Belépés
velemenyezd: Labdarúgó NB II - Feczesin mesterhármasával fordított a Vasas

A félidőben még a vendégek vezettek 1-0-ra, de a szünet után Feczesin Róbert góljaival fordítottak az angyalföldiek. A téli átigazolási időszakban Újpestről szerződtetett támadó - aki az őszi szezon után az élvonalbeli góllövőlista első helyén állt - 17 perc alatt háromszor talált a vendégek kapujába.
Merkantil Bank Liga NB II, 24. forduló:
-------------------------
2020-02-16 19:02:15
maroka: Elindult haza az első jeladós fehér gólya
érdekesség a madarak vonulásáról
A madarak vonulása - egyetlen faj esetében - sem köthető sem ősszel, sem tavasszal egy adott időponthoz. A madárvonulás mindössze egy hónapig, júliusban szünetel csak Magyarországon, mivel a legkésőbb érkező halvány gezék csak június elején-közepén érnek haza, miközben a legkorábbi indulók, például a fehér gólyák, már augusztusban megkezdik az
2020-01-24 21:50:39
velemenyezd: Labdarúgó NB II - Döntetlennel zárult az őszi szezon

Az idény a téli szünet után február 1-jén folytatódik.
Merkantil Bank Liga NB II, 21. forduló:Gyirmót FC Győr-WKW ETO FC Győr 1-1 (0-1)
korábban:FC Ajka-Duna Aszfalt TLC 1-0 (1-0)BFC Siófok-Szombathelyi Haladás 2-0 (1-0)Szolnoki MÁV FC-Budafoki MTE 0-1 (0-0)Vác FC-Aqvital FC Csákvár 0-3 (0-2)Budaörs-MTK Budapest 1-2 (1-1)Dorogi FC-Nyíregyháza Spartacus FC 0-3 (0-0)
2019-12-16 21:10:17
velemenyezd: Walesi-magyar - A kétgólos cardiffi vereséggel pótselejtezős a magyar csapat
magyarok is veszélyeztettek, Szalai okosan visszafejelt labdája után Szoboszlai lőhetett volna gólt, de Hennessey óriásit védett, majd a kipattanó után Sallai próbálkozását is hárította. A szünetig több helyzet nem volt, a magyarok - két megingást leszámítva - szervezetten védekeztek, de támadásban szinte semmiféle veszélyt nem jelentettek, mert előre játékban rendkívül pontatlan
2019-11-19 22:53:11
menusgabor: Major Gabriella versei
majd együtt voltunk hadifogságban. És most itt van. Ő is elment. Egyedül maradtam, pedig nyolcan voltunk így barátok, de már mind eltávozott az élők soraiból."
Azután egy kis szünetet tartott. Én némán haladtam mellette. Ezután folytatta.
- " Manapság már nincsenek holtig tartó barátságok. A fiaim is elmentek az iskolából és mindenki ment a maga útján." - L
2019-11-10 22:00:00
velemenyezd: Szallas.hu: erős kezdettel indul a turizmus negyedik negyedéve
mindenszentek idején a legtöbben november elsején érkeznek a szálláshelyre, most egy átlagos novemberi hétvégéhez képest több mint duplájára nő a forgalom, hiszen a hosszú hétvégét az őszi szünet előzi meg.Az átlagos foglalási érték 58 ezer forint, ami 25 százalékkal több, mint egy átlagos novemberi hétvégén. Eger, Hajdúszoboszló, Gyula, Hévíz és a főváros is kiemelkedő vendégforg
2019-10-31 07:05:45
sandrapolke: esővel, s hideggel búcsúzik - Kétszáztizennegyedik nap
Őszi szünet, kis kikapcsolódás a családdal. Persze esővel kezdődött, de sebaj.
2019-10-29 17:39:39
azenujsagom: 1956-os Művészeti Galéria
A teljes őszi szünetem 1956 jegyében telik.

Pápán voltam minap, meg is kerestem az 1956-os kopjafájukat.
Nem volt koszorúzva, úgyhogy nem tudom, hol emlékeztek október 23-án.

Aztán Csornán is voltam, ott is lefotóztam (sokadszor) az 56-os emlékművet.

A mosonmagyaróvári Városi Gyásznapon csak a Gulyás Lajos megemlékezésen voltam, találkozni Guly
2019-10-29 05:19:00
velemenyezd: Emmi: az őszi szünetben is biztosított az ingyenes gyermekétkeztetés a rászoruló diákoknak
hogy az ingyenes gyermekétkeztetést a szülők a települési önkormányzat jegyzőjénél írásban igényelhetik az október 28. és november 1. közötti hétköznapokra.
A szülők bármikor, az őszi szünet alatt is benyújthatják kérésüket, a jelentkezésnek nincsen határideje - hívták fel a figyelmet.
A szünidei gyermekétkeztetés igénybe vételének lehetőségéről a települési önkormányzat
2019-10-22 11:01:44
velemenyezd: Halloween-programokkal is készül az őszi szünetben a Fővárosi Állatkert
bátorságpróbával, "rémmesékkel", halloweeni installációval, valamint kreatív kézműves programokkal, tevegeléssel, lovacskázással és sok más érdekességgel várja a közönséget.
Mint írják, az őszi szünet időszakát is magába foglalja az Állatkert által idén is meghirdetett Nyugdíjas Ősz, amelynek ideje alatt a nyugdíjasok a szokásos nyugdíjas jegynél is kedvezményesebb belépőjeg

2019-10-21 12:29:42
velemenyezd: Liget Budapest - Az őszi szünet kezdetén nyílik meg a városligeti Nagyjátszótér

A Liget Budapest projektnek köszönhetően elkészült Magyarország legkomplexebb és legkorszerűbb játszótere, melyet a megújított Millennium Házával (korábban Olof Palme Ház) egy napon vehetnek birtokba a látogatók - mondta el az MTI-nek a projekt miniszteri biztosa.
Baán László kiemelte: a városligeti gyermekbirodalomban minden korosztály számára külön csúszdarendszereket
2019-10-09 07:10:50
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Labdarúgó NB II, Major Gabriella, Művészeti Galéria, Fővárosi Állatkert, Liget Budapest, Feczesin Róbert, Merkantil Bank Liga NB II, Gyirmót FC Győr-WKW ETO FC Győr, Ajka-Duna Aszfalt TLC, Siófok-Szombathelyi Haladás, Szolnoki MÁV FC-Budafoki MTE, FC-Aqvital FC Csákvár, Budaörs-MTK Budapest, Dorogi FC-Nyíregyháza Spartacus FC, Aztán Csornán, Városi Gyásznapon, Gulyás Lajos, Nyugdíjas Ősz, Millennium Házával, Olof Palme Ház, Baán László, első jeladós, őszi szezon, kétgólos cardiffi, magyar csapat, turizmus negyedik,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,