Róla a kis Jézus tengeren szétnézhet.
Gyönyörű s
2019-12-03 13:21:54
velemenyezd: Triatlon-vb - Lehmann Csongor ezüstérmes az U23-as mezőnyben

Az olimpiai távú - 1500 méter úszás, 40 kilométer kerékpározás, 10 kilométer futás - versenyen a nemzetközi szövetség eredményközlője szerint Lehmann Csongor 1:50:36 óra alatt ért célba.
Tavaly még a juniorok között világbajnok versenyző az MTI-nek elmondta: elsőévesként a korosztály legjobbjai annak ellenére kevésbé számítottak tőle kiugró teljesítményre, hogy év közben
2019-08-30 18:12:31
velemenyezd: Triatlon világkupa - Lehmann Csongor és Bragmayer lett a legjobb magyar

Lehmann Csongor - aki szombaton selejtezős futamában másodikként végzett - 53:49 perc alatt teljesítette a 750 méter úszásból, 20 kilométer kerékpározásból és 5 kilométer futásból álló távot. A magyar triatlonos végig nagy csatában volt a győzelemért, bár a végén még a dobogóról is leszorult: a győztes amerikai Eli Hemming mögött hat másodperccel ért célba, az éremszerzőktől
2019-07-14 18:01:58
furaila: Ügynökök az Országgyűlésben 1990-1994
Dr. Ilkei Csaba: Ügynökök az országgyűlésben, 1990-1994

Kikkel bővült a behálózott képviselők köre? (I.)

2010 tavaszán elsőként dolgoztam fel az átmentett állambiztonsági múlt tetten ért következményeit az első szabadon választott országgyűlés (1990-1994) képviselői körében.
2019-07-09 00:44:32
velemenyezd: Triatlon-vb - Lehmann Csongor aranyérmes a junioroknál

A verseny eredményközlő honlapjának tájékoztatása szerint a győztes magyar 52:49 perc alatt teljesítette a távot, és 23 másodperccel előzte meg az ezüstérmes francia Paul Georgenthumot, valamint 25-tel a bronzérmes német Philipp Wiewaldot.
A másik két magyar induló közül Dévay Zsombor a 35. helyen végzett (55:25 p), míg Karai Levente nem fejezte be a versenyt, amelyen 68
2018-09-15 10:11:20
velemenyezd: Triatlon-vb - Bicsák Bence bronzérmes U23-ban

A verseny eredményközlő honlapjának tájékoztatása szerint Bicsák 1:44:31 óra alatt teljesítette az olimpiai távot - amely 1,5 km úszásból, 40 km kerékpározásból és 10 km futásból áll -, és mindössze 23 másodperccel maradt el a győztes új-zélandi Tayler Reidtől (1:44:08), valamint 11 másodperccel az ezüstérmes brit Samuel Dickinsontól (1:44:21). A másik magyar induló, Dévay Má
2018-09-14 09:51:11
velemenyezd: Vanek bronzérmes a triatlon Európa Kupa székesfehérvári állomásán

A verseny honlapjának tájékoztatása szerint Vanek 58:41 perc alatt teljesítette a sprinttávú viadalt, míg Király 51:47 perc alatt ért célba. A nőknél az osztrák Sara Vilic, a férfiaknál a brit Morgan Davies győzött.
A férfiaknál 11 magyar indult, közülük négyen (Balla Bálint, Hornyák Döme, Kovácshegyi Bence Zoltán, Tóth Máté) nem fejezték be a versenyt. A nőknél heten ké
2018-03-21 09:20:42
skorpiolilike: 2018. évi történelmi évfordulók 03. 08.
Március 8. az év 67. (szökőévben 68.) napja a Gergely-naptár szerint.
Az évből még 298 nap van hátra.

Névnapok: Zoltán, Apol, Apolka, Apolló, Apollónia, Aracs, Arad, Aramisz, Beáta, Csolt,
Filemon, János, Julián, Juliánusz, Júliusz, Kada, Szilvánusz, Zolta

Események
1706 - A huszti országgyűlésen kimondják az Erdélyi Fejedelemség önállóságát M
2018-03-07 09:04:45
ametiszt54: 2018. évi történelmi évfordulók 03. 08.

Események
1706 - A huszti országgyűlésen kimondják az Erdélyi Fejedelemség önállós
2018-03-07 09:03:48
velemenyezd: Új magyar zeneművek szólalnak meg októberben a Fészek Művészklubban

A Hangverseny fiatalokkal, kortársaknak című délutáni műsorban egyebek mellett Lajtha László Fúvósnégyese, Tóth Péter Apokrif szonáta és Madarász Iván Három kánon című darabja hangzik el, este az Octovoice Énekegyüttes a Színház és Filművészeti Egyetem hallgatóinak közreműködésével többek között Orbán György Paprikajancsi szerenádját, Selmeczi György Két tangóját és Kálmán Ta
2017-10-15 09:31:12
menusgabor: A temetők csendje

2016-11-01 20:45:08
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Szent Teréz, Lehmann Csongor, Bicsák Bence, Európa Kupa, Fészek Művészklubban, Szent Péter, Ilkei Csaba, Paul Georgenthumot, Philipp Wiewaldot, Dévay Zsombor, Karai Levente, Tayler Reidtől, Samuel Dickinsontól, Dévay Má, Sara Vilic, Morgan Davies, Balla Bálint, Hornyák Döme, Kovácshegyi Bence Zoltán, Tóth Máté, Bodó Sándor FIDESZ, Budaházy Áron MIÉP, Cseri Melinda NP, Dede Tamás MSZP, Drotár Adrienn ÚMF, Glatz János SZEM PÁRT,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,