Belépés
velemenyezd: Női kézilabda Eb - Szoros román győzelem a spanyolok ellen
elődöntőbe kerülésre jó eséllyel pályázó románok viszont görcsösen kézilabdáztak. Szövetségi kapitányuk, Ambros Martín a tizedik percben időt kért, mert honfitársai 5-1-re vezettek.
Csapata tíz percen keresztül egyszer sem talált be, azután viszont Cristina Neagu vezérletével megkezdte a felzárkózást, ám fordítani csak Crina Pintea góljaival tudott a szünet után. A románok 7-
2018-12-11 19:45:23
velemenyezd: Női kézilabda Eb - Montenegró legyőzte Szerbiát
kapusa, Katarina Tomasevic az ellenfél első öt lövéséből kettőt kivédett, de a 11. percben súlyosnak tűnő térdsérülés miatt le kellett cserélni. Ennek ellenére egy 5-0-s sorozattal fordított csapata, és 25 percen keresztül vezetett.
A második félidőben előbb egyenlített, majd egy 4-1-es sorozattal fordított Montenegró, amely izgalmas hajrában végül győzni tudott.
A magya
2018-12-10 23:02:31
velemenyezd: Női kézilabda Eb - Az orosz válogatott az első elődöntős

A nantes-i mérkőzés legjobb játékosa az orosz kapus Anna Szedojkina volt, aki 41 százalékos hatékonysággal védett.
Csapata az első félidőben leginkább neki köszönhette, hogy elhúzott ellenfelétől, majd magabiztos előnyre tett szert, és ezt a második felvonásban növelni tudta. Az oroszok, akik 73 százalékos hatékonysággal értékesítették helyzeteiket, az I. csoport további
2018-12-10 19:42:48
velemenyezd: Női kézilabda Eb - Rasmussen: szerencsések és jók is voltunk

"Ezért vagyunk itt, hogy ilyen körülmények között, ilyen fáradtan is harcoljunk, és győzni tudjunk. Nagyon büszke vagyok, és örülök, hogy mi lőttük az utolsó, győztes gólt" - nyilatkozta a dán edző.
Másfél perccel a vége előtt még az ellenfél vezetett egy góllal, de előbb Schatzl Nadine egyenlített, majd nyolc másodperccel a vége előtt Háfra Noémi is betalált.
"Mind
2018-12-09 18:12:47
velemenyezd: Női kézilabda Eb - Óriási küzdelemben magyar siker a németek ellen
háromgólos különbség alakult ki. A németek rendezték védekezésüket, de támadásban továbbra is bizonytalankodtak, ezért Henk Groener szövetségi kapitány a kilencedik percben időt kért.
Csapata a 12. percben csupán a második gólját dobta, de ezt a magyarok a remek kezdés ellenére nem tudták kihasználni, majd a védekezésüket hatos falra váltották, és ezúttal korán jöttek az első
2018-12-09 17:02:59
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Könnyed MTK-siker a Haladás ellen
majd a hálóőr Gera Dániel nem túl erős lövését "védte be".
A hajráb
2018-12-08 19:07:32
velemenyezd: Női kézilabda Eb - Siti Beáta: norvégfóbiánk van

"El kell ismerni, hogy norvégfóbiánk van, ők könnyebben elbizonytalanítanak bennünket. A németekkel szemben ez nem áll fenn. Minimális hibáink voltak, de ezek is elegendőnek bizonyultak a norvégok számára ahhoz, hogy kihasználják, és nagyon keményen megbüntették. Mi ehhez tegnap alanyok voltunk" - nyilatkozta szombaton Siti, aki 1994 és 2004 között 264 alkalommal szerepelt a
2018-12-08 18:47:14
velemenyezd: Kövér: Lengyelország sorsának alakulása magyar és közép-európai ügy is
jövők iránt" - fogalmazott a házelnök, hozzátéve: okulnunk kell a történelmünkből.
Kövér László kijelentette: soha többet nem engedhetjük meg, hogy országainkat birodalmak megszálló csapatai vagy arctalan érdekcsoportok hálózatai foglalják el, és soha többet nem adódhat olyan helyzet, hogy Közép-Európa nemzetei ne dönthessenek saját sorsukról. Ehhez viszont össze kell adnunk
2018-12-08 13:26:49
velemenyezd: Női kézilabda Eb - A zavargások miatt elhalasztottak két meccset
hétvégi fordulójában hat mérkőzés is elmarad.
A kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének magyar é
2018-12-07 14:41:52
velemenyezd: Női kézilabda Eb - Fontos magyar győzelem a spanyolok ellen
jobbátlövője, Mireya González Álvarez már ebben az időszakban is betalált a spanyol együttesben.
A folytatásban Kiss Éva egy hétméterest, majd a kipattanó után az ismétlést is hárította, csapata pedig visszavette a vezetést, sőt egy 6-1-es sorozat után az ellenfélnél Carlos Viver szövetségi kapitány a huszadik percben időt kért (12-8).
Kiss Éva újabb bravúrokat mutatott
2018-12-05 23:42:52
velemenyezd: Női röplabda CEV Kupa - Továbbjutott a Békéscsaba és a Nyíregyháza

Előbbi 3-1-es idegenbeli vereségét követően 3-0-ra legyőzte az ukrán Himik Juzsnyij csapatát, így aranyszett döntött, amelyben ismét a magyar bajnok bizonyult jobbnak. Utóbbi már vendégként is győzött, s hazai pályán sem okozott gondot neki a svájci Volley Düdingen felülmúlása, így könnyedén lépett a 16 közé.
A Békéscsaba a svájci Sm'Aesch Pfeffingennel vagy a belga VC O
2018-12-05 21:02:19
velemenyezd: Feladatlap megoldásával lehet jelentkezni a Kárpát-medencei Hungarikum vetélkedőre
külhoni értéktárakba választott értékek ismeretére irányulnak.
Minden elődöntőbe és döntőbe jutott csapat tagjai hungarikumokat, nemz
2018-12-05 10:11:19
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Labdarúgó NB, Könnyed MTK-siker, Siti Beáta, Kárpát-medencei Hungarikum, Ambros Martín, Cristina Neagu, Crina Pintea, Katarina Tomasevic, Anna Szedojkina, Schatzl Nadine, Háfra Noémi, Henk Groener, Gera Dániel, Kövér László, Mireya González Álvarez, Kiss Éva, Carlos Viver, Himik Juzsnyij, Volley Düdingen, Aesch Pfeffingennel, spanyolok ellen, orosz válogatott, első elődöntős, németek ellen, zavargások miatt, tizedik percben,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,