velemenyezd: Női kézilabda-vb - Kiss Nikolett és Pásztor Noémi maradt ki a keretből
kapusok:Bíró Blanka (Ferencváros), Kiss Éva (Győr), Triffa Ágnes (Debrecen)
jobbszélsők:Faluvégi Dorottya (Győr), Lukács Viktória (Ferencváros)
jobbátlövők:Klujber Katrin (Ferencváros), Kovács Anna (Debrecen)
irányítók:Kovacsics Anikó (Ferencváros), Tóth Gabriella (Érd), Vámos Petra (Debrecen)
beállók:Szabó Laura (Érd), Tóvizi Petra (Debrece
2019-11-29 09:11:51
velemenyezd: Premiere4 Kupa - Vereséggel zárták a tornát a magyarok
elleni mérkőzésén a magyarok két győzelem mellett másodszor veszítettek.
Eredmény, 3. forduló:Szerbia-Magyarország 25-23 (13-10)-----------------------------------a magyar gólszerzők: Klujber 8, Márton G. 3, Tóth G., Kovács A., Faluvégi, Kovacsics, Schatzl 2-2, Tóvizi, Lukács 1-1
Védekezésben jól kezdtek a magyarok, támadásban viszont több hibát is elkövettek. Kim Rasmus
2019-11-25 10:01:06
velemenyezd: Női kézilabda-vb - Kovács Anna is bekerült az utazó keretbe
kerete:
jobbátlövők:Kiss Nikoletta (Érd), Klujber Katrin (Ferencváros), Kovács Anna (Debrecen)
beállók:Szabó Laura (Érd), Pászto
2019-11-11 19:32:16
velemenyezd: Női kézilabda BL - Öt góllal kikapott a Ferencváros
(15-19)------------------------------------------------------------------
Az már a találkozó előtt biztos volt, hogy az FTC továbbjut a csoportkörből, de továbbra is nyitott kérdés, hogy hány pontot visz magával a középdöntőbe.
Klujber Katrin vezérletével remekül kezdett a Ferencváros, de a kezdeti lendület hamar alább hagyott, a hazaiak játéka némileg statikussá vált, í
2019-11-09 21:12:41
velemenyezd: Női kézilabda-vb - Kovács Anna is szerepel a bő keretben
Triffa Ágnes (Debrecen)
jobbszélsők:Faluvégi Dorottya (Győr), Kovács Anett (Békéscsaba), Lukács Viktória (Ferencváros)
jobbátlövők:Hámori Konszuéla (Vác), Kiss Nikoletta (Érd), Klujber Katrin (Ferencváros), Kovács Anna (Debrecen), Tomori Zsuzsanna (Siófok)
irányítók:Kovacsics Anikó (Ferencváros), Lakatos Rita (Vác), Tóth Gabriella (Érd), Vámos Petra (Debrecen)
2019-11-03 18:11:58
velemenyezd: Női kézilabda BL - Idegenben is legyőzte horvát ellenfelét az FTC
(horvát) - FTC-Rail Cargo Hungaria 26-27 (15-14)---------------------------------------------------------------------
A vendégek a legerősebb keretükkel léptek pályára Kaproncán, és Klujber Katrin vezérletével jól kezdték a mérkőzést. Az első félidő közepén az FTC már két góllal is vezetett, ekkor azonban több hibát is elkövetett. A horvátok átvették az irányítást, fordította
2019-11-02 20:02:57
velemenyezd: Női kézilabda BL - Először nyert a Ferencváros
(17-17)--------------------------------------------------------------------
Mindkét együttes pontatlan támadójátékkal kezdett, a Ferencváros tíz perc alatt csupán kétszer talált be és kétgólos hátrányba került. Háfra Noémit és Klujber Katrint is jól semlegesítették a vendégek, és bár Elek Gábor időkérése után csapatának sikerült egyenlítenie, ezt követően a védekezése nem vol
2019-10-19 17:01:55
velemenyezd: Női kézilabda BL - Hatgólos ferencvárosi vereség
csoport:FTC-Rail Cargo Hungaria - Metz HB (francia) 28-34 (16-20)---------------------------------------------------------
Rosszul kezdett a Ferencváros, de 1-3 után rendezte védekezését és Klujber Katrin találataival fordított. A 20 éves jobbátlövő vezérletével néggyel is vezetett a házigazda (13-9), de a franciák lerohanásból többször is eredményesek tudtak lenni, így a szü
2019-10-13 14:51:35
velemenyezd: Női kézilabda Eb-selejtező - A magyarok húsz góllal győztek Olaszországban
elő, hogy csupán tíz gólt kaptak.
Eredmény,
női Eb-selejtező, 2. forduló, 2. csoport:Olaszország-Magyarország 10-30 (4-16)------------------------------------a magyar gólszerzők: Klujber 8, Lukács 5, Tóvizi, Háfra, Szabó L. 3-3, Schatzl, Kovacsics, Klivinyi 2-2, Kiss N., Tomori 1-1
Az olaszok mindössze nyolc percig tudták tartani magukat (2-2), ezt követően a szünet
2019-09-29 18:52:05
velemenyezd: Női kézilabda Eb-selejtező - Egy újonc a keretben
Blanka (Ferencváros), Janurik Kinga (Érd), Kiss Éva (Győr)jobbszélsők: Faluvégi Dorottya (Győr), Lukács Viktória (Ferencváros)jobbátlövők: Hámori Konszuéla (Váci NKSE), Kiss Nikoletta (Érd), Klujber Katrin (Ferencváros), Tomori Zsuzsanna (Siófok)irányítók: Kovacsics Anikó (Ferencváros), Tóth Gabriella (Érd)beállók: Szabó Laura (Érd), Pásztor Noémi (Ferencváros), Tóvizi Petra (Debr
2019-09-11 11:41:19
velemenyezd: Női kézilabda NB I - Az utolsó percben mentett pontot a Ferencváros
16 másodperc volt hátra, amikor Schatzl Nadine egyenlített, ezzel mindkét csapat megőrizte veretlenségét.
A mezőny legeredményesebbje a fővárosiak junior világbajnok jobbátlövője, Klujber Katrin volt 11 góllal.
Eredmény (a magyar szövetség honlapja szerint):FTC-Rail Cargo Hungaria - DVSC Schaeffler 30-30 (15-13)
A tabella: 1. FTC-Rail Cargo Hungaria
43 1 -127-1
2019-09-10 20:02:38
velemenyezd: Női kézilabda NB I - A Ferencváros 14 góllal legyőzte az MTK-t

A vendégek a második félidőben mindössze öt akciógólt dobtak. A mezőny legeredményesebb játékosa a hazaiak junior világbajnok jobbátlövője, Klujber Katrin volt kilenc találattal.
Eredmény:FTC-Rail Cargo Hungaria - MTK Budapest 36-22 (19-15)

Üzenetek
Kiss Nikolett, Pásztor Noémi, Premiere4 Kupa, Kovács Anna, Bíró Blanka, Kiss Éva, Triffa Ágnes, Faluvégi Dorottya, Lukács Viktória, Klujber Katrin, Kovacsics Anikó, Tóth Gabriella, Vámos Petra, Szabó Laura, Tóvizi Petra, Márton, Tóth, Kovács, Kiss Nikoletta, Kovács Anett, Hámori Konszuéla, Tomori Zsuzsanna, Lakatos Rita, FTC-Rail Cargo Hungaria, Háfra Noémit, Klujber Katrint,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,