maroka: Fölényes magyar sikerrel zárult a Négy Nemzet Úszóverseny
Kós Hubert 400 m vegyes úszás 4:15.77 idővel
Nyirádi Réka 200 m pillangó 2:11.30 idővel
Kenderesi Tamás 200 m pillangó 1:58.19 idővel
Milák Kristóf 100 m gyors 48.77 idővel
4x100 női gyors váltó 3:45.72 idővel
4x1
2020-07-26 21:20:34
velemenyezd: Úszó Bajnokok Sorozata - Hosszú és Késely is nyert egy aranyat, Szeto Miláknak "üzent"
honfitársa 400 méter gyorson bizonyult a legjobbnak 4:09.10 perces teljesítménnyel. Utóbbi számban két magyar állt a dobogón, mivel a második Kapás Boglárka lett 4:11.35 perccel.
Kenderesi Tamás 200 méter pillangón ugyancsak második helyen ért célba 1:55.87 perccel, ennek a futamnak az érdekessége viszont, hogy Szeto Daija elképesztő, 1:52.53 perces idővel nyert. Ez minden id
2020-01-18 12:31:33
velemenyezd: Úszó Bajnokok Sorozata - Hosszú nyerte a magyarok csatáját 200 méter pillangón
végzett.
A második nap zárásaként 4x100 méteres vegyes vegyesváltót rendeztek nemzetközi csapatok részvételével. A győztes négyesnek tagja volt Késely Ajna, a második helyezettének pedig Kenderesi Tamás.
Az 1,2 millió dollár összdíjazású eseményre - amelynek második állomását a hétvégén Pekingben rendezik - a FINA hívja meg a sportág legjobbjait, a 41 férfi és 29 női ver
2020-01-15 15:42:16
maroka: Két magyar arannyal indult az Úszó Bajnokok Sorozata 2020-as
Két magyar arannyal indult az Úszó Bajnokok Sorozata 2020-as szezonja - a Kínában zajló Úszó Bajnokok Sorozata viadalán.

velemenyezd: Úszó Bajnokok Sorozata - Kenderesi és Késely is győzött

A verseny honlapja szerint Kenderesi 200 méter pillangón 1:55.17 perces idővel diadalmaskodott. A 23 éves olimpiai bronzérmes úszó a nyári világbajnokságon nyolcadik lett, majd a viadal végén botrányba keveredett egy éjszakai bárban. Később térdműtéten esett át, így most tért vissza a nemzetközi színtérre.
Késely 400 méter gyorson nem talált legyőzőre, 4:09.05 perces idő
2020-01-14 15:10:08
velemenyezd: MEFOB - Kenderesi Tamás három aranyérmet nyert
4x100-as vegyesváltó és a 10x50-es gyorsváltó tagjaként is győzött a Tüske-uszodában rendezett versenyen, amelyen 23 felsőoktatási intézmény képviseltette magát.
Az olimpiai bronzérmes Kenderesi a nyári világbajnokság és az azt követő térdműtétje óta először versenyzett, bár még nem működik tökéletesen a lába.
"Még feszül egy kicsit, amikor behajlítom a térdemet, kilencv
2019-11-23 17:01:36
velemenyezd: Megbüntették Kenderesi Tamást
Fábry György vezette bizottság az úszó által elmondottakat, valamint a Koreai Köztársaságból megkapott
2019-11-20 17:32:54
velemenyezd: Rövidpályás úszó Eb - Huszonhárom fős a magyar csapat
isztambuli Eb-n 200 m vegyesen világrekordot úszott.
Bátyja, Dávid ezúttal nem tart a csapattal, és a férfiaknál szintén hiányozni fog a 200 pillangós különítmény, Milák Kristóf, Kenderesi Tamás és Cseh László, akárcsak a nőknél ugyanennek a távnak a specialistája, Szilágyi Liliána. A rövidpályán korábban világbajnok Bernek Péter ugyanakkor indul, akárcsak az idei világkupa-s
2019-11-15 14:21:41
velemenyezd: Úszó-vk - Hosszú fölényes győzelme
második hazai győzelem a "legmagyarabb" számban, 200 méter pillangón született, ahol ugyan nem indult el a világbajnok és világcsúcstartó Milák Kristóf, valamint az olimpiai bronzérmes Kenderesi Tamás sem, távollétükben Biczó Bence nyert 1:58.67 perces idővel.
A szombati program egyik magyar meglepetésével Szentes Bence rukkolt ki, aki 50 méter háton egyéni legjobbjától mindö
2019-10-05 19:22:20
maroka: A történtek rendkívül megviselték Kenderesit
Bronz érmet nyert Kenderesi Tamás számára rémálom volt a 2019 évi vizes V.B.
Hazatért Dél-Koreából Kenderesi Tamás olimpiai bronzérmes úszó, akit szexuális zaklatással vádoltak meg vasárnapra virradóra a vizes világbajnokság helyszínén, Kvangdzsuban. Kenderesire most fegyelmi tárgyalás vár, és nincs is a legjobb állapotban - írja a Magyar Nemzet.

*
8. hely helyezés Kenderesi Tamás 200 m pillangó úszás 1.57.10 idővel.

annál, mint ahogyan azt várni lehetett.
"A világranglisták alapján lehetett számítani a négy-öt éremre, Hosszú Katinka és Milák Kristóf magabiztosan érvényesítette a papírformát, Kenderesi Tamás elszállt ugyan, de bejött helyette Kapás Boglárka, akinél nem számoltunk az érmes helyezéssel. Verrasztó Dávid volt még előzetesen esélyes 400 méter vegyesen, de az elment, így lett v
2019-07-28 16:32:15
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Négy Nemzet Úszóverseny, Úszó Bajnokok Sorozata, Szeto Miláknak, Kenderesi Tamás, Megbüntették Kenderesi Tamást, Vizes, Nyirádi Réka, Ollé Mónika, Kalmár Ákos, Milák Kristóf, Kapás Boglárka, Szeto Daija, Késely Ajna, Hosszú Katinka, Fábry György, Koreai Köztársaságból, Cseh László, Szilágyi Liliána, Bernek Péter, Biczó Bence, Szentes Bence, Hazatért Dél-Koreából Kenderesi Tamás, Magyar Nemzet, Wladár Sándor, Magyar, Burján Katalin,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,