Belépés
maroka: Országos csúccsal nyerte Kalmár a medencés 10 ezer métert
Fantasztikus idővel, nem hivatalos országos csúccsal nyerte Kalmár Ákos a férfiak 10 kilométeres versenyét a Debrecenben zajló hosszútávú medencés országos bajnokságon.

velemenyezd: Születésnap - Kovács (Kokó) István 50 éves
voltak, akik a technikai és taktikai alapokat is megtanították neki. Emlékei szerint az első meccsét még elbukta, később viszont szinte csak győzött, de az 1988-as gdanszki junior Európa-bajnokságon váratlanul érte, hogy diadalmaskodott.
"1988 fontos év volt az életemben, Eb-t nyertem, akkor ismerkedtem meg a későbbi első feleségemmel, ahogy Szántó Öcsi bácsival is, s abban a
2020-08-14 13:22:56
velemenyezd: Elhunyt Kulcsár Gergely olimpiai ezüst- és bronzérmes gerelyhajító
1960-as, rómain és az 1968-as mexikóvárosin pedig harmadik lett. Háromszor - 1964-ben, 1968-ban és 1972-ben, Münchenben - ő vitte a magyar csapat zászlaját. Olimpiai sikerei mellett Európa-bajnokságon kétszer volt bronzérmes és nyert Universiadét.
Tizenkétszer győzött magyar bajnokságon, gerelyhajításban többször megjavította a hazai csúcsot. A magyar gerelyhajítók közül ő do
2020-08-12 20:42:36
maroka: újra rajthoz áll Vajda Attila olimpiai bajnok kenus
jelenleg" - mondta, hozzáfűzve: a rutin szól mellette.
A 37 esztendős Vajda viccből egy forgatókönyvet felvázolt az olimpiai kvótaszerzésről. ,,Elsőként mondjuk az országos bajnokságon a mezőny fele be­borul a vízbe, a másik pedig has­­menést kap, továbbá jönnek a dinoszauruszok, és engem elkerül a cunami Szolnokon. Miután így megnyerem az ob-t, s ezzel kijut
2020-08-12 15:30:15
velemenyezd: Vajda Attila rajthoz áll az országos bajnokságon
A 37 esztendős Vajda viccből egy forgatókönyvet felvázolt az olimpiai kvótaszerzésről.
"Elsőként mondjuk az országos bajnokságon a mezőny fele be­borul a vízbe, a másik pedig has­­menést kap, továbbá jönnek a dinoszauruszok, és engem elkerül a cunami Szolnokon. Miután így megnyerem az ob-t, s ezzel kijutottam az euró
2020-08-12 13:02:03
velemenyezd: Felhagy a profi röplabdával a válogatott Nagy Eszter
bajnokságot kétszer, Magyar Kupát és Közép-európai Ligát egyaránt egyszer nyert, Németországban egy bajnoki negy
2020-08-04 14:21:58
velemenyezd: A 70 éves Jónyer Istvánt köszöntötte az asztalitenisz-szövetség
játékosa.
Sárfalvi Péter sportlétesítményekért és sportkapcsolatokért felelős helyettes államtitkár egy személyes emléket idézett fel köszöntőjében.
"Az 1979-es phenjani világbajnokságon 20 ezer ellendrukker előtt, a kínaiakat legyőzve sikerült diadalmaskodnia a magyaroknak. Néhány éve kaptam egy felvételt a döntőről, és kicsit tartottam attól, hogy lerombolja a finálér
2020-08-04 12:01:50
velemenyezd: Atlétikai Budapest-bajnokság - Koroknai Máté kiváló 400 gátat futott
(56,82 méter).
Jó versenyt hozott a férfi mag
2020-08-02 19:55:13
velemenyezd: Bicsák Bence és Bragmayer Zsanett nyert a triatlon sprint ob-n
az ötödik abszolút bajnoki címemet is megszereznem. Most egy háromhetes edzőtábor vár rám, amely után augusztus végén reményeim szerint friss lábakkal állhatok majd rajthoz az Európa-bajnokságon, amin jól teljesítek majd" - utalt a versenyző a tartui kontinensbajnokságra, amelyet a tervek szerint egy héttel később a hamburgi vegyes váltó világbajnokságot követ.
Eredmények:
2020-08-02 19:54:57
velemenyezd: Gyergyószentmiklóson letették a magyar állami támogatással épülő ökölvívó központ alapkövét
erdélyi magyarok szülőföldön való megmaradását is szolgálja.
Elmondta: céljának tekinti, hogy a magyar ökölvívó-bajnokságot kiterjesszék az egész Kárpát-medencére, és a nyílt bajnokságon az erdélyi fiatalok is jó eséllyel induljanak.
"A Magyar Ökölvívó Szövetség mindent megtesz azért, hogy itt, Erdélyben az ökölvívást magas szinten űzzék, és jó eredményeket érjenek el"
2020-08-01 14:31:37
velemenyezd: Gulyás László sportriporter hetvenéves
tudósítójaként, majd televíziós és rádiós riporterként eddig nyolc nyári és három téli olimpián, öt futball- és ugyanennyi atlétikai vébén, több mint húsz kézilabda, kosárlabda és röplabda Európa-bajnokságon dolgozhatott.
A születésnapi interjúban meghatározó élményének nevezte az UEFA Kupa-menetelést a székesfehérvári labdarúgócsapattal. "Három hete voltunk egy élménybeszámo
2020-08-01 12:21:57
velemenyezd: Szemműtéten esett át Pergel Szandra asztaliteniszező
sok időt vesz még igénybe. Két-három hétig ágyban kell maradnia, nem is nagyon kelhet fel, nem tudjuk még, hogy mikor játszhat újra."
A szept
2020-08-01 10:01:16
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Elhunyt Kulcsár Gergely, Vajda Attila, Nagy Eszter, Jónyer Istvánt, Atlétikai Budapest-bajnokság, Koroknai Máté, Bicsák Bence, Bragmayer Zsanett, Gulyás László, Pergel Szandra, Kalmár Ákos, Balaton ÚK Veszprém, Gálicz Péter, Rasovszky Kristóf, Szántó Öcsi, Magyar Kupát, Közép-európai Ligát, Sárfalvi Péter, Magyar Ökölvívó Szövetség, UEFA Kupa-menetelést, országos bajnokságon, profi röplabdával, válogatott Nagy, triatlon sprint, magyar állami, első meccsét,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,