menusgabor: Szőke nő viccek: Szőkékről - Nem csak szőkéknek

4Karácsony-helyettese elszólta magát, újabb durva áremelések jönnek Budapesten

2023-08-01 20:15:14
menusgabor: A zseniális magyar mérnök találmánya tízezrek életét mentett
100 címmel.

A Tarics-életműnek legalább annyira fontos eleme a földrengésbiztos építkezés technológiájának kifejlesztése, mint az olimpiai bajnoki cím.

Tarics a Budapesti József Nádor Műszaki és Gazdasági Egyetemen szerzett építészmérnöki diplomát a harmincas évek derekán, vízilabdás pályafutása befejeztével, 1941-ben hosszas tanulmányúton vett részt az Eg
2023-02-13 19:45:34
menusgabor: Csoda Angliában: elképesztő foci, kiütéses győzelem!
angol válogatott ellen a Nemzetek Ligájában. Marco Rossi csapat pedig tovább folytatta egészen hihetetlen sorozatát és 10 nap elteltével kétszer is legyőzte a tavalyi Eb-döntős Angliát. A budapesti 1-0-s siker után idegenben 4-0-ra nyert a magyar csapat, amely a legendás 6:3 óta először verte Angliában az angol válogatottat és annak is köszönhetően, hogy a németek 5-2-re verték az
2022-06-15 20:45:22
menusgabor: Magyarországon a világ egyik legnézettebb sporteseménye
biztatták az időfutam alatt a versenyzőket /Fotó: Fuszek Gábor
Budapest - Talán a rajongók, a versenyzők és a szervezők legmerészebb elképzeléseit is túlszárnyalta a Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny magyarországi Nagy Rajtjának (
2022-05-08 20:30:43
menusgabor: Ötvenegy éves korában elhunyt Csollány Szilveszter olimpiai
fertőződött meg - közölte a Magyar Torna Szövetség (MATSZ) és a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) közös közleményében.

Csollány Szilveszter (Sopron, 1970. április 13. - Budapest, 2022. január 24.) magyar olimpiai, világ- és Európa-bajnok tornász. Az Újpest, majd a Dunaferr SE és a Bp. Honvéd versenyzője volt.

A gyűrű egykori kiválósága koronavírus-fertőz
2022-01-25 19:00:53
menusgabor: 125 éve szereztük meg az első olimpiai aranyunk

125 ÉVE SZEREZTÜK MEG AZ ELSŐ OLIMPIAI ARANYUNKHajós Alfréd (Budapest, 1878. február 1. - Budapest, 1955. november 12.) magyar építészmérnök, gyors
2021-04-11 20:00:25
menusgabor: 95 éves lenne Papp László

95 ÉVES LENNE PAPP LÁSZLÓMárcius 25-én ünnepelte volna 95. születésnapját a háromszoros olimpiai bajnok ökölvívó, később sikeres szövetségi kapitány Papp Lás
2021-03-27 19:00:25
maroka: Nagy nap lesz a mi est 02.16
Budapesti Leipzig-Liverpool B..L-nyolcaddöntő Budapest Puskás Aréna.

Közvetítés ma est M4 sport csatornáján 21 órakor
A negyedik helyezett Sepli OSK a 11. Arges otthonában lép pályára Piteștiben a román labdarúgó-bajnokság keddi játéknapján, a mérkőzés 18 órakor kezdődik.
Gulácsi Péter és Willi Orbán csapata, az RB Leipzig a koronavírussal kapcsolato
2021-02-16 15:30:14
maroka: Sorozatban a negyedik tétmérkőzését nyerte meg az RB Leipzig
Dominikot ezúttal sem nevezték a keretbe.
Sorozatban a negyedik tétmérkőzését nyerte meg az RB Leipzig, amely legközelebb a koronavírussal kapcsolatos beutazási korlátoz
2021-02-13 21:03:50
maroka: 2020 év sportolója gála műsor - nemzeti szinház
rajongója volt az Aranycsapatnak, míg ő maga duplán boldog és büszke, hogy magyar szövetségi kapitány lehet.
- Év legjobb csapata: férfi labdarúgó válogatott, ott lesz a részben budapesti rendezésű Európa-bajnokságon, és feljutott a Nemzetek Ligája A-divíziójába. a vírushelyzet elmúltával pedig ismét szurkolók előtt játszhatnak majd.
- Életmű díjas: a 100 éves Kelti Ágn
2021-01-11 22:48:30
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Nagy Ilona, Csoda Angliában, Csollány Szilveszter, Papp László, Budapesti József Nádor Műszaki, Gazdasági Egyetemen, Nemzetek Ligájában, Marco Rossi, Eb-döntős Angliát, Fuszek Gábor, Nagy Rajtjának, Magyar Torna Szövetség, Magyar Olimpiai Bizottság, Dunaferr SE, SZEREZTÜK MEG AZ ELSŐ OLIMPIAI ARANYUNK, Hajós Alfréd, ÉVES LENNE PAPP LÁSZLÓ, Papp Lás, Budapesti Leipzig&#8211, Liverpool, L-nyolcaddöntő Budapest Puskás Aréna, Sepli OSK, Gulácsi Péter, Willi Orbán, Nemzetek Ligája A-divíziójába, Kelti Ágn,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,