |
|
|
|
|
m (Bragato Giada)férfi K-1 500 m (Dombvári Bence)férfi C-2 500 m (Hajdu Jonatán, Fekete Ádám)női K-2 1000 m (Hagymási Réka, Medveczky Erika)férfi K-4 1000 m (Erdőssy Csaba, Tóth Dávid, Kulifai Tamás, Kós Benedek)
középfutamok 16.18:női K-1 200 m (Lucz Dóra)- olimpiai számférfi K-1 200 m (Csizmadia Kolos) - olimpiai számnői C-1 200 m (Nagy Bianka) - olimpiai számférfi C-2 1000 |
2019-08-23 11:42:09 |
|
|
|
|
m (Bragato Giada)férfi K-1 500 m (Dombvári Bence)férfi C-2 500 m (Hajdu Jonatán, Fekete Ádám)női K-2 1000 m (Hagymási Réka, Medveczky Erika)férfi K-4 1000 m (Erdőssy Csaba, Tóth Dávid, Kulifai Tamás, Kós Benedek)
középfutamok 16.18:női K-1 200 m (Lucz Dóra)- olimpiai számférfi K-1 200 m (Csizmadia Kolos) - olimpiai számnői C-1 200 m (Nagy Bianka) - olimpiai számférfi C-2 1000 |
2019-08-23 11:01:59 |
|
|
|
|
m (Bragato Giada)férfi K-1 500 m (Dombvári Bence)férfi C-2 500 m (Hajdu Jonatán, Fekete Ádám)női K-2 1000 m (Hagymási Réka, Medveczky Erika)férfi K-4 1000 m (Erdőssy Csaba, Tóth Dávid, Kulifai Tamás, Kós Benedek)
középfutamok 16.18:női K-1 200 m (Lucz Dóra)- olimpiai számférfi K-1 200 m (Csizmadia Kolos) - olimpiai számnői C-1 200 m (Nagy Bianka) - olimpiai számférfi C-2 1000 |
2019-08-23 10:41:47 |
|
|
|
|
Zsombor, Bogár Gábor
K-2 1000 m: Kammerer Zoltán, Gál Péter István
K-4 500 m: Nádas Bence, Tótka Sándor, Birkás Balázs, Kuli István
K-4 1000 m: Erdőssy Csaba, Tóth Dávid, Kulifai Tamás, Kós Benedek
C-1 200 m: Hajdu Jonatán
C-1 500 m: Bodonyi András
C-1 1000 m: Kiss Tamás
C-1 5000 m: Adolf Balázs
C-2 200 m: Korisánszky Dávid, Mike Róber |
2019-08-10 21:37:55 |
|
|
|
|
István, Tótka Sándor (NKM Szegedi VSE, UTE) 29.470 2. Balaska Márk, Apagyi Levente, Csizmadia Kolos, Kovács Márk (Budapesti Honvéd SE, Fémalk Bomba AVSE) 30.440 3. Erdőssy Csaba, Tóth Dávid, Kulifai Tamás, Kós Benedek (Graboplast Győr, UTE, Szarvas) és Obert Ákos, Erős Patrik, Hérics Dávid, Lazur Barnabás (Graboplast Győr)31.710-31.710
C-1:1. Hajdu Jonatán (Dunaferr) 42.132 |
2019-07-28 17:32:09 |
|
|
|
|
Róbert, Sáfrán Mátyás, Bakó Tamás összeállítású kenus kvartett újabb sikeréhez sem férhetett kétség.
Férfi K-2-ben a 2011-es szegedi világbajnokság aranyérmes duója, Tóth Dávid és Kulifai Tamás diadalmaskodott, míg K-4-ben az augusztusi, olimpiai kvalifikációs vb-re készülő Nádas Bence, Birkás Balázs, Kuli István és Tótka Sándor alkotta hajó nyert.
A nőknél kenuban Ball |
2019-07-27 18:42:39 |
|
|
|
|
|
Üzenetek |
Kiss Péteré, Kiss Tamás, Kulifai Tamás, Németh Viktor Máté, Kammerer Zoltán, Koleszár Mátyás, Béke Kornél Kulifai Tamással, Erdőssy Csaba Bogár Gáborral, Dombvári Bencével, Lucz Anna, Kiss Blanka, Erdőssy Csaba, Tóth Dávid, Dombvári Bence, Bragato Giada, Korisánszky Dávid, Mike Róbert, K-4-ben Erdőssy Csaba, Alekszej Vosztrikov, Oleg Szinjavin, Igor Kalasnyikov, Jakubik Gábor, Juraj Tarr, Denis Mysak, Gacsal Ákos, ERDŐSSY CSABA, |
|
|
|