Valaki magyarázza el nekem, hogy mi értelme az életnek, ha a fájdalmat is kockáztatva nem vagyunk hajlandók küzdeni a szívünkben lakozó igazságokért. Néha bizony tombolni kell.

Estelle Laure
2024-02-08 19:44:55
maroka: Két győri játékos bekerült a kézi-Eb álomcsapatába
A Győri Audi ETO KC játékosai közül a norvég Stine Oftedal és a francia Estelle Nze Minko is bekerült a dániai női kézilabda Európa-bajnokság álomcsapatába.
A torna honlapjának vasárnapi beszámolója kiemeli, hogy Stine Oftedalt a két évvel ezelőtti Eb-n is a legjobb irányítónak választották. Csapata eddigi hét mérkőzésén 36 gólpasszt adott - ami a legtöbb a mezőnyben - és 28 g
2020-12-20 21:33:35
velemenyezd: Női kézilabda NB I - Siófokon szakadt meg a Győr hosszú veretlensége
címvédő hátránya, de a Siófok nem engedte ki kezéből a megérdemelt sikert. A hazaiaknál Nerea Pena, Gnonsiane Niombla, Andrea Kobetic és Tomori Zsuzsanna is öt góllal zárt. A győrieknél Estelle Nze Minko ugyancsak ötször volt eredményes.
A Győr ezt megelőzően tavaly augusztusban kapott ki, akkor a montenegrói Buducnost Podgorica győzte le felkészülési mérkőzésen. Tétmeccset l
2020-01-22 19:42:07
velemenyezd: Női kézilabda-vb - Szoros meccsen győztek a címvédő franciák

A franciáknál a Bajnokok Ligája-címvédő Győri Audi ETO KC játékosai közül a beálló Béatrice Edwige három, az irányító Estelle Nze Minko pedig két gólt szerzett a Jamagában rendezett mérkőzésen.
Eredmények, csoportkör, 4. forduló:
B csoport:
----------Franciaország-Németország 27-25 (14-12)
korábban:Koreai Köztársaság-Ausztrália 34-17 (18-10)
később:Dá
2019-12-04 12:52:46
velemenyezd: Női kézilabda-vb - Montenegró ismét nyert a magyar csoportban
játszottak a brazilokkal Jamagában. A dél-amerikaiaknál a Győr balátlövője, Eduarda Amorim hét lövésből csupán kétszer talált be. A franciáknál az ugyancsak győri Béatrice Edwige három, Estelle Nze Minko pedig két gólt szerzett.
Szombaton mindkét együttes vereséggel kezdte a tornát.
Eredmények, csoportkör, 2. forduló:
B csoport:
---------Franciaország-Brazília
2019-12-01 08:40:57
velemenyezd: Női kézilabda-vb - Meglepő spanyol győzelem a magyar csoportban
címvédő franciák is váratlan vereséggel kezdtek, mivel Jamagában két góllal kikaptak a Koreai Köztársaságtól. A Győr francia légiósai közül a beálló Béatrice Edwige egyszer, az irányító Estelle Nze Minko négyszer volt eredményes.
A hollandok Kumamotóban négy góllal kikaptak Szlovéniától. A Ferencváros beállója, Danick Snelder egy gólt szerzett.
Az olimpiai bajnok oroszok
2019-11-30 12:01:45
velemenyezd: Női kézilabda BL - A címvédő Győr hatgólos sikerrel zárta a csoportkört
Csehországban, ezért ezúttal is jelentős különbségű sikerre lehetett számítani tőlük. A hetedik percben mégis a Baník Most vezetett két góllal, ám a hazaiak egy időre átvették az irányítást, és Estelle Nze Minko vezérletével 7-1-es sorozatot produkáltak.
Ekkor vélhetően kevesen gondolták, hogy a szünetben csak néggyel vezet majd az ETO, de a folytatásban felváltva estek a gól
2019-11-17 18:42:07
velemenyezd: Női kézilabda EHF Kupa - A Siófok döntetlent játszott a döntő első meccsén
siófoki kapus, Silje Solberg ikertestvére - góljaival ellépett, így Tor Odvar Moen siófoki vezetőedző a 11. percben időt kért, és pályára küldte világ- és Európa-bajnok francia irányítóját, Estelle Nze Minkót (6-2).
A hazaiak tíz percig nem találtak a hálóba, de mivel Sandra Toft kapus jól védett, társai pedig egy ideig semlegesíteni tudták a horvát Andrea Kobeticet és Katari
2019-05-05 16:51:40
velemenyezd: Női kézilabda NB I - A Siófok rangadót nyert az FTC otthonában
viszont ismét az EHF Kupa-döntős Siófok vezetett két találattal. A szoros és izgalmas utolsó percekben a vendégek egy gólt megőriztek az előnyükből, pedig világbajnok irányítójuk, a francia Estelle Nze Minko kisebb sérülés miatt egyáltalán nem lépett pályára.
A találkozó legeredményesebb játékosa a siófokiak horvát átlövője, Andrea Kobetic volt 11 góllal. A fővárosiaknál a sp
2019-04-24 20:51:36
velemenyezd: Női kézilabda NB I - Nyert a Siófok

A hazaiaktól a világbajnok francia Estelle Nze Minko, míg a vendégektől az angolai légiós Isabel Guialo egyaránt hét gólig jutott.
Eredmény:Siófok KC-Kisvárda Master Good SE 26-21 (13-13)
A tabella: 1. Győri Audi ETO KC

22 22- -820-57144 pont 2. FTC-Rail Cargo Hungaria 19 18- 1643-46936 3. Érd HC

21 151 5634-57631 4. Siófok K
2019-04-18 19:42:19
velemenyezd: Női kézilabda EHF Kupa - Negyeddöntős a Siófok
előttük pedig a dán Herning-Ikast és a német Metzingen együttese ellen is nyert, így százszázalékos teljesítménnyel vezeti csoportját.
Újabb mérkőzésén a Sió
2019-01-26 20:46:05
velemenyezd: Női kézilabda EHF Kupa - Harmadszor is nyert a Siófok
Jezic, Drabik, Perianu, Hmirova 2-2, Kobetic 1
A vendégcsapat már a nyolcadik percben időt kért, mert nem tudott a hálóba találni, ám később sikerült egyenlítenie. A világbajnok francia Estelle Nze Minko irányításával azonban ismét elléptek a siófokiak, akik tulajdonképpen már a szünet előtt eldöntötték a mérkőzést (17-9).
A második félidőben a francia Camille Aoustin vo
2019-01-19 19:57:51
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Estelle Laure, Győri Audi ETO KC, Stine Oftedal, Estelle Nze Minko, Stine Oftedalt, Nerea Pena, Gnonsiane Niombla, Andrea Kobetic, Tomori Zsuzsanna, Buducnost Podgorica, Bajnokok Ligája-címvédő Győri Audi ETO KC, Béatrice Edwige, Koreai Köztársaság-Ausztrália, Eduarda Amorim, Koreai Köztársaságtól, Danick Snelder, Baník Most, Silje Solberg, Odvar Moen, Estelle Nze Minkót, Sandra Toft, Andrea Kobeticet, Kupa-döntős Siófok, Isabel Guialo, Siófok KC-Kisvárda Master Good SE, FTC-Rail Cargo Hungaria,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,