Belépés
velemenyezd: Női kézilabda EHF Kupa - Nyolcgólos előnyben a címvédő Siófok
jövő szombaton rendezik Siófokon, a párharc győztese bejut az EHF Kupa csoportkörébe.
2019-11-10 20:02:05
velemenyezd: Női kézilabda EHF Kupa - Hétgólos előnyben az Érd
helyzetből várhatják a párharc folytatását.
A visszavágót jövő pénteken rendezik Krasznodarban, a párharc győztese bejut az EHF Kupa csopo
2019-11-10 16:51:34
velemenyezd: Női kézilabda EHF Kupa - Komoly előnyben a Debrecen
mérkőzés legeredményesebb gólszerzője a hazaiak válogatott jobbátlövője, Kovács Anna volt nyolc találattal.
A párharc győztese bejut az
2019-11-09 17:21:49
velemenyezd: Női kézilabda EHF Kupa - Hét góllal kikapott a Vác
is egymással játszott a selejtező harmadik körében, akkor a törökök kettős győzelemmel jutottak tovább.
Eredmény,
Női EHF Kupa, selejtező, 3. forduló, 1. mérkőzés:Kastamonu Belediyesi GSK (török)-Váci NKSE 33-26 (16-11)--------------------------------------------------------
Az első félidőben a huszadik percig jól tartotta magát a Vác, a török csapat ezt követően tu
2019-11-09 14:41:41
velemenyezd: Női kézilabda EHF Kupa - Francia ellenfelet kapott a címvédő Siófok
hazája élvonalában. A magyar csapat az első mérkőzésen lesz házigazda, ahogyan a Debrecen is a szerb bajnok ZORK Jagodina ellen.
A Vác ismét összekerült a török bajnok Kastamonu Belediyesi GSK együttesével, amellyel szemben két évvel ezelőtt elbúcsúzott, ugyancsak a harmadik körben.
Az első mérkőzéseket november 9-én és 10-én, a visszavágókat egy héttel később rendezik.
2019-10-22 11:31:14
velemenyezd: Női kézilabda BL - Cseh ellenfele lesz a címvédő Győrnek
- akik először szerepelnek a BL-ben - a selejtezőcsoportban házigazdaként előbb szombaton a spanyol Rocasa Gran Canaria csapatát győzték le 28-21-re, majd vasárnap a török Kastamonu Belediyesi GSK együttesét verték 35-33-ra.
A Bajnokok Ligája D csoportjában a Baník Most és a Győr csapatán kívül a svéd IK Sävehof és a szlovén Krim Mercator Ljubljana szerepel még. Az első fordu
2019-09-08 17:41:56
velemenyezd: Női EHF Kupa - Búcsúzott a Debrecen is
visszavágó:
------------------------------------------------DVSC-TVP - SCM Craiova (román) 26-24 (13-14)
Továbbjutott: a Craiova 48-45-ös összesíté
2017-11-19 20:23:42
velemenyezd: Női EHF Kupa - Kiesett a Vác
félidőben még vezetett.
Eredmény (az európai szövetség honlapjáról):
női EHF Kupa, selejtező, 3. forduló, visszavágó:
------------------------------------------------Kastamonu Belediyesi GSK (török)-Váci NKSE 36-29 (13-14)
Továbbjutott: a Kastamonu, kettős győzelemmel
Később:DVSC-TVP - SCM Craiova (román) 18.15 (az első mérkőzésen: 19-24)

A Duna
2017-11-19 18:02:36
velemenyezd: Női kézilabda EHF Kupa - Házigazdaként veszített a Vác

Eredmény,
Női EHF Kupa, selejtező, 3. forduló, 1. mérkőzés:Váci NKSE-Kastamonu Belediyesi GSK (török) 24-26 (12-11)--------------------------------------------------------a Vác gólszerzői: Kovács P. 6, Diószegi 5, Radosavljevic, Barján 3-3, Szamoránsky, Jovetic 2-2, Kácsor, Lakatos, Szondi 1-1
velemenyezd: Női kézilabda EHF Kupa - Egygólos dunaújvárosi vereség Dániában
hazai visszavágó előtt, amelyet jövő szombaton rendeznek.
később:SC
2017-11-11 15:33:06
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Kovács Anna, Kastamonu Belediyesi GSK, ZORK Jagodina, Rocasa Gran Canaria, Bajnokok Ligája, Baník Most, Krim Mercator Ljubljana, Belediyesi GSK, Váci NKSE-Kastamonu Belediyesi GSK, Kovács, címvédő Siófok, címvédő Győrnek, párharc győztese, párharc folytatását, visszavágót jövő, hazaiak válogatott, selejtező harmadik, törökök kettős, első félidőben, huszadik percig, török csapat, magyar csapat, első mérkőzésen, szerb bajnok, török bajnok, harmadik körben,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,