menusgabor: Milák-Kenderesi 200 m Bp
Sport
2021-05-24 21:08:05
menusgabor: Úszó VB - Budapest 2021

A medencés úszóknál hétfőn 400 méter vegyesen Hosszú Katinka az első, Mihályvári-Farkas Viktória a második helyen végzett, míg szerdán 200 méter pillangón Milák Kristóf győzött, Kenderesi Tamás pedig harmadikként zárt.

Csütörtökön Kapás Boglárka védte meg címét 200 méter pillangón Hosszú Katinkát megelőzve.

képviselőinek.
November 3-án a Padovában aláírt fegyverszüneti megállapodás a Monarchia számára lezárta az első világháborút. Ezzel Horthy haditengerészeti pályafutása véget ért, és hazatért kenderesi birtokára. A VÖRÖSTERROR
Az Osztrák-Magyar Monarchia felbomlása után,- Magyarországon 1918. november 16-án kikiáltották a köztársaságot. 1919. január 11
2020-03-06 00:24:50
velemenyezd: Úszó Bajnokok Sorozata - Hosszú és Késely is nyert egy aranyat, Szeto Miláknak "üzent"
honfitársa 400 méter gyorson bizonyult a legjobbnak 4:09.10 perces teljesítménnyel. Utóbbi számban két magyar állt a dobogón, mivel a második Kapás Boglárka lett 4:11.35 perccel.
Kenderesi Tamás 200 méter pillangón ugyancsak második helyen ért célba 1:55.87 perccel, ennek a futamnak az érdekessége viszont, hogy Szeto Daija elképesztő, 1:52.53 perces idővel nyert. Ez minden id
2020-01-18 12:31:33
velemenyezd: Úszó Bajnokok Sorozata - Hosszú nyerte a magyarok csatáját 200 méter pillangón
végzett.
A második nap zárásaként 4x100 méteres vegyes vegyesváltót rendeztek nemzetközi csapatok részvételével. A győztes négyesnek tagja volt Késely Ajna, a második helyezettének pedig Kenderesi Tamás.
Az 1,2 millió dollár összdíjazású eseményre - amelynek második állomását a hétvégén Pekingben rendezik - a FINA hívja meg a sportág legjobbjait, a 41 férfi és 29 női ver
2020-01-15 15:42:16
maroka: Két magyar arannyal indult az Úszó Bajnokok Sorozata 2020-as
Két magyar arannyal indult az Úszó Bajnokok Sorozata 2020-as szezonja - a Kínában zajló Úszó Bajnokok Sorozata viadalán.

velemenyezd: Úszó Bajnokok Sorozata - Kenderesi és Késely is győzött

A verseny honlapja szerint Kenderesi 200 méter pillangón 1:55.17 perces idővel diadalmaskodott. A 23 éves olimpiai bronzérmes úszó a nyári világbajnokságon nyolcadik lett, majd a viadal végén botrányba keveredett egy éjszakai bárban. Később térdműtéten esett át, így most tért vissza a nemzetközi színtérre.
Késely 400 méter gyorson nem talált legyőzőre, 4:09.05 perces idő
2020-01-14 15:10:08
velemenyezd: MEFOB - Kenderesi Tamás három aranyérmet nyert
4x100-as vegyesváltó és a 10x50-es gyorsváltó tagjaként is győzött a Tüske-uszodában rendezett versenyen, amelyen 23 felsőoktatási intézmény képviseltette magát.
Az olimpiai bronzérmes Kenderesi a nyári világbajnokság és az azt követő térdműtétje óta először versenyzett, bár még nem működik tökéletesen a lába.
"Még feszül egy kicsit, amikor behajlítom a térdemet, kilencv
2019-11-23 17:01:36
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Úszó VB, Négy Nemzet Úszóverseny, Horthy Miklós, Úszó Bajnokok Sorozata, Szeto Miláknak, Kenderesi Tamás, Márton Anna, Medveczky Erika, Kata Blanka, Olasz Anna, Verrasztó Dávid, Hosszú Katinka, Péni István, Németh Nándor, Vámos Márton, Vogel Soma, Zalánki Gergő, Kapás Boglárka, Csipes Tamara, Mihályvári-Farkas Viktória, Milák Kristóf, Csütörtökön Kapás Boglárka, Hosszú Katinkát, Pénteken Szabó Szebasztián, Lobanovszkij Maxim, Győri Úszó SE,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,