Belépés
velemenyezd: Koronavírus - Magyar érdekeltségű kézilabda-mérkőzéseket halasztottak el

A magyar szövetség (MKSZ) honlapjának pénteki híradása szerint az európai szövetség (EHF) elhalasztotta a március végére tervezett női Európa-bajnoki selejtezőket. A magyar csapat 25-én és 28-án is Montenegróval találkozott volna, előbb Érden, majd Niksicben. Az MKSZ szerette volna az eredeti időpontban, zárt kapuk mögött megrendezni a hazai találkozót, de erre nincs lehetősé
2020-03-13 12:22:15
velemenyezd: Kézilabda SEHA Liga - David Davis: nem kellene játszani

"Nem igazán tudom, mit várjak a visszavágótól, így, hogy ez a helyzet a világban. Ha játszanunk kell, akkor természetesen százszázalékosan felkészülünk, és megpróbálunk nyerni, de a legracionálisabb döntés az lenne, ha elmaradna a találkozó" - idézi a klub honlapja David Davist.
A szakvezető kifejtette, hogy sportágukban rendszeres a testi kontaktus, amely során a kezüke
2020-03-12 20:32:46
velemenyezd: Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap
Zalaegerszeg-Ferencváros
Duna World12.00: Tenisz, Davis Kupa, selejtező, 2. nap, Magyarország-Belgium, Debrecen17.00: Kosárlabda, női Magyar Kupa, döntő, Pécs
Sport 113.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Rosztov-Don - Ferencváros15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Győr-Valcea17.45: Kézilabda, női EHF Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Siófok-Kasta
2020-03-06 08:02:44
velemenyezd: Férfi kézilabda SEHA Liga - Zágrábban győzött a Veszprém

A Veszprém ezzel nyolc győzelem és két vereséggel végzett a B csoport első helyén a regionális nemzetközi sorozat alapszakaszában.
Eredmény (a sorozat honlapjáról):PPD Zagreb (horvát)-Telekom Veszprém 23-26 (13-13)
2019-12-14 22:42:19
velemenyezd: Férfi kézilabda SEHA Liga - Másodszor kapott ki a Veszprém

A magyar csapat novemberben hazai pályán hét góllal kerekedett szerb riválisa fölé.
A Veszprémnek hét győzelem mellett ez volt a második veresége a regionális nemzetközi sorozat alapszakaszában, amelyben vezeti a B csoportot.
Eredmény:Metaloplastika Sabac (szerb)-Telekom Veszprém 30-26 (18-15)
2019-12-13 20:44:25
velemenyezd: Férfi kézilabda SEHA Liga - Győztes meccsen lépett pályára Paczkowski a Veszprémben

Eredmény:Telekom Veszprém- Metaloplastika Sabac (szerb) 36-29 (22-14)-------------------------------------------------------

A mérkőzés 22. percében először lépett pályára a súlyos térdsérüléséből visszatérő lengyel Pawel Paczkowski, aki két perc múlva góllal mutatkozott be a veszprémi csapatban.
Nem szerepelt a veszprémiek keretében azonban Kentin Mahé, aki m
2019-11-19 20:53:02
velemenyezd: Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda
Helsingborg
Eurosport 219.00: Curling, Európa-bajnokság, Helsingborg
Digisport 120.25: Röplabda, női BL, D csoport, 1. forduló, A. Carro Imoco Conegliano-Vasas Óbuda

2019-11-18 08:01:42
velemenyezd: Férfi kézilabda SEHA Liga - A Veszprém ismét legyőzte a Szpartak Moszkvát

Eredmény:Telekom Veszprém-Szpartak Moszkva (orosz) 37-32 (17-13)-------------------------------------------------------
A vendég orosz csapat - vélhetően vízumproblémák miatt - csupán nyolc mezőnyjátékost tudott nevezni a mérkőzésre. A házigazda veszprémiek a Moszkvában 26-23-ra megnyert meccshez hasonlóan ezúttal is az U21-es csapatukkal álltak ki, a felnőtt keretből cs
2019-11-05 18:59:25
velemenyezd: Férfi kézilabda SEHA Liga - Fölényes veszprémi siker

Eredmény:Telekom Veszprém-Meskov Breszt (fehérorosz) 32-23 (15-11)---------------------------------------------------------
Az elmúlt két hétben három mérkőzést is veszítő hazaiak ezúttal sem kezdtek jól, sőt a 13. percben Mikita Vailupau vezérletével a vendégek már 9-6-ra vezettek. A folytatásban egy 6-0-s sorozattal rukkolt elő a Veszprém, amely a szünetben már négy, a
2019-10-05 22:32:51
velemenyezd: Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap
Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Mezőkövesd16.45: Úszás, világkupa, Budapest19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Fehérvár-Debrecen22.45: Atlétika, világbajnokság, Doha
Duna World14.15: Kézilabda, női NB I, Érd-Siófok15.45 és 18.45: Atlétika, világbajnokság, Doha
Sport 110.30: Tenisz, ATP-torna, Peking15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Hoffenheim18.45: Kézil
2019-10-04 08:11:07
velemenyezd: Férfi kézilabda SEHA Liga - Először kapott ki a Veszprém

A legutóbb ezüstérmes magyar csapat három győzelem után, először kapott ki a regionális nemzetközi sorozatban.
Eredmény:Eurofarm Rabotnik (északmacedón)-Telekom Veszprém 26-24 (14-8)
2019-10-02 20:22:16
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Kézilabda SEHA Liga, David Davis, SEHA Liga, Szpartak Moszkvát, David Davist, Duna World12, Davis Kupa, Magyar Kupa, Bajnokok Ligája, Metaloplastika Sabac, Telekom Veszprém- Metaloplastika Sabac, Pawel Paczkowski, Kentin Mahé, Carro Imoco Conegliano-Vasas Óbuda, Spíler1 TV18, Telekom Veszprém-Metaloplastika Sabac, Telekom Veszprém-Szpartak Moszkva, Telekom Veszprém-Meskov Breszt, Mikita Vailupau, Bank Liga, Duna World14, Bayern München-Hoffenheim18, Eurofarm Rabotnik, magyar szövetség, európai szövetség, március végére,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,