Belépés
velemenyezd: Úszó Bajnokok Sorozata - Szilágyi legyőzte Hosszút, aki 200 méter vegyesen is második lett

Három magyar versenyző mérte össze erejét 200 méter pillangón a viadal második, egyben a tavaly életre hívott sorozat zárónapján: az első állomáson, a hét közepén Sencsenben Hosszú diadalmaskodott, most azonban Szilágyi 19 századdal, 2:08.37 perces idővel megelőzte háromszoros olimpiai bajnok riválisát. Szilágyit jelenleg Hosszú korábbi férje és edzője, Shane Tusup készíti fe
2020-01-19 09:01:06
velemenyezd: Úszó Bajnokok Sorozata - Hosszú és Késely is nyert egy aranyat, Szeto Miláknak "üzent"

A viadal honlapja szerint a háromszoros olimpiai bajnok 200 méter háton 2:09.95 perces idővel diadalmaskodott, míg 18 esztendős honfitársa 400 méter gyorson bizonyult a legjobbnak 4:09.10 perces teljesítménnyel. Utóbbi számban két magyar állt a dobogón, mivel a második Kapás Boglárka lett 4:11.35 perccel.
Kenderesi Tamás 200 méter pillangón ugyancsak második helyen ért c
2020-01-18 12:31:33
velemenyezd: Úszó Bajnokok Sorozata - Hosszú nyerte a magyarok csatáját 200 méter pillangón

A háromszoros olimpiai bajnok 2:07.68 perccel 53 századdal úszott jobbat, mint Szilágyi Liliána - akit jelenleg Hosszú korábbi edző-férje, Shane Tusup készít fel -, valamint 1.78 másodperccel volt gyorsabb, mint a szám aktuális világbajnoka, Kapás Boglárka.
A 30 éves győztes nem sokkal később 100 méter háton volt érdekelt, itt 1:03.24-gyel negyedik lett, majd 2:10.42-vel
2020-01-15 15:42:16
maroka: Két magyar arannyal indult az Úszó Bajnokok Sorozata 2020-as
Két magyar arannyal indult az Úszó Bajnokok Sorozata 2020-as szezonja - a Kínában zajló Úszó Bajnokok Sorozata viadalán.

velemenyezd: Úszó Bajnokok Sorozata - Kenderesi és Késely is győzött

A verseny honlapja szerint Kenderesi 200 méter pillangón 1:55.17 perces idővel diadalmaskodott. A 23 éves olimpiai bronzérmes úszó a nyári világbajnokságon nyolcadik lett, majd a viadal végén botrányba keveredett egy éjszakai bárban. Később térdműtéten esett át, így most tért vissza a nemzetközi színtérre.
Késely 400 méter gyorson nem talált legyőzőre, 4:09.05 perces idő
2020-01-14 15:10:08
velemenyezd: Versenynaptár - Január
kézilabda Európa-bajnokság, Svédország-Norvégia-Ausztria10-12. Gyorskorcsolya Európa-bajnokság, Heerenveen12-26. Vízilabda olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokság, Duna Aréna 14-15. Úszó Bajnokok Sorozata, 1. állomás, Sencsen18-20. Úszó Bajnokok Sorozata, 2. állomás, Peking19. X-Trial ügyességi motoros világbajnoki futam, Budapest20-II. 2. Ausztrál nyílt teniszbajnokság, Melbourne
2019-12-31 09:31:06
velemenyezd: Úszó Bajnokok Sorozata - Jövőre két kínai házigazda lesz
nagymedencében sorra kerülő eseménynek.
Idén a 3,9 millió dollár összdíjazású elitsorozatban egy számban csak négyen versenyeztek egymással, a FINA a legjobbakat, többek között olimpiai bajnokokat, világbajnokokat, ranglistavezetőket hívott meg. A számok győztesei 10 000 dollárt kaptak, a második helyezettek 8000, a harmadik helyet elnyerők 6000 ezer, a negyedikek pedig 5000
2019-10-08 12:02:21
velemenyezd: Junior úszó-vb - Minden idők legjobb korosztályos világbajnokságát rendezték a Duna Arénában
Nagy-Britannia, Németország, Franciaország, illetve Kína.
Október elején már a negyedik kiemelt úszóeseményt
2019-08-26 18:42:03
velemenyezd: Úszó Bajnokok Sorozata - Hosszú Katinka egy ezüsttel nyitott Indianapolisban
millió dollár összdíjazású elitsorozatban egy számban csak négyen versenyeznek egymással, a vizes sportokat tömörítő nemzetközi szövetség, a FINA a legjobbakat, többek között olimpiai bajnokokat, világbajnokokat és ranglistavezetőket hív meg. A számok győztesei 10 ezer dollárt kapnak, a második helyezettek 8000, a harmadikok 6000 ezer, a negyedikek 5000 dollárt vihetnek haza, míg
2019-06-01 08:00:57
maroka: Hosszú Katinka triplája aranyozta be a budapesti úszó BL
Hosszú Katinka triplája aranyozta be a budapesti úszó BL második napját
Hosszú Katinka három számban győzött az úszók Bajnokok Sorozata Duna Arénában rendezett második állomásán vasárnap.
Eredményei:
100 m hátúszás 59.58 idővel
200 m vegyes úszás 2:08.81 idővel
200 m pillangó úszás 2:06.62 idővel
,,Nagyon boldog vagyok, különösképpen a 200
2019-05-13 22:09:25
maroka: Három magyar úszó kapott meghívást a FINA új ......
Három magyar úszó kapott meghívást a FINA új versenysorozatára
Bajnokok Sorozata néven három versenyből álló szériát indít a Nemzetközi Úszószövetség, amelynek második állomása Budapesten lesz a Duna Arénában május 11-12-én - közölte a Magyar Időkkel Wladár Sándor, a Magyar Úszó Szövetség elnöke, aki Szántó Dáviddal, a szövetség nemzetközi sportigazgatójával járt Lausanne-ban
2019-01-19 22:31:28
velemenyezd: Budapesten lesz a női vízilabda LEN Kupa négyes döntője áprilisban
döntése szerint - a 2016-os és 2017-es házigazda Budapest után - 2018-ban és 2020-ban Olaszország (Genova), 2019-ben és 2021-ben pedig Németország (Hannover) bonyolítja le a férfi vízilabda Bajnokok Ligája zárószakaszát, a hatcsapatos Final Sixet.
Ami a női LEN Kupa budapesti négyes döntőjét illeti, a Büro-ülés határozata után elkészítették a párosításokat is: eszerint az ápr
2017-03-18 19:33:35
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Úszó Bajnokok Sorozata, Szeto Miláknak, Duna Arénában, Hosszú Katinka, Sencsenben Hosszú, Shane Tusup, Kapás Boglárka, Kenderesi Tamás, Szilágyi Liliána, Késely Ajna, Gyorskorcsolya Európa-bajnokság, Duna Aréna, Bajnokok Sorozata Duna Arénában, Bajnokok Sorozata, Nemzetközi Úszószövetség, Magyar Időkkel Wladár Sándor, Magyar Úszó Szövetség, Szántó Dáviddal, Bajnokok Ligája, Final Sixet, magyarok csatáját, ezüsttel nyitott, budapesti úszó, viadal második, tavaly életre, első állomáson,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,