Belépés
velemenyezd: Osztrák jégkorongliga - Bartalis és Hári is a Fehérvárban folytatja

A ligában szerdán meghosszabbították a transzferstopot, ám a székesfehérvári együttes különengedélyt kapott a bajnokság résztvevőitől, így az átigazolási moratórium előtt szerződtetett magyar játékosait bemutathatta a klub.
Ennek nyomán a csütörtöki sajtótájékoztatón Gál Péter Pál elnök közölte, hogy a régi, sikeres időket idéző stratégiai utat követve minél több magyar
2020-07-16 12:42:36
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Finn edző irányítja a Fehérvári Titánokat

A klub honlapjának beszámolója szerint a játékoséveit Finnországban töltő tréner aktív pályafutását 2007-ben fejezte be. Már a következő szezonban megkezdte az edzősködést, utánpótláscsapatokat irányított, legutóbb pedig a svéd Mora IK felnőtt csapatának a segédedzője volt. Felnőtt együttesnél vezetőedzőként először dolgozik majd.
"A Titánok élére olyan edzőt kerestünk,
2020-06-29 17:03:23
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Tizenegy csapat nevezett a következő szezonra
esetében még nem teljes, ezek az egyesületek pedig június 2-ig végezhetik el a hiánypótlást.
A bajnokságba a Corona Brasov, a DEAC, a Dunaújvárosi Acélbikák, a DVTK Jegesmedvék, a Fehérvári Titánok, az FTC-Telekom, a Gyergyói HK, a MAC-HKB Újbuda, a Schiller HC, az SC Csíkszereda, valamint az UTE nevezett.
A közleményben az áll, hogy a koronavírus-járvány miatt kialakult
2020-05-05 12:42:09
velemenyezd: Több magyar szerepelhet a Fehérvár AV19 keretében

Gál Péter Pál, a székesfehérvári klub elnöke az M1 aktuális csatornának elmondta, a sportszakmai szemponton túl nincs jelentősége annak, hogy a legutóbbi idényben nem jutottak a rájátszásba, mert a playoff hamar félbeszakadt, jelenleg pedig a pénzügyi, gazdasági kérdések megválaszolása a legnagyobb kihívás.
"A mostani helyzetben nyilvánvalóan elsődleges az emberi életek
2020-04-18 18:31:06
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Négy között a címvédő Ferencváros

A zöld-fehérek középszakaszgyőztesként az Újpesttel találkoznak a négy között.
Eredmények, Erste Liga (a szövetség honlapja szerint):
negyeddöntő, 6. mérkőzések:Fehérvári Titánok - FTC-Telekom 2-4 (1-1, 1-1, 0-2)
Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcot 4-2-re a Ferencváros nyerte.
Korábban:Gyergyói HK (romániai)-Corona Brasov (romániai) 1-2 (1-0, 0-
2020-03-04 21:02:19
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Idegenben egyenlített a Brassó

A négy közé jutásról döntő hetedik összecsapást pénteken rendezik Brassóban.
negyeddöntő, 6. mérkőzések:Gyergyói HK (romániai)-Corona Brasov (romániai) 1-2 (1-0, 0-1, 0-0, 0-1) - hosszabbítás után
Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 3-3.
Később:Fehérvári Titánok - FTC-Telekom 18.30
2020-03-04 20:22:07
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Elődöntőben a Csíkszereda, szépített a Fehérvár

A Fehérvári Titánok 3-2-re szépítette a negyeddöntős párharc állását, miután 4-2-re nyert a címvédő Ferencváros vendégeként.
negyeddöntő, 5. mérkőzések:FTC-Telekom - Fehérvári Titánok 2-4 (1-3, 0-0, 1-1)
Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 3-2 a Ferencváros javára.DEAC-Sport Club Csíkszered
2020-03-02 20:23:54
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Brassóban került előnybe a Gyergyó
mérkőzések:Corona Brasov (romániai)-Gyergyói HK (romániai) 3-4 (0-1, 1-0, 2-3)
Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 3-2 a Gyergyói HK javára.
később:FTC-Telekom - Fehérvári Titánok 18.00
Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 3-1 a Ferencváros javára.DEAC-Sport Club Csíkszereda (romániai) 18.00
Az egyik fél negyedik sikeréig tartó
2020-03-02 19:53:31
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Egy sikerre a címvédő az elődöntőtől

A másik szombati összecsapáson a Brassó ugyanilyen arányban győzött a Gyergyó vendégeként, ezzel egyenlített a párharcban.
Erste Liga, negyeddöntő, 4. mérkőzések:Fehérvári Titánok - FTC-Telekom 1-4 (1-0, 0-1, 0-3)
Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 3-1 a Ferencváros javára.Gyergyói HK (romániai)-Corona Brasov (romániai) 1-4 (0-2, 1-1, 0-1)
Az
2020-02-29 20:12:36
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Tizenegy gólos meccsen került előnybe a Ferencváros

Erste Liga, negyeddöntő (a sorozat honlapjáról):
3. mérkőzés:Fehérvári Titánok - FTC-Telekom 5-6 (2-3, 2-2, 1-1)
Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 2-1 a Ferencváros javára.
korábban:
3. mérkőzés:Gyergyói HK (romániai)-Corona Brasov (romániai) 5-2 (0-1, 3-1, 2-0)
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Egyenlített a Gyergyó és a Ferencváros
egyenlítettek, ám fordítani nem tudtak, a hosszabbításban pedig a gyergyószentmiklósiak szerezték meg a győztes találatot.
A Ferencváros hétfőn nagy meglepetésre hosszabbítás után kikapott a Fehérvári Titánoktól, ezúttal azonban a papírformát érvényesítve könnyedén győzött.
Eredmények (a sorozat honlapjáról):Corona Brasov (romániai)-Gyergyói HK (romániai) 2-3 (0-1, 0-1,
2020-02-25 22:24:03
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Jégkorong Erste Liga, Fehérvári Titánokat, Fehérvár AV19, Péter Pál, Mora IK, Corona Brasov, Dunaújvárosi Acélbikák, DVTK Jegesmedvék, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, MAC-HKB Újbuda, Schiller HC, Erste Liga, DEAC-Sport Club Csíkszered, DEAC-Sport Club Csíkszereda, Fehérvári Titánoktól, következő szezonra, címvédő Ferencváros, ligában szerdán, székesfehérvári együttes, bajnokság résztvevőitől, átigazolási moratórium, csütörtöki sajtótájékoztatón, klub honlapjának, játékoséveit Finnországban, következő szezonban,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,