Belépés
velemenyezd: Női kézilabda BL - Hatgólos ferencvárosi vereség
csoport:FTC-Rail Cargo Hungaria - Metz HB (francia) 28-34 (16-20)---------------------------------------------------------
Rosszul kezdett a Ferencváros, de 1-3 után rendezte védekezését és Klujber Katrin találataival fordított. A 20 éves jobbátlövő vezérletével néggyel is vezetett a házigazda (13-9), de a franciák lerohanásból többször is eredményesek tudtak lenni, így a szü
2019-10-13 14:51:35
velemenyezd: Női kézilabda Eb-selejtező - A magyarok húsz góllal győztek Olaszországban
elő, hogy csupán tíz gólt kaptak.
Eredmény,
női Eb-selejtező, 2. forduló, 2. csoport:Olaszország-Magyarország 10-30 (4-16)------------------------------------a magyar gólszerzők: Klujber 8, Lukács 5, Tóvizi, Háfra, Szabó L. 3-3, Schatzl, Kovacsics, Klivinyi 2-2, Kiss N., Tomori 1-1
Az olaszok mindössze nyolc percig tudták tartani magukat (2-2), ezt követően a szünet
2019-09-29 18:52:05
velemenyezd: Női kézilabda Eb-selejtező - Egy újonc a keretben
Blanka (Ferencváros), Janurik Kinga (Érd), Kiss Éva (Győr)jobbszélsők: Faluvégi Dorottya (Győr), Lukács Viktória (Ferencváros)jobbátlövők: Hámori Konszuéla (Váci NKSE), Kiss Nikoletta (Érd), Klujber Katrin (Ferencváros), Tomori Zsuzsanna (Siófok)irányítók: Kovacsics Anikó (Ferencváros), Tóth Gabriella (Érd)beállók: Szabó Laura (Érd), Pásztor Noémi (Ferencváros), Tóvizi Petra (Debr
2019-09-11 11:41:19
velemenyezd: Női kézilabda NB I - Az utolsó percben mentett pontot a Ferencváros
16 másodperc volt hátra, amikor Schatzl Nadine egyenlített, ezzel mindkét csapat megőrizte veretlenségét.
A mezőny legeredményesebbje a fővárosiak junior világbajnok jobbátlövője, Klujber Katrin volt 11 góllal.
Eredmény (a magyar szövetség honlapja szerint):FTC-Rail Cargo Hungaria - DVSC Schaeffler 30-30 (15-13)
A tabella: 1. FTC-Rail Cargo Hungaria
43 1 -127-1
2019-09-10 20:02:38
velemenyezd: Női kézilabda NB I - A Ferencváros 14 góllal legyőzte az MTK-t

A vendégek a második félidőben mindössze öt akciógólt dobtak. A mezőny legeredményesebb játékosa a hazaiak junior világbajnok jobbátlövője, Klujber Katrin volt kilenc találattal.
Eredmény:FTC-Rail Cargo Hungaria - MTK Budapest 36-22 (19-15)

aktuális csapataik):
Binó Boglárka (Győri Audi ETO), Hlogyik Petra (MTK Budapest), Suba Sára (GVM Europe-Vác), Faluvégi Dorottya (FTC-Rail Cargo Hungaria), Kuti Bettina (MTK Budapest), Klujber Katrin (Dunaújvárosi KKA), Lakatos Rita (GVM Europe-Vác), Szabó Kitti (NEKA), Giricz Laura (EUbility Group Békéscsaba), Pásztor Noémi (Budaörs), Tóvizi Petra (DVSC-TVP), Háfra Noémi (FT
2019-08-13 11:50:10
velemenyezd: Egy hétig Törökországban edzőtáborozik a női kézilabda-válogatott
(Győr)jobbszélsők: Faluvégi Dorottya (Győr), Grosch Vivien (Dunújváros), Lukács Viktória (Ferencváros)jobbátlövők: Hámori Konszuéla (Vác), Karnik Szabina (Debrecen), Kiss Nikoletta (Érd), Klujber Katrin (Ferencváros)irányítók: Kovacsics Anikó (Ferencváros), Lakatos Rita (Vác), Tóth Gabriella (Érd)beállók: Bordás Réka (Debrecen), Pásztor Noémi (Ferencváros), Szabó Laura (Érd), Tóvi
2019-07-18 18:21:56
velemenyezd: Női kézilabda vb-selejtező - A magyarok kettős győzelemmel jutottak ki a tornára

A magyarok vasárnap 41-23-ra nyertek Grazban a párharc első mérkőzésén, vagyis a visszavágó gyakorlatilag tét nélküli volt. A meccs legeredményesebb játékosa hat góllal Klujber Katrin volt.
A 24 csapatos vb november 30. és december 15. között lesz Kumamotóban. Ez lesz a 24. női világbajnokság, és a 22., amelyen a magyar válogatott is részt vesz.
A házigazda Japán és
2019-06-05 20:32:47
velemenyezd: Női kézilabda NB I - Kisvárdán győzött a Ferencváros

A mezőny legeredményesebb játékosa a hazaiak horvát jobbszélsője, Aneta Benko volt 11 góllal, a fővárosiaknál Klujber Katrin kilenc gólt dobott.
Eredmény:Kisvárda Master Good SE - FTC-Rail Cargo Hungaria 27-32 (12-18)
A tabella: 1.Győri Audi ETO KC

24 24 - -889-61948 pont - már bajnok 2.FTC-Rail Cargo Hungaria
24 21 - 3811-60442 3.Siófok KC
2019-05-03 19:52:06
velemenyezd: Szerződést hosszabbított Klujber Katrin, az FTC kézilabdázója
beilleszkedett a csapatba, fantasztikusan vette fel a ritmust és kiemelkedően teljesített" - mondta a klub honlapján Bognár László, a szakosztály ügyvezető igazgatója.
A téli szünetben igazolt Klujber néhány hét alatt az FTC kulcsjátékosává vált, január óta hét bajnoki mérkőzésen 33, hat Bajnokok Ligája-találkozón pedig 44 gólt szerzett.
A decemberi szerződéskötéskor más
2019-03-21 16:52:16
velemenyezd: Sérülések miatt változott a női kézilabda-válogatott kerete
kerete:
kapusok:Bíró Blanka (Ferencváros), Kiss Éva (Győr), Triffa Ágnes (Debrecen)
jobbszélsők:Faluvégi Dorottya (Ferencváros), Lukács Viktória (Ferencváros)
jobbátlövők:Klujber Katrin (Ferencváros), Tomori Zsuzsanna (Győr)
irányítók:Kovacsics Anikó (Ferencváros), Lakatos Rita (Vác)
beállók:Elghaoui Asma (Siófok), Mészáros Rea (Ferencváros), Szabó Laura (
2019-03-19 22:33:08
velemenyezd: Női kézilabda MK - Döntőben a Ferencváros
fináléba.
Eredmény, elődöntő:FTC-Rail Cargo Hungaria - Dunaújvárosi Kohász KA 33-26 (17-11)--------------------------------------------------------------a legeredményesebb játékosok: Klujber 7, Pásztor, Háfra 4-4, illetve Sirián 8, Szalai, Szekerczés 4-4
Az első 12 percben a Dunaújváros csupán két gólt szerzett, ezt kihasználva a gyorsabban, pontosabban kézilabdázó FTC 6