Belépés
velemenyezd: Birkózó-vb - Lőrincz Viktor döntős

A Budapest Honvéd Európa-bajnoka a vasárnap délelőtti programban a türkmén Sihzberdi Ovelekovot és a kirgiz Atabek Azisbekovot is simán verte, majd a nyolc között, már a tokiói indulási jogért vívott meccsen magabiztosan, 3-1-re győzött a kínai Na Csün-csie ellen, így várhatta az esti elődöntőt.
Ott régi ismerősével, az üzbégek 2015-ös vb-ezüstérmesével, Rusztam Aszakalo
2019-09-15 15:09:17
velemenyezd: Birkózó-vb - Lőrincz Viktor elődöntős és olimpiai kvótát szerzett

A Budapest Honvéd Európa-bajnoka vasárnap délelőtti menetelése imponáló volt, a türkmén Sihzberdi Ovelekovot két perc alatt technikai tussal, míg a kirgiz Atabek Azisbekovot öt perc alatt tussal verte. Azonban nyilván Lőrincz is tisztában volt vele, hogy a fölényes győzelmek csak akkor "érnek valamit", ha a negyeddöntőben is győzni tud, mivel akkor már biztosan éremért birkóz
2019-09-15 12:08:53
velemenyezd: Birkózó-vb - Lőrincz Viktor egy meccsre a kvótától, Kiss kikapott

Lőrincz Viktor, a Budapest Honvéd Európa-bajnok kötöttfogásúja első meccsét kevesebb mint két perc alatt nyerte meg technikai tussal, és bár a kirgiz Atabek Azisbekov ellen hasonlóan gyors sikerre nem lehetett számítani, győzelemre mindenképpen.
Lőrincz a találkozó elejétől jobban birkózott riválisánál, akit másfél perc után le is küldtek passzivitás miatt (1-0), lentről
2019-09-15 11:25:27
velemenyezd: Birkózó-vb - Kiss Balázs és Lőrincz Viktor győzött, Krasznai kiesett
másfél perc elteltével - parterhelyzetbe küldték ellenfelét, kétszer pörgetett, majd
2019-09-15 11:24:19
velemenyezd: Birkózó-vb - Bácsi Péter vesztes helyzetből fordítva lett világbajnok
35 éves sportolója egyszeres vb-győztesként kezdte meg a csütörtöki előcsatározásokat, melyben 2-1-es győzelmekkel jutott az elődöntőbe, ott viszont 0-4 után leiskolázta kirgiz Atabek Azisbekovot, így önbizalommal telve várhatta a döntőt, melyben a török Emrah Kus várt rá.
A csarnok szinte "felrobbant", amikor Bácsi megjelent a bevonulásnál, majd a meccsen az első pillanattól
2018-10-26 21:12:07
velemenyezd: Birkózó-vb - Korpási és Bácsi is döntős
német Frank Stäbler vár majd rá.
Korpási sikere után azonnal szőnyegre szólították Bácsi Pétert, aki három, egyaránt 2-1-es sikerrel jutott a négy közé, ott pedig a kirgiz Atabek Azisbekovval találkozott.
A meccs az FTC világ- és kétszeres Európa-bajnoka számára rosszul kezdődött. Mindössze fél perc telt csak el, amikor Bácsi egy válldobással próbálkozott, ám ellenfele l
2018-10-25 18:05:44
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Lőrincz Viktor, Kiss Balázs, Bácsi Péter, Budapest Honvéd Európa-bajnoka, Sihzberdi Ovelekovot, Atabek Azisbekovot, Rusztam Aszakalo, Budapest Honvéd Európa-bajnok, Atabek Azisbekov, Emrah Kus, Frank Stäbler, Bácsi Pétert, Atabek Azisbekovval, vasárnap délelőtti, türkmén Sihzberdi, kirgiz Atabek, nyolc között, tokiói indulási, esti elődöntőt, üzbégek 2015-ös, fölényes győzelmek, találkozó elejétől, csütörtöki előcsatározásokat, török Emrah, csarnok szinte, első pillanattól,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,