Belépés
velemenyezd: Futócéllövő Eb - Major Veronika áll az élen a 40 vegyes felénél
Major 191 körrel (97, 94) vezet, néggyel megelőzve a második német Daniela Vogelbachert. Körtvélyessy Gabriella 184, Bedekovich Viktória 161 kört lőtt.
A férfiaknál a svéd Emil Mar
2019-07-13 15:11:52
velemenyezd: Futócéllövő-vb - Ezüst után bronzérmes a férfi csapat
győztek 1172 körrel, második pedig Svédország hármasa lett 1167 körrel.
2016-07-18 17:02:05
velemenyezd: Légfegyveres Eb - Bronzérmes a férfi futócélcsapat
helyen fejezte be az olimpia műsorán nem szereplő számot.
Az elődöntőbe az orosz Makszim Sztyepanov és Dmitrij Romanov, valamint a finn Tomi-Pekka Heikkila, valamint a svéd Emil Martinsson jutott be. Sike az alapversenyben negyedik finn lövőtől három körrel kapott ki.
Az ebben a számban a tavalyi világbajnokságon is harmadik futócéllövők a magyar csapat második érmét sze
2015-03-04 16:22:38
velemenyezd: Légfegyveres Eb - Bronzérmes a férfi futócéllövő-csapat
győztes finnektől 21, míg a második oroszoktól 7 körrel maradt el.
Az egyéni versenyben Boros 383 kört lőtt, s szétlőhetett a bronzéremért, ám ott egy körrel kikapott a svéd Emil Martinssontól. Tasi Tamás 370 körrel a 14., míg Sike József 367 körrel a 15. helyen zárt. A számot a finn Krister Holmberg nyerte 386 körrel.
A moszkvai kontinensviadalon kedden és szerdán rende
2014-03-03 11:42:27
velemenyezd: Sike József aranyérmes a futócéllövő-vb-n

A magyar szövetség tájékoztatása szerint Sike 393 körös eredménnyel szerezte meg az első helyet a vb-n, s a második svéd Emil Martinssont három körrel utasította maga mögé.
A Sike, Tasi Tamás, Boros László összeállítású csapat az ötödik lett.
2012-06-03 17:44:13
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Futócéllövő Eb, Major Veronika, Légfegyveres Eb, Sike József, Daniela Vogelbachert, Körtvélyessy Gabriella, Bedekovich Viktória, Emil Mar, Makszim Sztyepanov, Dmitrij Romanov, Tomi-Pekka Heikkila, Emil Martinsson, Emil Martinssontól, Tasi Tamás, Krister Holmberg, Emil Martinssont, Boros László, férfi csapat, férfi futócélcsapat, második német, svéd Emil, olimpia műsorán, orosz Makszim, finn Tomi-Pekka, alapversenyben negyedik, tavalyi világbajnokságon,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,