velemenyezd: Cselgáncs ob - Salánki, Gercsák és Sipőcz is ob-arannyal melegített a párizsi Grand Slamre
(Széchenyi Egyetem SE)2. Árvai Péter (Ceglédi VSE)3. Kerstner Róbert (Veresi KE) és Tompa Márton (Szatymaz)
48 kg (10 induló):1. Beringer Fatime (Vasas Judo)2. Paár Viktória (Óbudai JC)3. Kis Noémi (KDJSE) és Mamira Luca (Toto Sport)
52 kg (6 induló):1. Knetig Emőke (Mogyi-Bajai JC)2. Kriza Anna (Miskolci VSC)3. Hajdu Ilang (Diósdi DSE) és Perger Ivet
velemenyezd: Súlyemelő-vb - Thaiföldi csúcsverseny thaiok nélkül
elvárás az volt, hogy egyéni legjobbjukat szárnyalják túl, és minél több érvényes gyakorlatot mutassanak be. Ennek alapvetően megfeleltek. A 18 éves, felnőtt vébén ezúttal debütáló Boros Viktória a 87 kilogrammban egyéni csúcsokat produkálva végzett 20.-ként az összetettben. A csaknem kétszer annyi idős, ám szintén élete első felnőtt-világbajnokságán induló Szuromi Tímea nemcsak e
2019-09-28 22:23:05
velemenyezd: Súlyemelő-vb - Megérkezett a magyar csapat, Magát nélkül
pedig 12. volt, a thaiföldi vébé rajtlistája szerint szerdán lépne versenydobogóra a 87 kilósok B csoportjának tagjaként.
Hiányában is lesz magyar szereplője a kategóriának: Boros Viktória, a szombathelyi Haladás VSE emelője indul, besorolása alapján a 87 kg C csoportjában, kedden. Aznap lesz jelenése a BKV Előre versenyzőjének, Szuromi Tímeának a 81 kilósok B csoportjában, m
2019-09-21 13:11:59
velemenyezd: Súlyemelő vb - Máris van világcsúcs: száz ország nevezett
mivel B, vagy akár C csoportos teljesítménnyel is be lehet kerülni az első tízbe, mivel a produkció rangsorol, nem pedig a csoportbeosztás.
Mindenesetre az első magyar fellépő Boros Viktória lesz, aki jövő kedden, a 87 kilósok C csoportjában mutatkozik be, a rendkívül magas létszám miatt igen sűrű program késő esti szakaszában, helyi idő szerint 22.30-tól. Szeptember 25-én ko
2019-09-17 21:32:29
velemenyezd: Sportlövő Eb - Kijelölték a magyar csapatot
gyorstüzelőpisztoly döntőjét.
"Két-három érem és egy újabb olimpiai kvóta megszerzése a cél. Női sportpisztolyban nagyon erős válogatottunk van, a Major Veronika, Csonka Zsófia, Egri Viktória hármas csapatban akár dobogós is lehet. Major Veronika idén fantasztikusan szerepelt, hiszen két világkupán aranyérmes volt, a harmadikon is dobogóra állhatott, de a 10 méteres Eb-ről se
2019-09-04 18:52:32
maroka: Major Veronika Eb-aranyérmes futó céllövésben
második helyen az ukrán Galina Avramenko zárt 377 körrel, míg a harmadikon az orosz Irina Izmalkova 375-tel. A másik két magyar induló közül, Körtvélyessy Gabriella 359 körrel 7., Bedekovich Viktória 317 körrel 13. lett.
,,Reggel úgy keltem, hogy éreztem, jól fog menni a lövészet. Nagyon koncentráltam már a szólításom előtt is, mert akartam ezt a sikert. Az utolsó nyolca
2019-07-14 13:48:39
velemenyezd: Futócéllövő Eb - Major Veronika aranyérmes a 40 vegyes számban
"Reggel úgy keltem, hogy éreztem, jól fog menni a lövészet. Nagyon koncentráltam már a szólításom előtt is, mert akartam ezt a sikert. Az utolsó nyolcast les
2019-07-14 13:11:57
velemenyezd: Futócéllövő Eb - Major Veronika áll az élen a 40 vegyes felénél

A magyar szövetség beszámolója szerint Major 191 körrel (97, 94) vezet, néggyel megelőzve a második német Daniela Vogelbachert. Körtvélyessy Gabriella 184, Bedekovich Viktória 161 kört lőtt.
A férfiaknál a svéd Emil Martinsson áll az élen 199 körrel, a magyarok közül Tasi Tamás és Boros László 189-189, Sike József 186 kört lőtt.
A kontinensviadal vasárnap a 40 vegye
2019-07-13 15:11:52
velemenyezd: Futócéllövő Eb - Ötödik lett a Tasi, Körtvélyessy vegyespáros
páros. A szétlövést Lahdekorpi 19-17-re megnyerte Tasi ellen, így kerültek a magyarok az ötödik helyre.
A Major Veronika, Sike József kettős 369 körrel a nyolcadik, míg a Bedekovich Viktória, Boros László páros 337 körrel a 13. helyen zárt.
A győzelmet az orosz Makszim Sztyepanov, Olga Sztyepanova kettős szerezte meg.
A verseny szombaton és vasárnap a 40 vegyes szám
2019-07-12 19:02:02
velemenyezd: Futócéllövő Eb - Major Veronika hatodik 30+30-ban
sportlövőkarrierjét futócéllövészettel kezdő Major 558 körös eredménnyel zárt, a dobogótól pedig hét körrel maradt el. A 13 fős mezőnyben Körtvélyessy Gabriella a 10. (529 kör), Bedekovich Viktória (448 kör) a 13. pozícióban végzett. A magyar trió a három csapat közül a harmadik helyet szerezte meg.
"Nagyon élveztem a versenyt, mert végre itthon és végre mást lőhettem, mint a
2019-07-11 14:01:40
velemenyezd: Futócéllövő Eb - Orosz és ukrán versenyző vezet az első nap után
kört ért el.
A nőknél a legjobb magyar Major Veronika jelenleg a hatodik helyen áll 284 körrel, és öt körre van a dobogós pozíciótól. Kötvélyessy Gabriella (10.) 269, míg Bedekovich Viktória (13.) 225 kört lőtt. Az éllovas Honcsarovát (293 kör) két honfitársa, Viktorija Ribovalova (290 kör) és Galina Avramenko (289 kör) követi.
A 30 gyors részt csütörtökön lövik a verse
2019-07-10 18:42:23
velemenyezd: Tíz ország 59 versenyzője indul jövő héten Gyenesdiáson a futócéllövők Eb-jén
rendezésű kontinensviadalon visszatér gyökereihez, hiszen futócéllövőként kezdte a pályafutását.

Üzenetek
Grand Slamre, Sportlövő Eb, Major Veronika Eb-aranyérmes, Futócéllövő Eb, Major Veronika, Széchenyi Egyetem SE, Árvai Péter, Ceglédi VSE, Kerstner Róbert, Veresi KE, Tompa Márton, Beringer Fatime, Vasas Judo, Paár Viktória, Óbudai JC, Mamira Luca, Toto Sport, Knetig Emőke, Mogyi-Bajai JC, Kriza Anna, Miskolci VSC, Hajdu Ilang, Diósdi DSE, Perger Ivet, Boros Viktória, Szuromi Tímea,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,